Price King!
Viking is de Price King! We zijn zeer scherp geprijsd! Bekijk alles ›

Voordelen van een Viking account zijn:
Iedereen kan een beetje extra comfort wel waarderen, door deze Paper Mate Flexgrip balpen toe te voegen aan uw pennenbakje heeft u altijd een fijne pen bij de hand!
De Paper Mate Flexgrip Ultra balpen zorgt ervoor dat u langdurig kunt schrijven met een pen van goede kwaliteit. De pen is voorzien van blauwe inkt op basis van olie, zodat uw pen gemakkelijk over het papier glijdt en de inkt snel droogt. De inkt is tevens ook permanent en watervast.
De Flexgrip Ultra is perfect voor alledaagse schrijfbehoeften. De pen beschikt namelijk over een extra geringde grip voor uw vingers, dit geeft extra schrijfcomfort in elke positie. De pen is voorzien van een zakklem, zodat u deze altijd in uw binnenzak kunt doen. Door de drukknop voorkomt u penstrepen in uw binnenzak of tas. De lijndikte van de pen is 0.42 mm en hij heeft een medium punt. De Paper Mate balpen wordt geleverd in een pak van 12 stuks in de kleur blauw.
Artikelnummer | 1117023 |
EAN/UPC | 8008285265314 |
Clip | Ja |
Droogt niet uit | Nee |
Geschikt voor linkshandigen | Ja |
Inclusief | 12 x balpen |
Inhoud | 12 Stuks |
Inklapbaar | Ja |
Inkt kleur | Blauw |
Kleur Behuizing | Blauw |
Lijnbreedte | 0.42 mm |
Lijnbreedte | 0.5 mm |
Merk | Paper Mate |
Model | Flex Grip Ultra |
Navulbaar | Nee |
Op waterbasis | Nee |
Penpunttype | Balpen |
Product Type | Balpen |
Puntbreedte | Medium |
Soort inkt | Inkt op oliebasis |
Uitwisbaar | Nee |
Verkoopeenheid | Pak |
Klik hier voor hulp bij onderwerpen zoals mijn account, bestellen en levering. Of bel naar: 077 323 80 00
Werkdagen 09.00 - 17.00 u.
Vertel ons hoe we het doen, we stellen uw mening zeer op prijs.