077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Schoonmaakmiddelen
(165)
Welkom bij onze categorie Schoonmaakmiddelen, waar u een uitgebreid Viking assortiment ontdekt dat aan al uw schoonmaakbehoeften voldoet. Van Eco producten tot voordelige Best Price opties, hier vindt u alles om uw huis of kantoor fris en hygiënisch te houden. Blader door ons aanbod en vind de ideale producten die zowel effectief als milieuvriendelijk zijn.
-
Nieuw bij VikingHarpic Toiletreiniger Original Gel 750 ml Productnr.: 1273426Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,79StukVanaf 12 Stuks€ 4,59 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,49 3-5 € 4,29 -4% 6-11 € 4,09 -8% 12+ € 3,79 -15% -
Nieuw bij VikingTork Elevation Design Luchtverfrisser-dispenser A3 Wit Productnr.: 1244800Koop Meer, Bespaar Meer€ 69,99StukVanaf 11 Stuks€ 84,69 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 79,99 2-3 € 76,99 -3% 4-10 € 73,99 -7% 11+ € 69,99 -12% -
Dettol Allesreiniger Citrus 500 ml Productnr.: 1193687Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,79StukVanaf 12 Stuks€ 4,59 Incl. btw€ 7,58 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,49 3-5 € 4,29 -4% 6-11 € 4,09 -8% 12+ € 3,79 -15% -
TASKI Sani Ami Ontkalker 1 L Productnr.: 4563877Koop Meer, Bespaar Meer€ 25,99StukVanaf 6 Stuks€ 31,45 Incl. btw€ 25,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 29,99 2 € 28,99 -3% 3-5 € 27,49 -8% 6+ € 25,99 -13% -
Diversey Oxivir CE Plus Desinfectiemiddel Licht geparfumeerd 5 l Productnr.: 1075442Koop Meer, Bespaar Meer€ 71,99StukVanaf 4 Stuks€ 87,11 Incl. btw€ 14,40 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 76,99 2-3 € 74,99 -2% 4+ € 71,99 -6% -
Cillit Bang Calc Allesreiniger Spray 750 ml Productnr.: 1283995Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,69StukVanaf 12 Stuks€ 5,67 Incl. btw€ 6,25 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,49 3-5 € 5,29 -3% 6-11 € 4,99 -9% 12+ € 4,69 -14% -
Mr. Proper Allesreiniger Vloeibaar Citroen 5 L Productnr.: 1290713Koop Meer, Bespaar Meer€ 12,49StukVanaf 5 Stuks€ 15,11 Incl. btw€ 2,50 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 14,49 3-4 € 13,49 -6% 5+ € 12,49 -13% -
Nieuw bij Vikingdurgol Allesreiniger Vloeibaar 750 ml Productnr.: 1236970Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,99StukVanaf 6 Stuks€ 6,04 Incl. btw€ 6,65 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,49 3-5 € 5,29 -3% 6+ € 4,99 -9% -
Air Wick Luchtverfrisser Spray Spring Dew 250 ml Productnr.: 1264485Koop Meer, Bespaar Meer€ 6,29StukVanaf 6 Stuks€ 7,61 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 7,29 3-5 € 6,79 -6% 6+ € 6,29 -13% -
Melitta Perfect Clean Reinigingstabletten 4 Stuks Productnr.: 1291305Koop Meer, Bespaar Meer€ 6,69PakVanaf 10 Pakken€ 8,09 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 7,49 3-4 € 7,19 -4% 5-9 € 6,99 -6% 10+ € 6,69 -10% -
Nieuw bij Vikingdurgol Badkamerreiniger Spray 500 ml Productnr.: 1236963Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,29StukVanaf 8 Stuks€ 5,19 Incl. btw€ 8,58 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,99 3-4 € 4,79 -4% 5-7 € 4,59 -8% 8+ € 4,29 -14% -
Slechts€ 43,99Stuk€ 53,23 Incl. btw€ 31,42 / L Excl. btw
-
GREENSPEED Allesreiniger Ecologisch Floral Fresh 1 l Productnr.: 9362061Koop Meer, Bespaar Meer€ 9,99StukVanaf 12 Stuks€ 12,09 Incl. btw€ 9,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 10,99 3-5 € 10,69 -2% 6-11 € 10,39 -5% 12+ € 9,99 -9% -
Nieuw bij VikingSlechts€ 74,99Stuk€ 90,74 Incl. btw€ 53,56 / L Excl. btw
-
4+2 gratisNieuw bij VikingCif Professional Toiletreiniger Ongeparfumeerd 750 ml Productnr.: 1274134Slechts€ 4,99Stuk€ 6,04 Incl. btw€ 6,65 / L Excl. btw
-
Nieuw bij Vikingdurgol Ontkalker Vloeibaar 125 ml Productnr.: 1236965Koop Meer, Bespaar Meer€ 1,99StukVanaf 50 Stuks€ 2,41 Incl. btw€ 15,92 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 2,79 3-4 € 2,69 -3% 5-49 € 2,49 -10% 50+ € 1,99 -28% -
GREENSPEED Schuurmiddel Vloeibaar 1 L Productnr.: 1012839Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,99StukVanaf 12 Stuks€ 7,25 Incl. btw€ 5,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 6,79 3-5 € 6,59 -2% 6-11 € 6,29 -7% 12+ € 5,99 -11% -
-20%Kärcher SanitPro Professional Toiletreiniger Gel CA 10 C Eco 1 L Productnr.: 1269504Promoprijs€ 8,19Stuk€ 9,91 Incl. btw€ 8,19 / L Excl. btw
-
Diversey Oxivir CE Plus Desinfectiemiddel Spray 6 Flessen à 750 ml Productnr.: 1075431Koop Meer, Bespaar Meer€ 99,99PakVanaf 3 Pakken€ 120,99 Incl. btw€ 22,22 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 109,99 3+ € 99,99 -9% -
Melitta Anti Calc Ontkalker Poeder 6 Stuks Productnr.: 1291306Koop Meer, Bespaar Meer€ 6,99PakVanaf 10 Pakken€ 8,46 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 7,79 3-4 € 7,49 -3% 5-9 € 7,29 -6% 10+ € 6,99 -10% -
Tork Luchtverfrisser-dispenser Vloeibaar A1 Productnr.: 5264757Koop Meer, Bespaar Meer€ 109,99StukVanaf 6 Stuks€ 133,09 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 119,99 3-5 € 114,99 -4% 6+ € 109,99 -8% -
Cif Schuurmiddel Professional 2 L Productnr.: 3401835Koop Meer, Bespaar Meer€ 13,99StukVanaf 6 Stuks€ 16,93 Incl. btw€ 7,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 15,99 3-5 € 14,99 -6% 6+ € 13,99 -12% -
GREENSPEED CITOP ZERO Afwasmiddel Vloeibaar 5 l Productnr.: 2073750Koop Meer, Bespaar Meer€ 30,99StukVanaf 4 Stuks€ 37,50 Incl. btw€ 6,20 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 33,99 2-3 € 32,49 -4% 4+ € 30,99 -8% -
Blijvend in prijs verlaagdKoop Meer, Bespaar Meer€ 149,99PakVanaf 5 Pakken€ 181,49 Incl. btw€ 166,66 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 159,99 3-4 € 154,99 -3% 5+ € 149,99 -6%