Seco Pictogram Nooduitgang rechtsonder Kleefstof Kunststof 20 x 60 cm SP061SRP-600X200
Slechts
Stuk
0 van de 5 sterren.
(Nog geen beoordelingen)
Merk:Seco Productnr.:1189974
Duidelijk herkenbaar voor personeel en bezoekers
Met dit bordje van Seco van 200 x 600 mm, laat u duidelijk zien wat de vluchtroute is. Wel zo veilig!
Lees volledige beschrijving
Slechts
Stuk
Momenteel op voorraad Vóór 23:59 uur besteld, bezorging binnen 3-5 werkdagen
Verzonden door externe leverancier
Belangrijkste specificaties
  • Nooduitgangsbord 60cm breed
  • Pijl naar rechtsonder
  • Semi-stijf kunststof materiaal
  • Eenvoudig schoon te maken
  • Peel & Stick applicatie
  • Geen gereedschap nodig
Beschrijving
Nooduitgangsbord met de pijl wijzend naar beneden rechts, afmeting 600 x 200mm. Semi-stijf kunststof (SRP) dat gemakkelijk schoon te vegen is. Gemakkelijk aan te brengen omdat de achterkant peel & stick is, dus geen gereedschap nodig.
Vaak samen gekocht
Specificaties
Artikelnummer 1189974
EAN/UPC 5059791000268
Afmetingen 20 (B) x 60 (H) cm
Bevestigingsmethode Kleefstof
Inclusief 1 x pictogram
Kleur Groen
Manufacturer Part No SP061SRP-600X200
Materiaal Kunststof
Merk Seco
Product Type Pictogram
Responsible EU Party GPSR Stewart Superior BV.
Tekst Nooduitgang rechtsonder
Verantwoordelijke persoon voor de EU Stewart Superior BV. (Kalmthoutsebaan 16A, 4884 MH, Wernhout, The Netherlands, web/email:info@optimallogistics.eu)