077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Schoonmaakmiddelen
(165)
Welkom bij onze categorie Schoonmaakmiddelen, waar u een uitgebreid Viking assortiment ontdekt dat aan al uw schoonmaakbehoeften voldoet. Van Eco producten tot voordelige Best Price opties, hier vindt u alles om uw huis of kantoor fris en hygiënisch te houden. Blader door ons aanbod en vind de ideale producten die zowel effectief als milieuvriendelijk zijn.
-
Tork Elevation Design Luchtverfrisser-dispenser A3 Zwart Productnr.: 1244799Koop Meer, Bespaar Meer€ 69,99StukVanaf 11 Stuks€ 84,69 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 79,99 2-3 € 76,99 -3% 4-10 € 73,99 -7% 11+ € 69,99 -12% -
Nieuw bij VikingTork Luchtverfrisser-navulling Vloeibaar A3 Blossom 6 stuks à 32 ml Productnr.: 1271821Koop Meer, Bespaar Meer€ 154,99PakVanaf 4 Pakken€ 187,54 Incl. btw€ 807,24 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 164,99 2-3 € 159,99 -3% 4+ € 154,99 -6% -
Nieuw bij VikingOxivir Plus Oxivir Oppervlakdesinfectiespray 750 ml Productnr.: 1273895Koop Meer, Bespaar Meer€ 18,59StukVanaf 6 Stuks€ 22,49 Incl. btw€ 24,79 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 20,59 3-5 € 19,59 -4% 6+ € 18,59 -9% -
Toiletbrilreiniger Refresh 6 flessen van 500 ml Productnr.: 1000122Koop Meer, Bespaar Meer€ 99,99PakVanaf 5 Pakken€ 120,99 Incl. btw€ 33,33 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 109,99 3-4 € 104,99 -4% 5+ € 99,99 -9% -
-20%Kärcher Vloerreiniger Vloeibaar RM 780 Productnr.: 1279437Promoprijs€ 65,89Stuk€ 79,73 Incl. btw
-
Melitta Perfect Clean Onderhoudskit Set van 5 Productnr.: 1291307Koop Meer, Bespaar Meer€ 47,59SetVanaf 4 Sets€ 57,58 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 52,59 2-3 € 50,09 -4% 4+ € 47,59 -9% -
Melitta Multi Ontkalker Vloeibaar 250 ml Productnr.: 1291300Koop Meer, Bespaar Meer€ 7,49StukVanaf 10 Stuks€ 9,06 Incl. btw€ 29,96 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 8,29 3-4 € 7,99 -3% 5-9 € 7,79 -6% 10+ € 7,49 -9% -
Nieuw bij Vikingdurgol Keukenreiniger Spray Citrus Bloemen 500 ml Productnr.: 1236969Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,29StukVanaf 8 Stuks€ 5,19 Incl. btw€ 8,58 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,99 3-4 € 4,79 -4% 5-7 € 4,59 -8% 8+ € 4,29 -14% -
Cif Schuurmiddel Professional 6 Stuks à 2 L Productnr.: 8019114Koop Meer, Bespaar Meer€ 99,99PakVanaf 5 Pakken€ 120,99 Incl. btw€ 8,33 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 109,99 3-4 € 104,99 -4% 5+ € 99,99 -9% -
Blijvend in prijs verlaagdTork Luchtverfrisser Spray Dispenser Grijs A1 Snel Vulbaar Elevation Lijn 256055 Productnr.: 5232384Koop Meer, Bespaar Meer€ 79,99StukVanaf 6 Stuks€ 96,79 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 89,99 2-3 € 87,99 -2% 4-5 € 84,99 -5% 6+ € 79,99 -11% -
Nieuw bij VikingMr. Proper Professional Special Care Allesreiniger Spray 6 Stuks à 750 ml Productnr.: 1286868Koop Meer, Bespaar Meer€ 26,99PakVanaf 6 Pakken€ 32,66 Incl. btw€ 6,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 29,99 3-5 € 28,99 -3% 6+ € 26,99 -10% -
-21%Kärcher SurfacePro Inoxal Reiniger Gel 0,5 L Productnr.: 1269510Promoprijs€ 8,99Stuk€ 10,88 Incl. btw€ 17,98 / L Excl. btw
-
Kärcher PressurePro RM 55 Reiniger Groen 10 l Productnr.: 1269498Koop Meer, Bespaar Meer€ 53,79StukVanaf 3 Stuks€ 65,09 Incl. btw€ 5,38 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 61,79 2 € 57,79 -6% 3+ € 53,79 -12% -
Nieuw bij VikingAndy Professional Allesreiniger Citroen 2 L Productnr.: 1244794Koop Meer, Bespaar Meer€ 39,99StukVanaf 6 Stuks€ 48,39 Incl. btw€ 20,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 44,99 3-5 € 42,99 -4% 6+ € 39,99 -11% -
Nieuw bij VikingAndy Professional Allesreiniger Appel 5 L Productnr.: 1244793Koop Meer, Bespaar Meer€ 27,99StukVanaf 4 Stuks€ 33,87 Incl. btw€ 5,60 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 30,99 2-3 € 29,49 -4% 4+ € 27,99 -9% -
Dreft Vaatwastabletten Tabs Citroen 71 Stuks Productnr.: 1252231Koop Meer, Bespaar Meer€ 25,99PakVanaf 6 Pakken€ 31,45 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 27,99 3-5 € 26,99 -3% 6+ € 25,99 -7% -
Katrin Toiletzittingreiniger 500 ml Pak van 12 stuks Productnr.: 1201665Koop Meer, Bespaar Meer€ 184,99PakVanaf 5 Pakken€ 223,84 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 204,99 3-4 € 194,99 -4% 5+ € 184,99 -9% -
Nieuw bij VikingGREENSPEED Vloerreiniger Vloeibaar Citrus 2 Stuks à 5 L Productnr.: 1285934Koop Meer, Bespaar Meer€ 44,99PakVanaf 5 Pakken€ 54,44 Incl. btw€ 4,50 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 49,99 3-4 € 47,99 -4% 5+ € 44,99 -10% -
GREENSPEED Afvoerontstopper Vloeibaar Geurloos 1 L Productnr.: 1279705Koop Meer, Bespaar Meer€ 8,99StukVanaf 8 Stuks€ 10,88 Incl. btw€ 8,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 9,99 3-4 € 9,69 -3% 5-7 € 9,39 -6% 8+ € 8,99 -10% -
SILVO Zilverpoets Vloeibaar 175 ml Productnr.: 1200656Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,99StukVanaf 6 Stuks€ 7,25 Incl. btw€ 34,23 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 6,49 3-5 € 6,29 -3% 6+ € 5,99 -7% -
PUR Classic Anticondensspray 30 ml Productnr.: 1166962Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,49StukVanaf 5 Stuks€ 6,64 Incl. btw€ 183,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,99 3-4 € 5,79 -3% 5+ € 5,49 -8%