077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Ons milieuvriendelijk assortiment
(151)
-
Puro Koffiebonen Noble 250 g Productnr.: 7011785Koop Meer, Bespaar Meer€ 6,79StukVanaf 4 Stuks€ 7,40 Incl. btw€ 27,16 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 8,09 2-3 € 7,49 -7% 4+ € 6,79 -16% -
PEEZE Koffiebonen Mamao-Dark Roast 1 kg Productnr.: 7520939Koop Meer, Bespaar Meer€ 32,99StukVanaf 6 Stuks€ 35,96 Incl. btw€ 32,99 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 33,99 3-5 € 33,59 -1% 6+ € 32,99 -2% -
GREENSPEED Swan Toiletontkalker Vloeibaar Fris 750 ml Productnr.: 1549942Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,49StukVanaf 6 Stuks€ 6,64 Incl. btw€ 7,32 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,99 3-5 € 5,79 -3% 6+ € 5,49 -8% -
PEEZE English Breakfast Zwarte Thee 20 Theezakjes Productnr.: 2725912Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,79PakVanaf 6 Pakken€ 4,13 Incl. btw€ 54,14 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,49 3-5 € 4,29 -4% 6+ € 3,79 -15% -
PEEZE Earl Grey Thee 20 Theezakjes Productnr.: 7553465Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,79PakVanaf 6 Pakken€ 4,13 Incl. btw€ 54,14 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,49 3-5 € 4,29 -4% 6+ € 3,79 -15% -
Eigen Eigen merk merkKoop Meer, Bespaar Meer€ 33,99StukVanaf 5 Stuks€ 41,13 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-4 € 36,99 5+ € 33,99 -8% -
-20%GREENSPEED CITOP ZERO Afwasmiddel Vloeibaar 1 l Productnr.: 5249764Promoprijs€ 6,59Stuk€ 7,97 Incl. btw€ 6,59 / L Excl. btw
-
Falken Chromocolor Breed Ordner A4 80 mm Muntgroen 2 Ringen 11285582 Kunststof Productnr.: 7011862Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,69StukVanaf 20 Stuks€ 5,67 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-9 € 5,19 10-19 € 4,99 -3% 20+ € 4,69 -9% -
Koop Meer, Bespaar Meer€ 1,99StukVanaf 10 Stuks€ 2,41 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-4 € 2,39 5-9 € 2,29 -4% 10+ € 1,99 -16% -
Seco A3 Klemlijst CLIPA3 32 (B) x 1,5 (D) x 44 (H) cm CLIPA3 Productnr.: 1205397Koop Meer, Bespaar Meer€ 6,29StukVanaf 3 Stuks€ 7,61 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 7,29 2 € 6,79 -6% 3+ € 6,29 -13% -
Puro Koffiebonen Bio 250 g Productnr.: 7011778Koop Meer, Bespaar Meer€ 8,89StukVanaf 6 Stuks€ 9,69 Incl. btw€ 35,56 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 9,39 3-5 € 9,19 -2% 6+ € 8,89 -5% -
Koop Meer, Bespaar Meer€ 7,29PakVanaf 3 Pakken€ 8,82 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 8,49 2 € 7,99 -5% 3+ € 7,29 -14% -
PEEZE Citroen Thee 20 Theezakjes Productnr.: 1509861Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,79PakVanaf 6 Pakken€ 4,13 Incl. btw€ 54,14 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,49 3-5 € 4,29 -4% 6+ € 3,79 -15% -
Exacompta Sorteermap Nature Future A4 Blauw 24 x 32 x 32 cm Productnr.: 5961069Koop Meer, Bespaar Meer€ 2,19StukVanaf 50 Stuks€ 2,65 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-24 € 2,69 25-49 € 2,49 -7% 50+ € 2,19 -18% -
Best Best Price PriceKoop Meer, Bespaar Meer€ 6,99RolVanaf 6 Rollen€ 8,46 Incl. btw€ 0,11 / m Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-5 € 7,49 6+ € 6,99 -6% -
PEEZE Amora cafeïnehoudende koffiecups 100 stuks Productnr.: 1202360Koop Meer, Bespaar Meer€ 38,99PakVanaf 3 Pakken€ 42,50 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 40,99 2 € 39,99 -2% 3+ € 38,99 -4% -
Energizer Batterij Extreme AA 2300 mAh Nikkel-metaalhydride (NiMH) 1.2 V 4 Stuks Productnr.: 2299683Koop Meer, Bespaar Meer€ 19,69PakVanaf 3 Pakken€ 23,82 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 22,19 2 € 20,99 -5% 3+ € 19,69 -11% -
PEEZE Ceylon Zwarte Thee 20 Theezakjes Productnr.: 3953766Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,79PakVanaf 6 Pakken€ 4,13 Incl. btw€ 54,14 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,49 3-5 € 4,29 -4% 6+ € 3,79 -15% -
Koop Meer, Bespaar Meer€ 17,99PakVanaf 3 Pakken€ 21,77 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 20,59 2 € 19,39 -5% 3+ € 17,99 -12% -
Koop Meer, Bespaar Meer€ 404,99StukVanaf 3 Stuks€ 490,04 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 424,99 2 € 414,99 -2% 3+ € 404,99 -4% -
PEEZE Amora cafeïnehoudende koffiecups 100 stuks Productnr.: 1202361Koop Meer, Bespaar Meer€ 38,99PakVanaf 3 Pakken€ 42,50 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 40,99 2 € 39,99 -2% 3+ € 38,99 -4% -
GREENSPEED Allesreiniger Ecologisch Floral Fresh 1 l Productnr.: 9362061Koop Meer, Bespaar Meer€ 9,99StukVanaf 12 Stuks€ 12,09 Incl. btw€ 9,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 10,99 3-5 € 10,69 -2% 6-11 € 10,39 -5% 12+ € 9,99 -9% -
GeschenkVoordeelverpakkingSlechts€ 39,19Pak€ 47,42 Incl. btw€ 0,13 / m Excl. btw
-
-19%GREENSPEED Schuurmiddel Vloeibaar 1 L Productnr.: 1012839Promoprijs€ 5,59Stuk€ 6,76 Incl. btw€ 5,59 / L Excl. btw