Seco Pictogram Nooduitgang rechtsonder Kleefstof Kunststof 20 x 60 cm SP061SRP-600X200
Slechts
Stuk
Merk:Seco Productnr.:1189974Duidelijk herkenbaar voor personeel en bezoekers
Met dit bordje van Seco van 200 x 600 mm, laat u duidelijk zien wat de vluchtroute is. Wel zo veilig!
Lees volledige beschrijving
Slechts
Stuk
Belangrijkste specificaties
- Nooduitgangsbord 60cm breed
- Pijl naar rechtsonder
- Semi-stijf kunststof materiaal
- Eenvoudig schoon te maken
- Peel & Stick applicatie
- Geen gereedschap nodig
Beschrijving
Nooduitgangsbord met de pijl wijzend naar beneden rechts, afmeting 600 x 200mm. Semi-stijf kunststof (SRP) dat gemakkelijk schoon te vegen is. Gemakkelijk aan te brengen omdat de achterkant peel & stick is, dus geen gereedschap nodig.
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Artikelnummer | 1189974 |
| EAN/UPC | 5059791000268 |
| Afmetingen | 20 (B) x 60 (H) cm |
| Bevestigingsmethode | Kleefstof |
| Inclusief | 1 x pictogram |
| Kleur | Groen |
| Manufacturer Part No | SP061SRP-600X200 |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Seco |
| Product Type | Pictogram |
| Responsible EU Party GPSR | Stewart Superior BV. |
| Tekst | Nooduitgang rechtsonder |
| Verantwoordelijke persoon voor de EU | Stewart Superior BV. (Kalmthoutsebaan 16A, 4884 MH, Wernhout, The Netherlands, web/email:info@optimallogistics.eu) |