077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Schoonmaakmiddelen - Vloeibaar
(84)
Toegepaste filters
-
Blijvend in prijs verlaagdSun Spoelglansmiddel Vloeibaar Professional 6 Stuks à 1 l Productnr.: 3405645Koop Meer, Bespaar Meer€ 26,59PakVanaf 5 Pakken€ 32,17 Incl. btw€ 4,43 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 29,59 3-4 € 27,99 -5% 5+ € 26,59 -10% -
Melitta Ontkalkingsvloeistof 1 Fles à 250 ml Productnr.: 1025686Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,99StukVanaf 10 Stuks€ 4,83 Incl. btw€ 15,96 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,79 3-4 € 4,49 -6% 5-9 € 4,29 -10% 10+ € 3,99 -16% -
Finish Spoelglansmiddel Hygiëne Gloss + Dry Vloeibaar Citroen 800 ml Productnr.: 1200647Koop Meer, Bespaar Meer€ 9,99StukVanaf 12 Stuks€ 12,09 Incl. btw€ 12,49 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 10,99 3-5 € 10,69 -2% 6-11 € 10,39 -5% 12+ € 9,99 -9% -
-20%Kärcher FloorPro Professional Reiniger Vloeibaar CA 50 C Eco 1 L Productnr.: 1269505Promoprijs€ 6,59Stuk€ 7,97 Incl. btw€ 6,59 / L Excl. btw
-
Brasso Koperpoets Vloeibaar 175 ml Productnr.: 1200640Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,99StukVanaf 6 Stuks€ 7,25 Incl. btw€ 34,23 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 6,49 3-5 € 6,29 -3% 6+ € 5,99 -7% -
Diversey Toiletreiniger Pur-Eco 750 ml Productnr.: 4968567Koop Meer, Bespaar Meer€ 6,59StukVanaf 6 Stuks€ 7,97 Incl. btw€ 8,79 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 7,29 3-5 € 6,99 -4% 6+ € 6,59 -9% -
Dubro Afwasmiddel Citroen 5 L Productnr.: 8459253Koop Meer, Bespaar Meer€ 23,99StukVanaf 6 Stuks€ 29,03 Incl. btw€ 4,80 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 25,99 3-5 € 24,99 -3% 6+ € 23,99 -7% -
Diversey Vloerreiniger 1 liter Productnr.: 4554684Koop Meer, Bespaar Meer€ 6,99StukVanaf 5 Stuks€ 8,46 Incl. btw€ 6,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 8,09 3-4 € 7,59 -6% 5+ € 6,99 -13% -
Velind Gedestilleerd water 5 L Productnr.: 1275542Koop Meer, Bespaar Meer€ 6,99StukVanaf 6 Stuks€ 8,46 Incl. btw€ 1,40 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 7,49 3-5 € 7,29 -2% 6+ € 6,99 -6% -
Ecover Toiletreiniger Dennenfris 750 ml Productnr.: 8078423Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,49StukVanaf 6 Stuks€ 5,43 Incl. btw€ 5,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,99 3-5 € 4,79 -4% 6+ € 4,49 -10% -
Klax Gedestilleerd water 2 liter Productnr.: 1281123Koop Meer, Bespaar Meer€ 1,99StukVanaf 6 Stuks€ 2,41 Incl. btw€ 1,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 2,49 3-5 € 2,29 -8% 6+ € 1,99 -20% -
Ecover Afwasmiddel Citroen 950 ml Productnr.: 1001811Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,29StukVanaf 8 Stuks€ 6,40 Incl. btw€ 5,57 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,99 3-4 € 5,79 -3% 5-7 € 5,59 -6% 8+ € 5,29 -11% -
Blijvend in prijs verlaagdDiversey Vloerreiniger Jontec 300 Pur-Eco 2 Flessen à 5 L Productnr.: 5339419Koop Meer, Bespaar Meer€ 79,99PakVanaf 5 Pakken€ 96,79 Incl. btw€ 8,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 89,99 3-4 € 84,99 -5% 5+ € 79,99 -11% -
Cif Schuurmelk Vloeibaar Neutrale Geur 750 ml Productnr.: 1200211Koop Meer, Bespaar Meer€ 2,99StukVanaf 8 Stuks€ 3,62 Incl. btw€ 3,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 3,49 2-3 € 3,39 -2% 4-7 € 3,19 -8% 8+ € 2,99 -14% -
Nieuw bij VikingKoop Meer, Bespaar Meer€ 15,99StukVanaf 4 Stuks€ 19,35 Incl. btw€ 3,20 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 16,99 2-3 € 16,49 -2% 4+ € 15,99 -5% -
GREENSPEED Glasreiniger Multi Spray 500 ml Productnr.: 5796596Koop Meer, Bespaar Meer€ 6,79StukVanaf 6 Stuks€ 8,22 Incl. btw€ 13,58 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 7,59 3-5 € 7,19 -5% 6+ € 6,79 -10% -
Dettol Allesreiniger Cotton Fresh 500 ml Productnr.: 1193689Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,79StukVanaf 12 Stuks€ 4,59 Incl. btw€ 7,58 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,49 3-5 € 4,29 -4% 6-11 € 4,09 -8% 12+ € 3,79 -15% -
GREENSPEED Allesreiniger Floreal Fresh 5 L Productnr.: 4420487Koop Meer, Bespaar Meer€ 41,99StukVanaf 4 Stuks€ 50,81 Incl. btw€ 8,40 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 45,99 2-3 € 43,99 -4% 4+ € 41,99 -8% -
Swiffer Vloerreiniger Geel 9,5 x 9,3 x 25,7 cm 8001841006413 1,25 l Productnr.: 1197601Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,49StukVanaf 4 Stuks€ 6,64 Incl. btw€ 4,39 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 6,49 2-3 € 5,99 -7% 4+ € 5,49 -15% -
Cif Ontvetter Pro Formula Vloeibaar Mild 5 l Productnr.: 1264546Koop Meer, Bespaar Meer€ 15,99StukVanaf 4 Stuks€ 19,35 Incl. btw€ 3,20 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 16,99 2-3 € 16,49 -2% 4+ € 15,99 -5% -
GREENSPEED Toiletreiniger Swan WC Daily 750 ml Productnr.: 1744147Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,49StukVanaf 6 Stuks€ 5,43 Incl. btw€ 5,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,99 3-5 € 4,79 -4% 6+ € 4,49 -10% -
-20%Kärcher Glas- en raamreiniger Vloeibaar CA 40 R Productnr.: 1279438Promoprijs€ 17,99Stuk€ 21,77 Incl. btw
-
Nieuw bij VikingGREENSPEED Techno Vloerreiniger Vloeibaar Fresh Productnr.: 1237106Koop Meer, Bespaar Meer€ 19,99StukVanaf 4 Stuks€ 24,19 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 21,99 2-3 € 20,99 -4% 4+ € 19,99 -9% -
GREENSPEED Swan Toiletontkalker Vloeibaar Fris 750 ml Productnr.: 1549942Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,49StukVanaf 6 Stuks€ 6,64 Incl. btw€ 7,32 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,99 3-5 € 5,79 -3% 6+ € 5,49 -8%