Meteen naar inhoud Meteen naar navigatie
Prijzen excl. BTW.

Prijzen incl. / excl. BTW


U kunt kiezen of u de prijzen inclusief of exclusief BTW op onze website wilt zien

Place an order today to unlock your cashback from our partner! (per their T&Cs)

Schoonmaakmiddelen

(165)

Welkom bij onze categorie Schoonmaakmiddelen, waar u een uitgebreid Viking assortiment ontdekt dat aan al uw schoonmaakbehoeften voldoet. Van Eco producten tot voordelige Best Price opties, hier vindt u alles om uw huis of kantoor fris en hygiënisch te houden. Blader door ons aanbod en vind de ideale producten die zowel effectief als milieuvriendelijk zijn.

  1. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 74,99
    Stuk
    Vanaf 4 Stuks
    € 90,74 Incl. btw
    € 15,00 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 79,99
    2-3  € 77,99 -2%
    4+  € 74,99 -6%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  2. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 16,99
    Stuk
    Vanaf 6 Stuks
    € 20,56 Incl. btw
    € 16,99 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 18,99
    3-5  € 17,99 -5%
    6+  € 16,99 -10%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  3. TASKI Sani Gel Pur-Eco Toiletreiniger Blauw 7515881 750 ml
    Nieuw bij Viking
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 8,49
    Stuk
    Vanaf 6 Stuks
    € 10,27 Incl. btw
    € 11,32 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 9,99
    3-5  € 9,49 -5%
    6+  € 8,49 -15%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  4. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 129,99
    Pak
    Vanaf 5 Pakken
    € 157,29 Incl. btw
    € 34,21 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 139,99
    3-4  € 134,99 -3%
    5+  € 129,99 -7%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  5. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 46,79
    Stuk
    Vanaf 3 Stuks
    € 56,62 Incl. btw
    € 4,68 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 56,69
    2  € 51,79 -8%
    3+  € 46,79 -17%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  6. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 32,99
    Stuk
    Vanaf 5 Stuks
    € 39,92 Incl. btw
    € 3,30 / kg Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 35,99
    3-4  € 34,49 -4%
    5+  € 32,99 -8%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  7. Dreft Professional Afwasmiddel Vloeibaar Citroen 5 L
    Nieuw bij Viking
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 23,79
    Stuk
    Vanaf 4 Stuks
    € 28,79 Incl. btw
    € 4,76 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 25,79
    2-3  € 24,79 -3%
    4+  € 23,79 -7%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  8. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 11,99
    Stuk
    Vanaf 6 Stuks
    € 14,51 Incl. btw
    € 15,99 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 12,99
    3-5  € 12,49 -3%
    6+  € 11,99 -7%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  9. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 49,99
    Pak
    Vanaf 5 Pakken
    € 60,49 Incl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 54,99
    3-4  € 52,99 -3%
    5+  € 49,99 -9%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  10. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 11,99
    Stuk
    Vanaf 8 Stuks
    € 14,51 Incl. btw
    € 47,96 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 12,99
    3-4  € 12,69 -2%
    5-7  € 12,39 -4%
    8+  € 11,99 -7%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  11. GREENSPEED Probio Vloerreiniger Vloeibaar Fresh
    Nieuw bij Viking
    Nieuw bij Viking
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 26,99
    Stuk
    Vanaf 4 Stuks
    € 32,66 Incl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 29,99
    2-3  € 28,49 -5%
    4+  € 26,99 -10%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  12. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 12,49
    Stuk
    Vanaf 6 Stuks
    € 15,11 Incl. btw
    € 2,50 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 14,49
    3-5  € 13,49 -6%
    6+  € 12,49 -13%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  13. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 5,29
    Pak
    Vanaf 8 Pakken
    € 6,40 Incl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 5,99
    3-4  € 5,79 -3%
    5-7  € 5,59 -6%
    8+  € 5,29 -11%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  14. Kärcher FloorPro Professional Reinigingsspray Vloeibaar RM 748 10 l
    -€20
    Promoprijs
    € 83,99
    Stuk
    € 101,63 Incl. btw
    € 8,40 / L Excl. btw
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  15. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 8,59
    Stuk
    Vanaf 6 Stuks
    € 10,39 Incl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 9,59
    3-5  € 9,09 -5%
    6+  € 8,59 -10%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  16. durgol Allesreiniger Vloeibaar 750 ml
    Nieuw bij Viking
    Nieuw bij Viking
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 4,99
    Stuk
    Vanaf 6 Stuks
    € 6,04 Incl. btw
    € 6,65 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 5,49
    3-5  € 5,29 -3%
    6+  € 4,99 -9%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  17. TASKI Sani 100 Pur-Eco SD Toiletreiniger Vloeibaar Licht geparfumeerd 1,4 l
    Nieuw bij Viking
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 99,99
    Stuk
    Vanaf 3 Stuks
    € 120,99 Incl. btw
    € 71,42 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 104,99
    2  € 102,99 -1%
    3+  € 99,99 -4%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  18. Cif Professional 2-in-1 Badkamerreiniger Vloeibaar 5 L
    Blijvend in prijs verlaagd
    Blijvend in prijs verlaagd
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 29,99
    Stuk
    Vanaf 4 Stuks
    € 36,29 Incl. btw
    € 6,00 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 32,99
    2-3  € 31,49 -4%
    4+  € 29,99 -9%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  19. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 6,49
    Stuk
    Vanaf 12 Stuks
    € 7,85 Incl. btw
    € 8,65 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 7,29
    3-5  € 7,09 -2%
    6-11  € 6,79 -6%
    12+  € 6,49 -10%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  20. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 8,79
    Stuk
    Vanaf 6 Stuks
    € 10,64 Incl. btw
    € 17,58 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 9,79
    3-5  € 9,29 -5%
    6+  € 8,79 -10%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  21. Tork S5 Toiletreiniger S5 Transparant 425302 8 Stuks à 525 ml
    Nieuw bij Viking
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 70,99
    Pak
    Vanaf 5 Pakken
    € 85,90 Incl. btw
    € 22,64 / m Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 78,99
    3-4  € 74,99 -5%
    5+  € 70,99 -10%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  22. Tork Luchtverfrisser-navulling Vloeibaar A3 Fresh Breeze 6 stuks à 32 ml
    Nieuw bij Viking
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 154,99
    Pak
    Vanaf 4 Pakken
    € 187,54 Incl. btw
    € 807,24 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 164,99
    2-3  € 159,99 -3%
    4+  € 154,99 -6%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  23. Mr. Proper Ultra Powerful Ontvetter Spray 750 ml 6 Stuks
    Nieuw bij Viking
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 26,99
    Pak
    Vanaf 6 Pakken
    € 32,66 Incl. btw
    € 6,00 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 29,99
    3-5  € 28,99 -3%
    6+  € 26,99 -10%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  24. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 194,99
    Pak
    Vanaf 5 Pakken
    € 235,94 Incl. btw
    € 216,66 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 204,99
    3-4  € 199,99 -2%
    5+  € 194,99 -4%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd

Vergelijken (max. 3 producten)

Bekijk vergelijking
×