077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Schoonmaakmiddelen
(165)
Welkom bij onze categorie Schoonmaakmiddelen, waar u een uitgebreid Viking assortiment ontdekt dat aan al uw schoonmaakbehoeften voldoet. Van Eco producten tot voordelige Best Price opties, hier vindt u alles om uw huis of kantoor fris en hygiënisch te houden. Blader door ons aanbod en vind de ideale producten die zowel effectief als milieuvriendelijk zijn.
-
Ecover Afwasmiddel Citroen 950 ml Productnr.: 1001811Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,29StukVanaf 8 Stuks€ 6,40 Incl. btw€ 5,57 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,99 3-4 € 5,79 -3% 5-7 € 5,59 -6% 8+ € 5,29 -11% -
4+2 gratisDettol Power Keukenreiniger Spray 500 ml Productnr.: 1131976Slechts€ 5,19Stuk€ 6,28 Incl. btw€ 10,38 / L Excl. btw
-
Blijvend in prijs verlaagdDiversey Vloerreiniger Jontec 300 Pur-Eco 2 Flessen à 5 L Productnr.: 5339419Koop Meer, Bespaar Meer€ 79,99PakVanaf 5 Pakken€ 96,79 Incl. btw€ 8,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 89,99 3-4 € 84,99 -5% 5+ € 79,99 -11% -
Tork Luchtverfrisser navulling A1 12 Stuks à 75 ml Productnr.: 6295032Koop Meer, Bespaar Meer€ 174,99PakVanaf 5 Pakken€ 211,74 Incl. btw€ 194,43 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 184,99 3-4 € 179,99 -2% 5+ € 174,99 -5% -
Cif Schuurmelk Vloeibaar Neutrale Geur 750 ml Productnr.: 1200211Koop Meer, Bespaar Meer€ 2,99StukVanaf 8 Stuks€ 3,62 Incl. btw€ 3,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 3,49 2-3 € 3,39 -2% 4-7 € 3,19 -8% 8+ € 2,99 -14% -
Air Wick Luchtverfrisser-navulling Spray Lentedauw 250 ml Productnr.: 1200637Koop Meer, Bespaar Meer€ 9,89StukVanaf 6 Stuks€ 11,97 Incl. btw€ 39,56 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 10,89 3-5 € 10,39 -4% 6+ € 9,89 -9% -
Nieuw bij VikingKoop Meer, Bespaar Meer€ 15,99StukVanaf 4 Stuks€ 19,35 Incl. btw€ 3,20 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 16,99 2-3 € 16,49 -2% 4+ € 15,99 -5% -
GREENSPEED Glasreiniger Multi Spray 500 ml Productnr.: 5796596Koop Meer, Bespaar Meer€ 6,79StukVanaf 6 Stuks€ 8,22 Incl. btw€ 13,58 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 7,59 3-5 € 7,19 -5% 6+ € 6,79 -10% -
Dettol Allesreiniger Cotton Fresh 500 ml Productnr.: 1193689Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,79StukVanaf 12 Stuks€ 4,59 Incl. btw€ 7,58 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,49 3-5 € 4,29 -4% 6-11 € 4,09 -8% 12+ € 3,79 -15% -
GREENSPEED Allesreiniger Floreal Fresh 5 L Productnr.: 4420487Koop Meer, Bespaar Meer€ 41,99StukVanaf 4 Stuks€ 50,81 Incl. btw€ 8,40 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 45,99 2-3 € 43,99 -4% 4+ € 41,99 -8% -
Swiffer Vloerreiniger Geel 9,5 x 9,3 x 25,7 cm 8001841006413 1,25 l Productnr.: 1197601Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,49StukVanaf 4 Stuks€ 6,64 Incl. btw€ 4,39 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 6,49 2-3 € 5,99 -7% 4+ € 5,49 -15% -
Tork Starterpack Luchtverfrisser-dispenser A1 Fris Productnr.: 6806178Koop Meer, Bespaar Meer€ 169,99SetVanaf 5 Sets€ 205,69 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 184,99 3-4 € 177,99 -3% 5+ € 169,99 -8% -
Nieuw bij VikingKoop Meer, Bespaar Meer€ 14,99PakVanaf 5 Pakken€ 18,14 Incl. btw€ 3,33 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 16,99 3-4 € 15,99 -5% 5+ € 14,99 -11% -
Ajax Optimal 7 Keukenreiniger Spray Fris 750 ml Productnr.: 4021630Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,39StukVanaf 12 Stuks€ 5,31 Incl. btw€ 5,85 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,19 3-5 € 4,99 -3% 6-11 € 4,69 -9% 12+ € 4,39 -15% -
Ecover Vaatwastabletten All-in-One All In One 68 Stuks Productnr.: 1001813Koop Meer, Bespaar Meer€ 34,99PakVanaf 5 Pakken€ 42,34 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 39,19 3-4 € 37,09 -5% 5+ € 34,99 -10% -
Cif Ontvetter Pro Formula Vloeibaar Mild 5 l Productnr.: 1264546Koop Meer, Bespaar Meer€ 15,99StukVanaf 4 Stuks€ 19,35 Incl. btw€ 3,20 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 16,99 2-3 € 16,49 -2% 4+ € 15,99 -5% -
GREENSPEED Toiletreiniger Swan WC Daily 750 ml Productnr.: 1744147Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,49StukVanaf 6 Stuks€ 5,43 Incl. btw€ 5,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,99 3-5 € 4,79 -4% 6+ € 4,49 -10% -
-20%Kärcher Glas- en raamreiniger Vloeibaar CA 40 R Productnr.: 1279438Promoprijs€ 17,99Stuk€ 21,77 Incl. btw
-
Dettol Power Badkamerreiniger Spray 500 ml Productnr.: 1131979Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,99StukVanaf 6 Stuks€ 6,04 Incl. btw€ 9,98 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,49 3-5 € 5,29 -3% 6+ € 4,99 -9% -
Nieuw bij VikingGREENSPEED Techno Vloerreiniger Vloeibaar Fresh Productnr.: 1237106Koop Meer, Bespaar Meer€ 19,99StukVanaf 4 Stuks€ 24,19 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 21,99 2-3 € 20,99 -4% 4+ € 19,99 -9% -
GREENSPEED Swan Toiletontkalker Vloeibaar Fris 750 ml Productnr.: 1549942Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,49StukVanaf 6 Stuks€ 6,64 Incl. btw€ 7,32 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,99 3-5 € 5,79 -3% 6+ € 5,49 -8% -
Mr. Proper PROFESSIONAL Toiletreiniger Spray 750 ml Productnr.: 1280000Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,29StukVanaf 12 Stuks€ 3,98 Incl. btw€ 4,39 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 3,99 3-5 € 3,79 -5% 6-11 € 3,59 -10% 12+ € 3,29 -17% -
GREENSPEED CITOP ZERO Afwasmiddel Vloeibaar 1 l Productnr.: 5249764Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,29StukVanaf 12 Stuks€ 5,19 Incl. btw€ 4,29 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,99 3-5 € 4,79 -4% 6-11 € 4,59 -8% 12+ € 4,29 -14% -
Blijvend in prijs verlaagdCif Keukenreiniger Vloeibaar Pro Formula Cif 2 L Productnr.: 4475708Koop Meer, Bespaar Meer€ 8,99StukVanaf 6 Stuks€ 10,88 Incl. btw€ 4,50 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 9,99 3-5 € 9,49 -5% 6+ € 8,99 -10%