077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Schoonmaakmiddelen - Vloeibaar
(84)
Toegepaste filters
-
Nieuw bij VikingTASKI Sani 100 Pur-Eco SD Toiletreiniger Vloeibaar Licht geparfumeerd 1,4 l Productnr.: 8777769Koop Meer, Bespaar Meer€ 99,99StukVanaf 3 Stuks€ 120,99 Incl. btw€ 71,42 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 104,99 2 € 102,99 -1% 3+ € 99,99 -4% -
Blijvend in prijs verlaagdCif Professional 2-in-1 Badkamerreiniger Vloeibaar 5 L Productnr.: 5738634Koop Meer, Bespaar Meer€ 29,99StukVanaf 4 Stuks€ 36,29 Incl. btw€ 6,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 32,99 2-3 € 31,49 -4% 4+ € 29,99 -9% -
Nieuw bij VikingTork Luchtverfrisser-navulling Vloeibaar A3 Fresh Breeze 6 stuks à 32 ml Productnr.: 1271820Koop Meer, Bespaar Meer€ 154,99PakVanaf 4 Pakken€ 187,54 Incl. btw€ 807,24 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 164,99 2-3 € 159,99 -3% 4+ € 154,99 -6% -
Nieuw bij VikingTork Luchtverfrisser-navulling Vloeibaar A3 Blossom 6 stuks à 32 ml Productnr.: 1271821Koop Meer, Bespaar Meer€ 154,99PakVanaf 4 Pakken€ 187,54 Incl. btw€ 807,24 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 164,99 2-3 € 159,99 -3% 4+ € 154,99 -6% -
Toiletbrilreiniger Refresh 6 flessen van 500 ml Productnr.: 1000122Koop Meer, Bespaar Meer€ 99,99PakVanaf 5 Pakken€ 120,99 Incl. btw€ 33,33 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 109,99 3-4 € 104,99 -4% 5+ € 99,99 -9% -
-20%Kärcher Vloerreiniger Vloeibaar RM 780 Productnr.: 1279437Promoprijs€ 65,89Stuk€ 79,73 Incl. btw
-
Melitta Multi Ontkalker Vloeibaar 250 ml Productnr.: 1291300Koop Meer, Bespaar Meer€ 7,49StukVanaf 10 Stuks€ 9,06 Incl. btw€ 29,96 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 8,29 3-4 € 7,99 -3% 5-9 € 7,79 -6% 10+ € 7,49 -9% -
Cif Schuurmiddel Professional 6 Stuks à 2 L Productnr.: 8019114Koop Meer, Bespaar Meer€ 99,99PakVanaf 5 Pakken€ 120,99 Incl. btw€ 8,33 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 109,99 3-4 € 104,99 -4% 5+ € 99,99 -9% -
Katrin Toiletzittingreiniger 500 ml Pak van 12 stuks Productnr.: 1201665Koop Meer, Bespaar Meer€ 184,99PakVanaf 5 Pakken€ 223,84 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 204,99 3-4 € 194,99 -4% 5+ € 184,99 -9% -
Nieuw bij VikingGREENSPEED Vloerreiniger Vloeibaar Citrus 2 Stuks à 5 L Productnr.: 1285934Koop Meer, Bespaar Meer€ 44,99PakVanaf 5 Pakken€ 54,44 Incl. btw€ 4,50 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 49,99 3-4 € 47,99 -4% 5+ € 44,99 -10% -
GREENSPEED Afvoerontstopper Vloeibaar Geurloos 1 L Productnr.: 1279705Koop Meer, Bespaar Meer€ 8,99StukVanaf 8 Stuks€ 10,88 Incl. btw€ 8,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 9,99 3-4 € 9,69 -3% 5-7 € 9,39 -6% 8+ € 8,99 -10% -
SILVO Zilverpoets Vloeibaar 175 ml Productnr.: 1200656Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,99StukVanaf 6 Stuks€ 7,25 Incl. btw€ 34,23 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 6,49 3-5 € 6,29 -3% 6+ € 5,99 -7%