077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Schoonmaakmiddelen
(165)
Welkom bij onze categorie Schoonmaakmiddelen, waar u een uitgebreid Viking assortiment ontdekt dat aan al uw schoonmaakbehoeften voldoet. Van Eco producten tot voordelige Best Price opties, hier vindt u alles om uw huis of kantoor fris en hygiënisch te houden. Blader door ons aanbod en vind de ideale producten die zowel effectief als milieuvriendelijk zijn.
-
durgol Ontkalker Universal 750 ml Productnr.: 1030453Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,99StukVanaf 10 Stuks€ 6,04 Incl. btw€ 6,65 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,79 3-4 € 5,49 -5% 5-9 € 5,29 -8% 10+ € 4,99 -13% -
Glassex Glasreiniger 47581392 2 Stuks à 750 ml Productnr.: 7733265Koop Meer, Bespaar Meer€ 7,99PakVanaf 6 Pakken€ 9,67 Incl. btw€ 5,33 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 8,99 3-5 € 8,49 -5% 6+ € 7,99 -11% -
Glorix Professional Toiletblok Ocean fresh 12 Stuks Productnr.: 1279489Koop Meer, Bespaar Meer€ 27,99PakVanaf 5 Pakken€ 33,87 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 32,99 3-4 € 30,59 -7% 5+ € 27,99 -15% -
Air Wick Luchtverfrisser Spray Katoen 250 ml Productnr.: 1200638Koop Meer, Bespaar Meer€ 6,59StukVanaf 6 Stuks€ 7,97 Incl. btw€ 26,36 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 7,59 3-5 € 7,09 -6% 6+ € 6,59 -13% -
PB Schoonmaakazijn 8% azijnzuur 1 L Productnr.: 1264572Koop Meer, Bespaar Meer€ 1,69StukVanaf 12 Stuks€ 2,04 Incl. btw€ 1,69 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 1,99 3-5 € 1,89 -5% 6-11 € 1,79 -10% 12+ € 1,69 -15% -
Eigen Eigen merk merkViking Raamreinigerspray 750 ml Productnr.: 3900247Koop Meer, Bespaar Meer€ 2,99StukVanaf 6 Stuks€ 3,62 Incl. btw€ 33,22 / m Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 3,59 3-5 € 3,29 -8% 6+ € 2,99 -16% -
4+2 gratisBlijvend in prijs verlaagdDettol Power and Fresh Spray Allesreiniger Spray Citroen 500 ml Productnr.: 1131971Slechts€ 5,59Stuk€ 6,76 Incl. btw€ 11,18 / L Excl. btw
-
Glade Luchtverfrisser Spray Lelie 3 Stuks à 300 ml Productnr.: 1275176Koop Meer, Bespaar Meer€ 8,79PakVanaf 4 Pakken€ 10,64 Incl. btw€ 9,77 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 9,79 2-3 € 9,29 -5% 4+ € 8,79 -10% -
Nieuw bij VikingDreft All in One Vaatwastabletten Fresh 100 Stuks Productnr.: 1244009Koop Meer, Bespaar Meer€ 29,99PakVanaf 6 Pakken€ 36,29 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 31,99 3-5 € 30,99 -3% 6+ € 29,99 -6% -
Finish Vaatwasser-verfrisser Citroen Vloeibaar Productnr.: 1200650Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,99StukVanaf 10 Stuks€ 4,83 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,79 3-4 € 4,49 -6% 5-9 € 4,29 -10% 10+ € 3,99 -16% -
Diversey Glasreiniger Sprint Glass Pur-Eco 750 ml Productnr.: 4968549Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,69StukVanaf 6 Stuks€ 6,88 Incl. btw€ 7,59 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 6,49 3-5 € 6,09 -6% 6+ € 5,69 -12% -
ANTIKAL 2in1 Badkamerreiniger Spray 800 ml Productnr.: 1291546Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,89StukVanaf 10 Stuks€ 5,92 Incl. btw€ 6,11 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,69 3-4 € 5,39 -5% 5-9 € 5,19 -8% 10+ € 4,89 -14% -
3+1 gratisDettol Allesreiniger Fresh 1 L Productnr.: 1193690Slechts€ 5,49Stuk€ 6,64 Incl. btw€ 5,49 / L Excl. btw
-
Finish Vaatwaszout 4kg Productnr.: 1200649Koop Meer, Bespaar Meer€ 9,89StukVanaf 4 Stuks€ 11,97 Incl. btw€ 2,47 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 10,89 2-3 € 10,39 -4% 4+ € 9,89 -9% -
durgol Ontkalker Swiss Expresso 500 ml Productnr.: 1030451Koop Meer, Bespaar Meer€ 9,49StukVanaf 10 Stuks€ 11,48 Incl. btw€ 18,98 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 11,49 3-4 € 10,99 -4% 5-9 € 10,49 -8% 10+ € 9,49 -17% -
3+1 gratisDettol Allesreiniger Citrus Fresh 1 L Productnr.: 1193688Slechts€ 5,69Stuk€ 6,88 Incl. btw€ 5,69 / L Excl. btw
-
Blijvend in prijs verlaagdSun Professional Optimum All in 1 Vaatwastabletten 52 stuks Productnr.: 1285727Koop Meer, Bespaar Meer€ 20,59PakVanaf 4 Pakken€ 24,91 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 25,59 2-3 € 22,99 -10% 4+ € 20,59 -19% -
Nieuw bij VikingCif Professional Vloerreiniger Citrus, Bloemen 2 l Productnr.: 1274130Koop Meer, Bespaar Meer€ 20,49StukVanaf 4 Stuks€ 24,79 Incl. btw€ 10,25 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 21,99 2-3 € 21,49 -2% 4+ € 20,49 -6% -
Mr. Proper Allesreiniger Ocean 5 L Productnr.: 5372843Koop Meer, Bespaar Meer€ 14,49StukVanaf 6 Stuks€ 17,53 Incl. btw€ 2,90 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 15,99 3-5 € 15,29 -4% 6+ € 14,49 -9% -
Nieuw bij VikingCif Professional Toiletreiniger Spring 2 l Productnr.: 1274135Koop Meer, Bespaar Meer€ 23,99StukVanaf 4 Stuks€ 29,03 Incl. btw€ 12,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 25,99 2-3 € 24,99 -3% 4+ € 23,99 -7% -
GREENSPEED Vaatwastabletten Tabs 100 Stuks Productnr.: 1276337Koop Meer, Bespaar Meer€ 18,69PakVanaf 5 Pakken€ 22,61 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 22,69 3-4 € 20,69 -8% 5+ € 18,69 -17% -
Blijvend in prijs verlaagdSun Professional All in 1 Vaatwastabletten 102 stuks Productnr.: 1285726Koop Meer, Bespaar Meer€ 29,99PakVanaf 4 Pakken€ 36,29 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 33,99 2-3 € 31,99 -5% 4+ € 29,99 -11% -
Blijvend in prijs verlaagdSun Bierglasreiniger Professional 2 Stuks à 1 L Productnr.: 6339369Koop Meer, Bespaar Meer€ 17,49PakVanaf 6 Pakken€ 21,16 Incl. btw€ 8,75 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 19,99 3-5 € 18,79 -6% 6+ € 17,49 -12% -
Finish Power All-in-1 Vaatwastabletten Tabs 45 Stuks Productnr.: 1266292Koop Meer, Bespaar Meer€ 13,49PakVanaf 5 Pakken€ 16,32 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 15,49 3-4 € 14,49 -6% 5+ € 13,49 -12%