077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Schoonmaakmiddelen
(165)
Welkom bij onze categorie Schoonmaakmiddelen, waar u een uitgebreid Viking assortiment ontdekt dat aan al uw schoonmaakbehoeften voldoet. Van Eco producten tot voordelige Best Price opties, hier vindt u alles om uw huis of kantoor fris en hygiënisch te houden. Blader door ons aanbod en vind de ideale producten die zowel effectief als milieuvriendelijk zijn.
-
Blijvend in prijs verlaagdCif Glasreiniger Professional 6 Flessen à 750 ml Productnr.: 1035232Koop Meer, Bespaar Meer€ 49,99PakVanaf 5 Pakken€ 60,49 Incl. btw€ 11,11 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 54,99 3-4 € 52,99 -3% 5+ € 49,99 -9% -
Blijvend in prijs verlaagdSun Vaatwastabletten Classic 100 Stuks Productnr.: 1000153Koop Meer, Bespaar Meer€ 16,99PakVanaf 6 Pakken€ 20,56 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 19,99 3-5 € 18,49 -7% 6+ € 16,99 -15% -
Eigen Eigen merk merkBlijvend in prijs verlaagdViking Toiletreinigingsgel Oceaan Fris 750 ml Productnr.: 1780757Koop Meer, Bespaar Meer€ 2,99StukVanaf 12 Stuks€ 3,62 Incl. btw€ 33,22 / m Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 3,69 3-5 € 3,49 -5% 6-11 € 3,29 -10% 12+ € 2,99 -18% -
Eigen Eigen merk merkBlijvend in prijs verlaagdViking Appel Afwasmiddel Geconcentreerde Formule 500ml Productnr.: 5703773Koop Meer, Bespaar Meer€ 1,79StukVanaf 12 Stuks€ 2,17 Incl. btw€ 22,38 / m Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 2,49 3-5 € 2,29 -8% 6-11 € 2,09 -16% 12+ € 1,79 -28% -
Cif Professional Ontvetter Keukenreiniger Spray 750 ml Productnr.: 7031673Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,49StukVanaf 6 Stuks€ 5,43 Incl. btw€ 5,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,99 3-5 € 4,79 -4% 6+ € 4,49 -10% -
Best Best Price PriceBrise Luchtverfrisser Relax Zen 300 ml Productnr.: 4082107Koop Meer, Bespaar Meer€ 2,29StukVanaf 12 Stuks€ 2,77 Incl. btw€ 7,63 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 3,29 3-5 € 2,89 -12% 6-11 € 2,59 -21% 12+ € 2,29 -30% -
Sun Afwasmiddel Vloeibaar Professional 1 L Productnr.: 8764487Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,49StukVanaf 6 Stuks€ 5,43 Incl. btw€ 4,49 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,99 3-5 € 4,79 -4% 6+ € 4,49 -10% -
Eigen Eigen merk merkBlijvend in prijs verlaagdViking All In One Lemon Vaatwastablet Tabs 100 Stuks Productnr.: 2340883Koop Meer, Bespaar Meer€ 12,69PakVanaf 5 Pakken€ 15,35 Incl. btw€ 0,44 / m Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 13,69 3-4 € 13,19 -3% 5+ € 12,69 -7% -
KLAX Gedestilleerd water 5 l Productnr.: 1281122Koop Meer, Bespaar Meer€ 2,99StukVanaf 6 Stuks€ 3,62 Incl. btw€ 0,60 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 3,49 3-5 € 3,29 -5% 6+ € 2,99 -14% -
Ajax Allesreiniger Vloeibaar Limoen 2 Flessen van 1 L Productnr.: 1288057Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,99PakVanaf 4 Pakken€ 7,25 Incl. btw€ 3,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 6,99 2-3 € 6,49 -7% 4+ € 5,99 -14% -
WC-Eend Action Gel Toiletreiniger Ocean Fresh 3 Stuks à 750 ml Productnr.: 7049728Koop Meer, Bespaar Meer€ 10,49PakVanaf 4 Pakken€ 12,69 Incl. btw€ 4,66 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 11,99 2-3 € 11,49 -4% 4+ € 10,49 -12% -
