077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Schoonmaakmiddelen - Vloeibaar
(84)
Toegepaste filters
-
Blijvend in prijs verlaagdCif Glasreiniger Professional 6 Flessen à 750 ml Productnr.: 1035232Koop Meer, Bespaar Meer€ 49,99PakVanaf 5 Pakken€ 60,49 Incl. btw€ 11,11 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 54,99 3-4 € 52,99 -3% 5+ € 49,99 -9% -
Eigen Eigen merk merkBlijvend in prijs verlaagdViking Appel Afwasmiddel Geconcentreerde Formule 500ml Productnr.: 5703773Koop Meer, Bespaar Meer€ 1,79StukVanaf 12 Stuks€ 2,17 Incl. btw€ 22,38 / m Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 2,49 3-5 € 2,29 -8% 6-11 € 2,09 -16% 12+ € 1,79 -28% -
Best Best Price PriceBrise Luchtverfrisser Relax Zen 300 ml Productnr.: 4082107Koop Meer, Bespaar Meer€ 2,29StukVanaf 12 Stuks€ 2,77 Incl. btw€ 7,63 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 3,29 3-5 € 2,89 -12% 6-11 € 2,59 -21% 12+ € 2,29 -30% -
Sun Afwasmiddel Vloeibaar Professional 1 L Productnr.: 8764487Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,49StukVanaf 6 Stuks€ 5,43 Incl. btw€ 4,49 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,99 3-5 € 4,79 -4% 6+ € 4,49 -10% -
KLAX Gedestilleerd water 5 l Productnr.: 1281122Koop Meer, Bespaar Meer€ 2,99StukVanaf 6 Stuks€ 3,62 Incl. btw€ 0,60 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 3,49 3-5 € 3,29 -5% 6+ € 2,99 -14% -
Ajax Allesreiniger Vloeibaar Limoen 2 Flessen van 1 L Productnr.: 1288057Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,99PakVanaf 4 Pakken€ 7,25 Incl. btw€ 3,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 6,99 2-3 € 6,49 -7% 4+ € 5,99 -14% -
Nieuw bij VikingDreft Professional Afwasmiddel Vloeibaar 5 L Productnr.: 1265599Koop Meer, Bespaar Meer€ 23,79StukVanaf 4 Stuks€ 28,79 Incl. btw€ 4,76 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 25,79 2-3 € 24,79 -3% 4+ € 23,79 -7% -
durgol Ontkalker Swiss Expresso 2 Stuks à 125 ml Productnr.: 1030454Koop Meer, Bespaar Meer€ 6,19PakVanaf 20 Pakken€ 7,49 Incl. btw€ 24,76 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-4 € 6,99 5-9 € 6,79 -2% 10-19 € 6,49 -7% 20+ € 6,19 -11% -
Finish Vaatwasser-reiniger Regular Vloeibaar 250 ml Productnr.: 1200648Koop Meer, Bespaar Meer€ 7,79StukVanaf 12 Stuks€ 9,43 Incl. btw€ 31,16 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 8,59 3-5 € 8,39 -2% 6-11 € 8,09 -5% 12+ € 7,79 -9% -
Finish Dry Jet Spoelglansmiddel Vloeibaar 400 ml Productnr.: 1266294Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,49StukVanaf 12 Stuks€ 4,22 Incl. btw€ 8,73 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,19 3-5 € 3,99 -4% 6-11 € 3,79 -9% 12+ € 3,49 -16% -
Cif Schuurmelk Vloeibaar Citroen 750 ml Productnr.: 1200210Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,29StukVanaf 8 Stuks€ 3,98 Incl. btw€ 4,39 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 3,99 3-4 € 3,79 -5% 5-7 € 3,59 -10% 8+ € 3,29 -17% -
durgol Ontkalker Universal 750 ml Productnr.: 1030453Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,99StukVanaf 10 Stuks€ 6,04 Incl. btw€ 6,65 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,79 3-4 € 5,49 -5% 5-9 € 5,29 -8% 10+ € 4,99 -13% -
Glassex Glasreiniger 47581392 2 Stuks à 750 ml Productnr.: 7733265Koop Meer, Bespaar Meer€ 7,99PakVanaf 6 Pakken€ 9,67 Incl. btw€ 5,33 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 8,99 3-5 € 8,49 -5% 6+ € 7,99 -11% -
PB Schoonmaakazijn 8% azijnzuur 1 L Productnr.: 1264572Koop Meer, Bespaar Meer€ 1,69StukVanaf 12 Stuks€ 2,04 Incl. btw€ 1,69 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 1,99 3-5 € 1,89 -5% 6-11 € 1,79 -10% 12+ € 1,69 -15% -
Finish Vaatwasser-verfrisser Citroen Vloeibaar Productnr.: 1200650Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,99StukVanaf 10 Stuks€ 4,83 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,79 3-4 € 4,49 -6% 5-9 € 4,29 -10% 10+ € 3,99 -16% -
Diversey Glasreiniger Sprint Glass Pur-Eco 750 ml Productnr.: 4968549Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,69StukVanaf 6 Stuks€ 6,88 Incl. btw€ 7,59 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 6,49 3-5 € 6,09 -6% 6+ € 5,69 -12% -
3+1 gratisDettol Allesreiniger Fresh 1 L Productnr.: 1193690Slechts€ 5,49Stuk€ 6,64 Incl. btw€ 5,49 / L Excl. btw
-
durgol Ontkalker Swiss Expresso 500 ml Productnr.: 1030451Koop Meer, Bespaar Meer€ 9,49StukVanaf 10 Stuks€ 11,48 Incl. btw€ 18,98 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 11,49 3-4 € 10,99 -4% 5-9 € 10,49 -8% 10+ € 9,49 -17% -
3+1 gratisDettol Allesreiniger Citrus Fresh 1 L Productnr.: 1193688Slechts€ 5,69Stuk€ 6,88 Incl. btw€ 5,69 / L Excl. btw
-
Mr. Proper Allesreiniger Ocean 5 L Productnr.: 5372843Koop Meer, Bespaar Meer€ 14,49StukVanaf 6 Stuks€ 17,53 Incl. btw€ 2,90 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 15,99 3-5 € 15,29 -4% 6+ € 14,49 -9% -
Nieuw bij VikingCif Professional Toiletreiniger Spring 2 l Productnr.: 1274135Koop Meer, Bespaar Meer€ 23,99StukVanaf 4 Stuks€ 29,03 Incl. btw€ 12,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 25,99 2-3 € 24,99 -3% 4+ € 23,99 -7% -
Blijvend in prijs verlaagdSun Bierglasreiniger Professional 2 Stuks à 1 L Productnr.: 6339369Koop Meer, Bespaar Meer€ 17,49PakVanaf 6 Pakken€ 21,16 Incl. btw€ 8,75 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 19,99 3-5 € 18,79 -6% 6+ € 17,49 -12% -
Andy Allesreiniger Vertrouwd Zonder strepen 2 Stuks à 5 L Productnr.: 1382880Koop Meer, Bespaar Meer€ 29,99PakVanaf 5 Pakken€ 36,29 Incl. btw€ 3,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 31,99 3-4 € 30,99 -3% 5+ € 29,99 -6% -
Diversey Sanitairreiniger Pur-Eco 1 L Productnr.: 4937760Koop Meer, Bespaar Meer€ 7,29StukVanaf 6 Stuks€ 8,82 Incl. btw€ 7,29 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 8,29 3-5 € 7,79 -6% 6+ € 7,29 -12%