077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Ons milieuvriendelijk assortiment
(151)
-
Best Best Price PriceKoop Meer, Bespaar Meer€ 14,49PakVanaf 3 Pakken€ 17,53 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 16,49 2 € 15,49 -6% 3+ € 14,49 -12% -
Best Best Price PriceNieuw bij VikingPickwick Citroen Groene Thee 100 Theezakjes Productnr.: 5746365Koop Meer, Bespaar Meer€ 8,99PakVanaf 6 Pakken€ 9,80 Incl. btw€ 44,95 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 9,99 3-5 € 9,49 -5% 6+ € 8,99 -10% -
Best Best Price PriceKoop Meer, Bespaar Meer€ 30,99StukVanaf 10 Stuks€ 37,50 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-4 € 36,99 5-9 € 33,99 -8% 10+ € 30,99 -16% -
4+2 gratisPritt Lijmstift 22 g Transparant PK611 Productnr.: P20Slechts€ 2,79Stuk€ 3,38 Incl. btw€ 126,82 / kg Excl. btw
-
Koop Meer, Bespaar Meer€ 22,99PakVanaf 5 Pakken€ 27,82 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 25,99 3-4 € 24,49 -5% 5+ € 22,99 -11% -
Energizer Batterijen Max Plus AA LR6 2550 mAh Alkaline 1.5 V Pak 4 Stuks Productnr.: 1206702Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,99PakVanaf 3 Pakken€ 6,04 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 5,99 2 € 5,49 -8% 3+ € 4,99 -16% -
Blijvend in prijs verlaagdPuro Espressobonen Noble 1 kg Productnr.: 7011799Koop Meer, Bespaar Meer€ 29,99StukVanaf 6 Stuks€ 32,69 Incl. btw€ 29,99 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 32,99 3-5 € 31,49 -4% 6+ € 29,99 -9% -
Energizer Batterijen Alkaline Power LR03 AAA 1250 mAh Alkaline 1.5 V 16 Stuks Productnr.: 1171006Koop Meer, Bespaar Meer€ 9,99PakVanaf 3 Pakken€ 12,09 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 10,99 2 € 10,49 -4% 3+ € 9,99 -9% -
PEEZE Koffiebonen Amora-Medium Roast 1 kg Productnr.: 2438975Koop Meer, Bespaar Meer€ 25,99StukVanaf 6 Stuks€ 28,33 Incl. btw€ 25,99 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 27,99 3-5 € 26,99 -3% 6+ € 25,99 -7% -
PEEZE Marokkaanse Munt Thee 20 Theezakjes Productnr.: 1899702Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,79PakVanaf 6 Pakken€ 4,13 Incl. btw€ 54,14 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,49 3-5 € 4,29 -4% 6+ € 3,79 -15% -
Best Best Price PriceKoop Meer, Bespaar Meer€ 29,49PakVanaf 3 Pakken€ 35,68 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 32,49 3+ € 29,49 -9% -
Energizer Batterijen Alkaline Power LR6 AA 3000 mAh Alkaline 1.5 V 16 Stuks Productnr.: 1171005Koop Meer, Bespaar Meer€ 9,99PakVanaf 3 Pakken€ 12,09 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 10,99 2 € 10,49 -4% 3+ € 9,99 -9% -
4+2 gratisPritt Lijmstift 43 g Transparant 371047 Productnr.: P40Slechts€ 3,59Stuk€ 4,34 Incl. btw€ 83,49 / kg Excl. btw
-
GREENSPEED handzeep navulling vloeibaar bloem wit 5 l Productnr.: 2121591Koop Meer, Bespaar Meer€ 17,99StukVanaf 4 Stuks€ 21,77 Incl. btw€ 3,60 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 21,99 2-3 € 19,99 -9% 4+ € 17,99 -18% -
PEEZE Koffiebonen Cedro-Medium Roast 1 kg Productnr.: 8500100Koop Meer, Bespaar Meer€ 25,49StukVanaf 6 Stuks€ 27,78 Incl. btw€ 25,49 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 27,49 3-5 € 26,49 -3% 6+ € 25,49 -7% -
PEEZE Koffiebonen Amora-Dark Roast 1 kg Productnr.: 9089326Koop Meer, Bespaar Meer€ 29,49StukVanaf 6 Stuks€ 32,14 Incl. btw€ 29,49 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 30,49 3-5 € 29,99 -1% 6+ € 29,49 -3% -
PEEZE Kamille Thee 18 Theezakjes Productnr.: 6560138Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,79PakVanaf 6 Pakken€ 4,13 Incl. btw€ 60,16 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,49 3-5 € 4,29 -4% 6+ € 3,79 -15% -
Best Best Price PriceKoop Meer, Bespaar Meer€ 4,99StukVanaf 12 Stuks€ 6,04 Incl. btw€ 0,10 / m Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-5 € 5,89 6-11 € 5,49 -6% 12+ € 4,99 -15% -
4+2 gratisPritt Lijmstift 11 g Transparant PK411 Productnr.: P10Slechts€ 1,99Stuk€ 2,41 Incl. btw€ 180,91 / kg Excl. btw
-
PEEZE Jasmijn Thee 20 Theezakjes Productnr.: 8578082Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,79PakVanaf 6 Pakken€ 4,13 Incl. btw€ 54,14 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,49 3-5 € 4,29 -4% 6+ € 3,79 -15% -
Legamaster Whiteboardwisser 7-120100 Productnr.: 67995-WIKoop Meer, Bespaar Meer€ 14,99StukVanaf 3 Stuks€ 18,14 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 15,99 3+ € 14,99 -6% -
Casio Wetenschappelijke rekenmachine FX-82 Solar Zwart Productnr.: 1140336Koop Meer, Bespaar Meer€ 14,99StukVanaf 3 Stuks€ 18,14 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 15,99 2 € 15,49 -3% 3+ € 14,99 -6% -
Legamaster Markerhouder voor whiteboard Magnetisch 15 x 13 cm Wit 7-122000 Productnr.: 122000FRKoop Meer, Bespaar Meer€ 16,99StukVanaf 3 Stuks€ 20,56 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 19,59 2 € 18,39 -6% 3+ € 16,99 -13% -
Eigen Eigen merk merkKoop Meer, Bespaar Meer€ 32,59PakVanaf 4 Pakken€ 39,43 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-3 € 35,59 4+ € 32,59 -8%