077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Schoonmaakmiddelen
(165)
Welkom bij onze categorie Schoonmaakmiddelen, waar u een uitgebreid Viking assortiment ontdekt dat aan al uw schoonmaakbehoeften voldoet. Van Eco producten tot voordelige Best Price opties, hier vindt u alles om uw huis of kantoor fris en hygiënisch te houden. Blader door ons aanbod en vind de ideale producten die zowel effectief als milieuvriendelijk zijn.
-
Andy Allesreiniger Vertrouwd Zonder strepen 2 Stuks à 5 L Productnr.: 1382880Koop Meer, Bespaar Meer€ 29,99PakVanaf 5 Pakken€ 36,29 Incl. btw€ 3,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 31,99 3-4 € 30,99 -3% 5+ € 29,99 -6% -
Diversey Sanitairreiniger Pur-Eco 1 L Productnr.: 4937760Koop Meer, Bespaar Meer€ 7,29StukVanaf 6 Stuks€ 8,82 Incl. btw€ 7,29 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 8,29 3-5 € 7,79 -6% 6+ € 7,29 -12% -
4+2 gratisNieuw bij VikingDettol Reinigingsspray Cotton Fresh 500 ml Productnr.: 1193694Slechts€ 4,99Stuk€ 6,04 Incl. btw€ 9,98 / L Excl. btw
-
Blijvend in prijs verlaagdSun Spoelglansmiddel Vloeibaar Professional 6 Stuks à 1 l Productnr.: 3405645Koop Meer, Bespaar Meer€ 26,59PakVanaf 5 Pakken€ 32,17 Incl. btw€ 4,43 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 29,59 3-4 € 27,99 -5% 5+ € 26,59 -10% -
Melitta Ontkalkingsvloeistof 1 Fles à 250 ml Productnr.: 1025686Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,99StukVanaf 10 Stuks€ 4,83 Incl. btw€ 15,96 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,79 3-4 € 4,49 -6% 5-9 € 4,29 -10% 10+ € 3,99 -16% -
Finish Spoelglansmiddel Hygiëne Gloss + Dry Vloeibaar Citroen 800 ml Productnr.: 1200647Koop Meer, Bespaar Meer€ 9,99StukVanaf 12 Stuks€ 12,09 Incl. btw€ 12,49 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 10,99 3-5 € 10,69 -2% 6-11 € 10,39 -5% 12+ € 9,99 -9% -
Nieuw bij VikingCif Professional Glas- en raamreiniger Lente 2 l Productnr.: 1274131Koop Meer, