Meteen naar inhoud Meteen naar navigatie
Prijzen excl. BTW.

Prijzen incl. / excl. BTW


U kunt kiezen of u de prijzen inclusief of exclusief BTW op onze website wilt zien

Place an order today to unlock your cashback from our partner! (per their T&Cs)

Schoonmaakmiddelen

(165)

Welkom bij onze categorie Schoonmaakmiddelen, waar u een uitgebreid Viking assortiment ontdekt dat aan al uw schoonmaakbehoeften voldoet. Van Eco producten tot voordelige Best Price opties, hier vindt u alles om uw huis of kantoor fris en hygiënisch te houden. Blader door ons aanbod en vind de ideale producten die zowel effectief als milieuvriendelijk zijn.

  1. Harpic Toiletreiniger Original Gel 750 ml
    Nieuw bij Viking
    Nieuw bij Viking
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 3,79
    Stuk
    Vanaf 12 Stuks
    € 4,59 Incl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 4,49
    3-5  € 4,29 -4%
    6-11  € 4,09 -8%
    12+  € 3,79 -15%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  2. Tork Elevation Design Luchtverfrisser-dispenser A3 Wit
    Nieuw bij Viking
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 69,99
    Stuk
    Vanaf 11 Stuks
    € 84,69 Incl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 79,99
    2-3  € 76,99 -3%
    4-10  € 73,99 -7%
    11+  € 69,99 -12%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  3. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 3,79
    Stuk
    Vanaf 12 Stuks
    € 4,59 Incl. btw
    € 7,58 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 4,49
    3-5  € 4,29 -4%
    6-11  € 4,09 -8%
    12+  € 3,79 -15%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  4. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 25,99
    Stuk
    Vanaf 6 Stuks
    € 31,45 Incl. btw
    € 25,99 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 29,99
    2  € 28,99 -3%
    3-5  € 27,49 -8%
    6+  € 25,99 -13%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  5. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 71,99
    Stuk
    Vanaf 4 Stuks
    € 87,11 Incl. btw
    € 14,40 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 76,99
    2-3  € 74,99 -2%
    4+  € 71,99 -6%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  6. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 4,69
    Stuk
    Vanaf 12 Stuks
    € 5,67 Incl. btw
    € 6,25 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 5,49
    3-5  € 5,29 -3%
    6-11  € 4,99 -9%
    12+  € 4,69 -14%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  7. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 12,49
    Stuk
    Vanaf 5 Stuks
    € 15,11 Incl. btw
    € 2,50 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 14,49
    3-4  € 13,49 -6%
    5+  € 12,49 -13%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  8. durgol Allesreiniger Vloeibaar 750 ml
    Nieuw bij Viking
    Nieuw bij Viking
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 4,99
    Stuk
    Vanaf 6 Stuks
    € 6,04 Incl. btw
    € 6,65 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 5,49
    3-5  € 5,29 -3%
    6+  € 4,99 -9%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  9. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 6,29
    Stuk
    Vanaf 6 Stuks
    € 7,61 Incl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 7,29
    3-5  € 6,79 -6%
    6+  € 6,29 -13%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  10. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 6,69
    Pak
    Vanaf 10 Pakken
    € 8,09 Incl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 7,49
    3-4  € 7,19 -4%
    5-9  € 6,99 -6%
    10+  € 6,69 -10%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  11. durgol Badkamerreiniger Spray 500 ml
    Nieuw bij Viking
    Nieuw bij Viking
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 4,29
    Stuk
    Vanaf 8 Stuks
    € 5,19 Incl. btw
    € 8,58 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 4,99
    3-4  € 4,79 -4%
    5-7  € 4,59 -8%
    8+  € 4,29 -14%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  12. Slechts
    € 43,99
    Stuk
    € 53,23 Incl. btw
    € 31,42 / L Excl. btw
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  13. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 9,99
    Stuk
    Vanaf 12 Stuks
    € 12,09 Incl. btw
    € 9,99 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 10,99
    3-5  € 10,69 -2%
    6-11  € 10,39 -5%
    12+  € 9,99 -9%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  14. TASKI 200 Pur-Eco Oppervlaktereiniger Vloeibaar Sprint 200 Pure-Eco Citroen 1.40 l
    Nieuw bij Viking
    Slechts
    € 74,99
    Stuk
    € 90,74 Incl. btw
    € 53,56 / L Excl. btw
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  15. Cif Professional Toiletreiniger Ongeparfumeerd 750 ml
    4+2 gratis
    Nieuw bij Viking
    4+2 gratis
    Nieuw bij Viking
    Slechts
    € 4,99
    Stuk
    € 6,04 Incl. btw
    € 6,65 / L Excl. btw
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  16. durgol Ontkalker Vloeibaar 125 ml
    Nieuw bij Viking
    Nieuw bij Viking
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 1,99
    Stuk
    Vanaf 50 Stuks
    € 2,41 Incl. btw
    € 15,92 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 2,79
    3-4  € 2,69 -3%
    5-49  € 2,49 -10%
    50+  € 1,99 -28%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  17. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 5,99
    Stuk
    Vanaf 12 Stuks
    € 7,25 Incl. btw
    € 5,99 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 6,79
    3-5  € 6,59 -2%
    6-11  € 6,29 -7%
    12+  € 5,99 -11%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  18. Kärcher SanitPro Professional Toiletreiniger Gel CA 10 C Eco 1 L
    -20%
    Promoprijs
    € 8,19
    Stuk
    € 9,91 Incl. btw
    € 8,19 / L Excl. btw
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  19. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 99,99
    Pak
    Vanaf 3 Pakken
    € 120,99 Incl. btw
    € 22,22 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 109,99
    3+  € 99,99 -9%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  20. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 6,99
    Pak
    Vanaf 10 Pakken
    € 8,46 Incl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 7,79
    3-4  € 7,49 -3%
    5-9  € 7,29 -6%
    10+  € 6,99 -10%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  21. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 109,99
    Stuk
    Vanaf 6 Stuks
    € 133,09 Incl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 119,99
    3-5  € 114,99 -4%
    6+  € 109,99 -8%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  22. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 13,99
    Stuk
    Vanaf 6 Stuks
    € 16,93 Incl. btw
    € 7,00 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 15,99
    3-5  € 14,99 -6%
    6+  € 13,99 -12%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  23. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 30,99
    Stuk
    Vanaf 4 Stuks
    € 37,50 Incl. btw
    € 6,20 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 33,99
    2-3  € 32,49 -4%
    4+  € 30,99 -8%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  24. Tork Luchtverfrisser Spray met Citrusgeur A1 Flexibele Instellingen 12 vullingen 236050
    Blijvend in prijs verlaagd
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 149,99
    Pak
    Vanaf 5 Pakken
    € 181,49 Incl. btw
    € 166,66 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 159,99
    3-4  € 154,99 -3%
    5+  € 149,99 -6%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd

Vergelijken (max. 3 producten)

Bekijk vergelijking
×