Meteen naar inhoud Meteen naar navigatie
Prijzen excl. BTW.

Prijzen incl. / excl. BTW


U kunt kiezen of u de prijzen inclusief of exclusief BTW op onze website wilt zien

Place an order today to unlock your cashback from our partner! (per their T&Cs)

Schoonmaakmiddelen

(165)

Welkom bij onze categorie Schoonmaakmiddelen, waar u een uitgebreid Viking assortiment ontdekt dat aan al uw schoonmaakbehoeften voldoet. Van Eco producten tot voordelige Best Price opties, hier vindt u alles om uw huis of kantoor fris en hygiënisch te houden. Blader door ons aanbod en vind de ideale producten die zowel effectief als milieuvriendelijk zijn.

  1. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 5,29
    Stuk
    Vanaf 8 Stuks
    € 6,40 Incl. btw
    € 5,57 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 5,99
    3-4  € 5,79 -3%
    5-7  € 5,59 -6%
    8+  € 5,29 -11%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  2. Dettol Power Keukenreiniger Spray 500 ml
    4+2 gratis
    Slechts
    € 5,19
    Stuk
    € 6,28 Incl. btw
    € 10,38 / L Excl. btw
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  3. Diversey Vloerreiniger Jontec 300 Pur-Eco 2 Flessen à 5 L
    Blijvend in prijs verlaagd
    Blijvend in prijs verlaagd
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 79,99
    Pak
    Vanaf 5 Pakken
    € 96,79 Incl. btw
    € 8,00 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 89,99
    3-4  € 84,99 -5%
    5+  € 79,99 -11%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  4. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 174,99
    Pak
    Vanaf 5 Pakken
    € 211,74 Incl. btw
    € 194,43 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 184,99
    3-4  € 179,99 -2%
    5+  € 174,99 -5%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  5. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 2,99
    Stuk
    Vanaf 8 Stuks
    € 3,62 Incl. btw
    € 3,99 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 3,49
    2-3  € 3,39 -2%
    4-7  € 3,19 -8%
    8+  € 2,99 -14%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  6. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 9,89
    Stuk
    Vanaf 6 Stuks
    € 11,97 Incl. btw
    € 39,56 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 10,89
    3-5  € 10,39 -4%
    6+  € 9,89 -9%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  7. Cif Professional Pro Formula Multi-oppervlaktereiniger Vloeibaar 7517832 Fresh 5 l
    Nieuw bij Viking
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 15,99
    Stuk
    Vanaf 4 Stuks
    € 19,35 Incl. btw
    € 3,20 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 16,99
    2-3  € 16,49 -2%
    4+  € 15,99 -5%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  8. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 6,79
    Stuk
    Vanaf 6 Stuks
    € 8,22 Incl. btw
    € 13,58 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 7,59
    3-5  € 7,19 -5%
    6+  € 6,79 -10%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  9. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 3,79
    Stuk
    Vanaf 12 Stuks
    € 4,59 Incl. btw
    € 7,58 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 4,49
    3-5  € 4,29 -4%
    6-11  € 4,09 -8%
    12+  € 3,79 -15%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  10. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 41,99
    Stuk
    Vanaf 4 Stuks
    € 50,81 Incl. btw
    € 8,40 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 45,99
    2-3  € 43,99 -4%
    4+  € 41,99 -8%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  11. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 5,49
    Stuk
    Vanaf 4 Stuks
    € 6,64 Incl. btw
    € 4,39 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 6,49
    2-3  € 5,99 -7%
    4+  € 5,49 -15%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  12. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 169,99
    Set
    Vanaf 5 Sets
    € 205,69 Incl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 184,99
    3-4  € 177,99 -3%
    5+  € 169,99 -8%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  13. Cif Professional Sprayflacon Kleurenassortiment 19 (W) x 23,6 (D) x 29,7 (H) cm 9312819 6 stuks à 750 ml
    Nieuw bij Viking
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 14,99
    Pak
    Vanaf 5 Pakken
    € 18,14 Incl. btw
    € 3,33 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 16,99
    3-4  € 15,99 -5%
    5+  € 14,99 -11%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  14. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 4,39
    Stuk
    Vanaf 12 Stuks
    € 5,31 Incl. btw
    € 5,85 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 5,19
    3-5  € 4,99 -3%
    6-11  € 4,69 -9%
    12+  € 4,39 -15%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  15. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 34,99
    Pak
    Vanaf 5 Pakken
    € 42,34 Incl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 39,19
    3-4  € 37,09 -5%
    5+  € 34,99 -10%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  16. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 15,99
    Stuk
    Vanaf 4 Stuks
    € 19,35 Incl. btw
    € 3,20 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 16,99
    2-3  € 16,49 -2%
    4+  € 15,99 -5%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  17. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 4,49
    Stuk
    Vanaf 6 Stuks
    € 5,43 Incl. btw
    € 5,99 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 4,99
    3-5  € 4,79 -4%
    6+  € 4,49 -10%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  18. Kärcher Glas- en raamreiniger Vloeibaar CA 40 R
    -20%
    Promoprijs
    € 17,99
    Stuk
    € 21,77 Incl. btw
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  19. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 4,99
    Stuk
    Vanaf 6 Stuks
    € 6,04 Incl. btw
    € 9,98 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 5,49
    3-5  € 5,29 -3%
    6+  € 4,99 -9%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  20. GREENSPEED Techno Vloerreiniger Vloeibaar Fresh
    Nieuw bij Viking
    Nieuw bij Viking
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 19,99
    Stuk
    Vanaf 4 Stuks
    € 24,19 Incl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 21,99
    2-3  € 20,99 -4%
    4+  € 19,99 -9%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  21. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 5,49
    Stuk
    Vanaf 6 Stuks
    € 6,64 Incl. btw
    € 7,32 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 5,99
    3-5  € 5,79 -3%
    6+  € 5,49 -8%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  22. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 3,29
    Stuk
    Vanaf 12 Stuks
    € 3,98 Incl. btw
    € 4,39 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 3,99
    3-5  € 3,79 -5%
    6-11  € 3,59 -10%
    12+  € 3,29 -17%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  23. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 4,29
    Stuk
    Vanaf 12 Stuks
    € 5,19 Incl. btw
    € 4,29 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 4,99
    3-5  € 4,79 -4%
    6-11  € 4,59 -8%
    12+  € 4,29 -14%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  24. Cif Keukenreiniger Vloeibaar Pro Formula Cif 2 L
    Blijvend in prijs verlaagd
    Blijvend in prijs verlaagd
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 8,99
    Stuk
    Vanaf 6 Stuks
    € 10,88 Incl. btw
    € 4,50 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 9,99
    3-5  € 9,49 -5%
    6+  € 8,99 -10%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd

Vergelijken (max. 3 producten)

Bekijk vergelijking
×