077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Schoonmaakmiddelen - Vloeibaar
(84)
Toegepaste filters
-
GREENSPEED CITOP ZERO Afwasmiddel Vloeibaar 1 l Productnr.: 5249764Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,29StukVanaf 12 Stuks€ 5,19 Incl. btw€ 4,29 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,99 3-5 € 4,79 -4% 6-11 € 4,59 -8% 12+ € 4,29 -14% -
Blijvend in prijs verlaagdCif Keukenreiniger Vloeibaar Pro Formula Cif 2 L Productnr.: 4475708Koop Meer, Bespaar Meer€ 8,99StukVanaf 6 Stuks€ 10,88 Incl. btw€ 4,50 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 9,99 3-5 € 9,49 -5% 6+ € 8,99 -10% -
Dettol Allesreiniger Citrus 500 ml Productnr.: 1193687Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,79StukVanaf 12 Stuks€ 4,59 Incl. btw€ 7,58 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,49 3-5 € 4,29 -4% 6-11 € 4,09 -8% 12+ € 3,79 -15% -
TASKI Sani Ami Ontkalker 1 L Productnr.: 4563877Koop Meer, Bespaar Meer€ 25,99StukVanaf 6 Stuks€ 31,45 Incl. btw€ 25,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 29,99 2 € 28,99 -3% 3-5 € 27,49 -8% 6+ € 25,99 -13% -
Mr. Proper Allesreiniger Vloeibaar Citroen 5 L Productnr.: 1290713Koop Meer, Bespaar Meer€ 12,49StukVanaf 5 Stuks€ 15,11 Incl. btw€ 2,50 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 14,49 3-4 € 13,49 -6% 5+ € 12,49 -13% -
Nieuw bij Vikingdurgol Allesreiniger Vloeibaar 750 ml Productnr.: 1236970Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,99StukVanaf 6 Stuks€ 6,04 Incl. btw€ 6,65 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,49 3-5 € 5,29 -3% 6+ € 4,99 -9% -
Slechts€ 43,99Stuk€ 53,23 Incl. btw€ 31,42 / L Excl. btw
-
GREENSPEED Allesreiniger Ecologisch Floral Fresh 1 l Productnr.: 9362061Koop Meer, Bespaar Meer€ 9,99StukVanaf 12 Stuks€ 12,09 Incl. btw€ 9,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 10,99 3-5 € 10,69 -2% 6-11 € 10,39 -5% 12+ € 9,99 -9% -
Nieuw bij VikingSlechts€ 74,99Stuk€ 90,74 Incl. btw€ 53,56 / L Excl. btw
-
GREENSPEED Schuurmiddel Vloeibaar 1 L Productnr.: 1012839Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,99StukVanaf 12 Stuks€ 7,25 Incl. btw€ 5,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 6,79 3-5 € 6,59 -2% 6-11 € 6,29 -7% 12+ € 5,99 -11% -
Tork Luchtverfrisser-dispenser Vloeibaar A1 Productnr.: 5264757Koop Meer, Bespaar Meer€ 109,99StukVanaf 6 Stuks€ 133,09 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 119,99 3-5 € 114,99 -4% 6+ € 109,99 -8% -
Cif Schuurmiddel Professional 2 L Productnr.: 3401835Koop Meer, Bespaar Meer€ 13,99StukVanaf 6 Stuks€ 16,93 Incl. btw€ 7,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 15,99 3-5 € 14,99 -6% 6+ € 13,99 -12% -
GREENSPEED CITOP ZERO Afwasmiddel Vloeibaar 5 l Productnr.: 2073750Koop Meer, Bespaar Meer€ 30,99StukVanaf 4 Stuks€ 37,50 Incl. btw€ 6,20 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 33,99 2-3 € 32,49 -4% 4+ € 30,99 -8% -
Diversey Glansspoelmiddel Suma Rinse A5 5 L Productnr.: 5835384Koop Meer, Bespaar Meer€ 74,99StukVanaf 4 Stuks€ 90,74 Incl. btw€ 15,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 79,99 2-3 € 77,99 -2% 4+ € 74,99 -6% -
Diversey Oppervlaktereiniger Desinfecterend Productnr.: 1138120Koop Meer, Bespaar Meer€ 16,99StukVanaf 6 Stuks€ 20,56 Incl. btw€ 16,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 18,99 3-5 € 17,99 -5% 6+ € 16,99 -10% -
Nieuw bij VikingTASKI Sani Gel Pur-Eco Toiletreiniger Blauw 7515881 750 ml Productnr.: 1265551Koop Meer, Bespaar Meer€ 8,49StukVanaf 6 Stuks€ 10,27 Incl. btw€ 11,32 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 9,99 3-5 € 9,49 -5% 6+ € 8,49 -15% -
Tork Toiletbrilreiniger S2 Premium 8 Stuks à 475 ml Productnr.: 5232375Koop Meer, Bespaar Meer€ 129,99PakVanaf 5 Pakken€ 157,29 Incl. btw€ 34,21 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 139,99 3-4 € 134,99 -3% 5+ € 129,99 -7% -
Nieuw bij VikingDreft Professional Afwasmiddel Vloeibaar Citroen 5 L Productnr.: 1265600Koop Meer, Bespaar Meer€ 23,79StukVanaf 4 Stuks€ 28,79 Incl. btw€ 4,76 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 25,79 2-3 € 24,79 -3% 4+ € 23,79 -7% -
Suma Glasreiniger spray Rapid Suma D6 750 ml Vloeibaar Productnr.: 1149187Koop Meer, Bespaar Meer€ 11,99StukVanaf 6 Stuks€ 14,51 Incl. btw€ 15,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 12,99 3-5 € 12,49 -3% 6+ € 11,99 -7% -
Melitta Melksysteem reinigingsvloeistof 1 Flessen à 250 ml Productnr.: 1025685Koop Meer, Bespaar Meer€ 11,99StukVanaf 8 Stuks€ 14,51 Incl. btw€ 47,96 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 12,99 3-4 € 12,69 -2% 5-7 € 12,39 -4% 8+ € 11,99 -7% -
Nieuw bij VikingGREENSPEED Probio Vloerreiniger Vloeibaar Fresh Productnr.: 1237105Koop Meer, Bespaar Meer€ 26,99StukVanaf 4 Stuks€ 32,66 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 29,99 2-3 € 28,49 -5% 4+ € 26,99 -10% -
Mr. Proper PROFESSIONAL Allesreiniger Vloeibaar 5 l Productnr.: 1279998Koop Meer, Bespaar Meer€ 12,49StukVanaf 6 Stuks€ 15,11 Incl. btw€ 2,50 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 14,49 3-5 € 13,49 -6% 6+ € 12,49 -13% -
-€20Kärcher FloorPro Professional Reinigingsspray Vloeibaar RM 748 10 l Productnr.: 1269511Promoprijs€ 83,99Stuk€ 101,63 Incl. btw€ 8,40 / L Excl. btw
-
Nieuw bij Vikingdurgol Allesreiniger Vloeibaar 750 ml Productnr.: 1236972Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,99StukVanaf 6 Stuks€ 6,04 Incl. btw€ 6,65 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,49 3-5 € 5,29 -3% 6+ € 4,99 -9%