077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Schoonmaakmiddelen
(165)
Welkom bij onze categorie Schoonmaakmiddelen, waar u een uitgebreid Viking assortiment ontdekt dat aan al uw schoonmaakbehoeften voldoet. Van Eco producten tot voordelige Best Price opties, hier vindt u alles om uw huis of kantoor fris en hygiënisch te houden. Blader door ons aanbod en vind de ideale producten die zowel effectief als milieuvriendelijk zijn.
-
Diversey Glansspoelmiddel Suma Rinse A5 5 L Productnr.: 5835384Koop Meer, Bespaar Meer€ 74,99StukVanaf 4 Stuks€ 90,74 Incl. btw€ 15,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 79,99 2-3 € 77,99 -2% 4+ € 74,99 -6% -
Diversey Oppervlaktereiniger Desinfecterend Productnr.: 1138120Koop Meer, Bespaar Meer€ 16,99StukVanaf 6 Stuks€ 20,56 Incl. btw€ 16,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 18,99 3-5 € 17,99 -5% 6+ € 16,99 -10% -
Nieuw bij VikingTASKI Sani Gel Pur-Eco Toiletreiniger Blauw 7515881 750 ml Productnr.: 1265551Koop Meer, Bespaar Meer€ 8,49StukVanaf 6 Stuks€ 10,27 Incl. btw€ 11,32 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 9,99 3-5 € 9,49 -5% 6+ € 8,49 -15% -
Tork Toiletbrilreiniger S2 Premium 8 Stuks à 475 ml Productnr.: 5232375Koop Meer, Bespaar Meer€ 129,99PakVanaf 5 Pakken€ 157,29 Incl. btw€ 34,21 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 139,99 3-4 € 134,99 -3% 5+ € 129,99 -7% -
Kärcher FloorPro RM 82N Reiniger Geel 10 l Productnr.: 1269508Koop Meer, Bespaar Meer€ 46,79StukVanaf 3 Stuks€ 56,62 Incl. btw€ 4,68 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 56,69 2 € 51,79 -8% 3+ € 46,79 -17% -
GREENSPEED Vaatwaszout Poeder Geurloos 10 kg Productnr.: 1279704Koop Meer, Bespaar Meer€ 32,99StukVanaf 5 Stuks€ 39,92 Incl. btw€ 3,30 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 35,99 3-4 € 34,49 -4% 5+ € 32,99 -8% -
Nieuw bij VikingDreft Professional Afwasmiddel Vloeibaar Citroen 5 L Productnr.: 1265600Koop Meer, Bespaar Meer€ 23,79StukVanaf 4 Stuks€ 28,79 Incl. btw€ 4,76 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 25,79 2-3 € 24,79 -3% 4+ € 23,79 -7% -
Suma Glasreiniger spray Rapid Suma D6 750 ml Vloeibaar Productnr.: 1149187Koop Meer, Bespaar Meer€ 11,99StukVanaf 6 Stuks€ 14,51 Incl. btw€ 15,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 12,99 3-5 € 12,49 -3% 6+ € 11,99 -7% -
Sun Professional All-in-One Extra Power Vaatwastabletten 175 Stuks Productnr.: 1291905Koop Meer, Bespaar Meer€ 49,99PakVanaf 5 Pakken€ 60,49 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 54,99 3-4 € 52,99 -3% 5+ € 49,99 -9% -
Melitta Melksysteem reinigingsvloeistof 1 Flessen à 250 ml Productnr.: 1025685Koop Meer, Bespaar Meer€ 11,99StukVanaf 8 Stuks€ 14,51 Incl. btw€ 47,96 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 12,99 3-4 € 12,69 -2% 5-7 € 12,39 -4% 8+ € 11,99 -7% -
Nieuw bij VikingGREENSPEED Probio Vloerreiniger Vloeibaar Fresh Productnr.: 1237105Koop Meer, Bespaar Meer€ 26,99StukVanaf 4 Stuks€ 32,66 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 29,99 2-3 € 28,49 -5% 4+ € 26,99 -10% -
