Meteen naar inhoud Meteen naar navigatie
Prijzen excl. BTW.

Prijzen incl. / excl. BTW


U kunt kiezen of u de prijzen inclusief of exclusief BTW op onze website wilt zien

Place an order today to unlock your cashback from our partner! (per their T&Cs)

Schoonmaakmiddelen

(165)

Welkom bij onze categorie Schoonmaakmiddelen, waar u een uitgebreid Viking assortiment ontdekt dat aan al uw schoonmaakbehoeften voldoet. Van Eco producten tot voordelige Best Price opties, hier vindt u alles om uw huis of kantoor fris en hygiënisch te houden. Blader door ons aanbod en vind de ideale producten die zowel effectief als milieuvriendelijk zijn.

  1. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 69,99
    Stuk
    Vanaf 11 Stuks
    € 84,69 Incl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 79,99
    2-3  € 76,99 -3%
    4-10  € 73,99 -7%
    11+  € 69,99 -12%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  2. Tork Luchtverfrisser-navulling Vloeibaar A3 Blossom 6 stuks à 32 ml
    Nieuw bij Viking
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 154,99
    Pak
    Vanaf 4 Pakken
    € 187,54 Incl. btw
    € 807,24 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 164,99
    2-3  € 159,99 -3%
    4+  € 154,99 -6%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  3. Oxivir Plus Oxivir Oppervlakdesinfectiespray 750 ml
    Nieuw bij Viking
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 18,59
    Stuk
    Vanaf 6 Stuks
    € 22,49 Incl. btw
    € 24,79 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 20,59
    3-5  € 19,59 -4%
    6+  € 18,59 -9%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  4. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 99,99
    Pak
    Vanaf 5 Pakken
    € 120,99 Incl. btw
    € 33,33 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 109,99
    3-4  € 104,99 -4%
    5+  € 99,99 -9%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  5. Kärcher Vloerreiniger Vloeibaar RM 780
    -20%
    Promoprijs
    € 65,89
    Stuk
    € 79,73 Incl. btw
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  6. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 47,59
    Set
    Vanaf 4 Sets
    € 57,58 Incl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 52,59
    2-3  € 50,09 -4%
    4+  € 47,59 -9%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  7. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 7,49
    Stuk
    Vanaf 10 Stuks
    € 9,06 Incl. btw
    € 29,96 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 8,29
    3-4  € 7,99 -3%
    5-9  € 7,79 -6%
    10+  € 7,49 -9%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  8. durgol Keukenreiniger Spray Citrus Bloemen 500 ml
    Nieuw bij Viking
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 4,29
    Stuk
    Vanaf 8 Stuks
    € 5,19 Incl. btw
    € 8,58 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 4,99
    3-4  € 4,79 -4%
    5-7  € 4,59 -8%
    8+  € 4,29 -14%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  9. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 99,99
    Pak
    Vanaf 5 Pakken
    € 120,99 Incl. btw
    € 8,33 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 109,99
    3-4  € 104,99 -4%
    5+  € 99,99 -9%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  10. Tork Luchtverfrisser Spray Dispenser Grijs A1 Snel Vulbaar Elevation Lijn 256055
    Blijvend in prijs verlaagd
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 79,99
    Stuk
    Vanaf 6 Stuks
    € 96,79 Incl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 89,99
    2-3  € 87,99 -2%
    4-5  € 84,99 -5%
    6+  € 79,99 -11%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  11. Mr. Proper Professional Special Care Allesreiniger Spray 6 Stuks à 750 ml
    Nieuw bij Viking
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 26,99
    Pak
    Vanaf 6 Pakken
    € 32,66 Incl. btw
    € 6,00 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 29,99
    3-5  € 28,99 -3%
    6+  € 26,99 -10%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  12. Kärcher SurfacePro Inoxal Reiniger Gel 0,5 L
    -21%
    Promoprijs
    € 8,99
    Stuk
    € 10,88 Incl. btw
    € 17,98 / L Excl. btw
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  13. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 53,79
    Stuk
    Vanaf 3 Stuks
    € 65,09 Incl. btw
    € 5,38 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 61,79
    2  € 57,79 -6%
    3+  € 53,79 -12%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  14. Andy Professional Allesreiniger Citroen 2 L
    Nieuw bij Viking
    Nieuw bij Viking
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 39,99
    Stuk
    Vanaf 6 Stuks
    € 48,39 Incl. btw
    € 20,00 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 44,99
    3-5  € 42,99 -4%
    6+  € 39,99 -11%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  15. Andy Professional Allesreiniger Appel 5 L
    Nieuw bij Viking
    Nieuw bij Viking
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 27,99
    Stuk
    Vanaf 4 Stuks
    € 33,87 Incl. btw
    € 5,60 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 30,99
    2-3  € 29,49 -4%
    4+  € 27,99 -9%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  16. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 25,99
    Pak
    Vanaf 6 Pakken
    € 31,45 Incl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 27,99
    3-5  € 26,99 -3%
    6+  € 25,99 -7%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  17. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 184,99
    Pak
    Vanaf 5 Pakken
    € 223,84 Incl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 204,99
    3-4  € 194,99 -4%
    5+  € 184,99 -9%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  18. GREENSPEED Vloerreiniger Vloeibaar Citrus 2 Stuks à 5 L
    Nieuw bij Viking
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 44,99
    Pak
    Vanaf 5 Pakken
    € 54,44 Incl. btw
    € 4,50 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 49,99
    3-4  € 47,99 -4%
    5+  € 44,99 -10%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  19. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 8,99
    Stuk
    Vanaf 8 Stuks
    € 10,88 Incl. btw
    € 8,99 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 9,99
    3-4  € 9,69 -3%
    5-7  € 9,39 -6%
    8+  € 8,99 -10%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  20. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 5,99
    Stuk
    Vanaf 6 Stuks
    € 7,25 Incl. btw
    € 34,23 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 6,49
    3-5  € 6,29 -3%
    6+  € 5,99 -7%
    Tijdelijk uitverkocht
  21. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 5,49
    Stuk
    Vanaf 5 Stuks
    € 6,64 Incl. btw
    € 183,00 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 5,99
    3-4  € 5,79 -3%
    5+  € 5,49 -8%
    Tijdelijk uitverkocht

Vergelijken (max. 3 producten)

Bekijk vergelijking
×