Witte Reus Kracht Actief Toiletblok Ocean Productnr.: 1287152Koop Meer, Bespaar Meer€ 2,49StukVanaf 10 Stuks€ 3,01 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 3,09 3-4 € 2,99 -3% 5-9 € 2,79 -9% 10+ € 2,49 -19% -
Best Best Price PriceGlorix Professional Toiletreiniger Gel 101108251 1 l Productnr.: 1193331Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,29StukVanaf 12 Stuks€ 3,98 Incl. btw€ 3,29 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 3,99 3-5 € 3,79 -5% 6-11 € 3,59 -10% 12+ € 3,29 -17% -
Glade Relaxing Zen Luchtverfrisser 3 Stuks à 300 ml Productnr.: 1200151Koop Meer, Bespaar Meer€ 8,79PakVanaf 4 Pakken€ 10,64 Incl. btw€ 9,77 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 9,79 2-3 € 9,29 -5% 4+ € 8,79 -10% -
Nieuw bij VikingDreft Professional Afwasmiddel Vloeibaar 5 L Productnr.: 1265599Koop Meer, Bespaar Meer€ 23,79StukVanaf 4 Stuks€ 28,79 Incl. btw€ 4,76 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 25,79 2-3 € 24,79 -3% 4+ € 23,79 -7% -
-27%Blijvend in prijs verlaagdSun Pro Formula All-in-1 Vaatwastabletten Vast Classic 200 Stuks Productnr.: 1288002Promoprijs€ 34,99Pak€ 42,34 Incl. btw
-
Eigen Eigen merk merkBlijvend in prijs verlaagdViking All Purpose Allesreiniger Spray Citroen 750 ml Productnr.: 2181305Koop Meer, Bespaar Meer€ 2,89StukVanaf 6 Stuks€ 3,50 Incl. btw€ 3,85 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 3,49 3-5 € 3,19 -8% 6+ € 2,89 -17% -
Sun Vaatwaszout Professional 2 kg Productnr.: 7236432Koop Meer, Bespaar Meer€ 1,59StukVanaf 6 Stuks€ 1,92 Incl. btw€ 0,80 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 1,79 3-5 € 1,69 -5% 6+ € 1,59 -11% -
Glorix Urinoirtabs 150 Stuks à 20 g Productnr.: 5276385Koop Meer, Bespaar Meer€ 48,49PakVanaf 5 Pakken€ 58,67 Incl. btw€ 16,16 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 51,49 3-4 € 49,99 -2% 5+ € 48,49 -5% -
Cif Professional Oven- en grillreiniger Spray 750 ml Productnr.: 1039936Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,49StukVanaf 6 Stuks€ 6,64 Incl. btw€ 7,32 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,99 3-5 € 5,79 -3% 6+ € 5,49 -8% -
durgol Ontkalker Swiss Expresso 2 Stuks à 125 ml Productnr.: 1030454Koop Meer, Bespaar Meer€ 6,19PakVanaf 20 Pakken€ 7,49 Incl. btw€ 24,76 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-4 € 6,99 5-9 € 6,79 -2% 10-19 € 6,49 -7% 20+ € 6,19 -11% -
Finish Vaatwasser-reiniger Regular Vloeibaar 250 ml Productnr.: 1200648Koop Meer, Bespaar Meer€ 7,79StukVanaf 12 Stuks€ 9,43 Incl. btw€ 31,16 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 8,59 3-5 € 8,39 -2% 6-11 € 8,09 -5% 12+ € 7,79 -9% -
Finish Dry Jet Spoelglansmiddel Vloeibaar 400 ml Productnr.: 1266294Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,49StukVanaf 12 Stuks€ 4,22 Incl. btw€ 8,73 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,19 3-5 € 3,99 -4% 6-11 € 3,79 -9% 12+ € 3,49 -16% -
Cif Schuurmelk Vloeibaar Citroen 750 ml Productnr.: 1200210Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,29StukVanaf 8 Stuks€ 3,98 Incl. btw€ 4,39 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 3,99 3-4 € 3,79 -5% 5-7 € 3,59 -10% 8+ € 3,29 -17%