Mr. Proper PROFESSIONAL Allesreiniger Vloeibaar 5 l Productnr.: 1279998Koop Meer, Bespaar Meer€ 12,49StukVanaf 6 Stuks€ 15,11 Incl. btw€ 2,50 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 14,49 3-5 € 13,49 -6% 6+ € 12,49 -13% -
Melitta Anti Calc Ontkalker Poeder 2 Stuks Productnr.: 1291302Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,29PakVanaf 8 Pakken€ 6,40 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,99 3-4 € 5,79 -3% 5-7 € 5,59 -6% 8+ € 5,29 -11% -
-€20Kärcher FloorPro Professional Reinigingsspray Vloeibaar RM 748 10 l Productnr.: 1269511Promoprijs€ 83,99Stuk€ 101,63 Incl. btw€ 8,40 / L Excl. btw
-
FINISH Hygiene Glas Beschermer Productnr.: 1120757Koop Meer, Bespaar Meer€ 8,59StukVanaf 6 Stuks€ 10,39 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 9,59 3-5 € 9,09 -5% 6+ € 8,59 -10% -
Nieuw bij Vikingdurgol Allesreiniger Vloeibaar 750 ml Productnr.: 1236972Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,99StukVanaf 6 Stuks€ 6,04 Incl. btw€ 6,65 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,49 3-5 € 5,29 -3% 6+ € 4,99 -9% -
Nieuw bij VikingTASKI Sani 100 Pur-Eco SD Toiletreiniger Vloeibaar Licht geparfumeerd 1,4 l Productnr.: 8777769Koop Meer, Bespaar Meer€ 99,99StukVanaf 3 Stuks€ 120,99 Incl. btw€ 71,42 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 104,99 2 € 102,99 -1% 3+ € 99,99 -4% -
Blijvend in prijs verlaagdCif Professional 2-in-1 Badkamerreiniger Vloeibaar 5 L Productnr.: 5738634Koop Meer, Bespaar Meer€ 29,99StukVanaf 4 Stuks€ 36,29 Incl. btw€ 6,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 32,99 2-3 € 31,49 -4% 4+ € 29,99 -9% -
Cillit Bang Expert Badkamerreiniger 750 ml Productnr.: 1283992Koop Meer, Bespaar Meer€ 6,49StukVanaf 12 Stuks€ 7,85 Incl. btw€ 8,65 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 7,29 3-5 € 7,09 -2% 6-11 € 6,79 -6% 12+ € 6,49 -10% -
GREENSPEED Alcasan Badkamerreiniger Spray Voor zuurgevoelige oppervlakken 500 ml Productnr.: 3672777Koop Meer, Bespaar Meer€ 8,79StukVanaf 6 Stuks€ 10,64 Incl. btw€ 17,58 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 9,79 3-5 € 9,29 -5% 6+ € 8,79 -10% -
Nieuw bij VikingTork S5 Toiletreiniger S5 Transparant 425302 8 Stuks à 525 ml Productnr.: 1236783Koop Meer, Bespaar Meer€ 70,99PakVanaf 5 Pakken€ 85,90 Incl. btw€ 22,64 / m Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 78,99 3-4 € 74,99 -5% 5+ € 70,99 -10% -
Nieuw bij VikingTork Luchtverfrisser-navulling Vloeibaar A3 Fresh Breeze 6 stuks à 32 ml Productnr.: 1271820Koop Meer, Bespaar Meer€ 154,99PakVanaf 4 Pakken€ 187,54 Incl. btw€ 807,24 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 164,99 2-3 € 159,99 -3% 4+ € 154,99 -6% -
Nieuw bij VikingMr. Proper Ultra Powerful Ontvetter Spray 750 ml 6 Stuks Productnr.: 1286867Koop Meer, Bespaar Meer€ 26,99PakVanaf 6 Pakken€ 32,66 Incl. btw€ 6,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 29,99 3-5 € 28,99 -3% 6+ € 26,99 -10% -
Tork Luchtverfrisser navulling Fruitig A1 12 Stuks à 75 ml Productnr.: 5264748Koop Meer, Bespaar Meer€ 194,99PakVanaf 5 Pakken€ 235,94 Incl. btw€ 216,66 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 204,99 3-4 € 199,99 -2% 5+ € 194,99 -4%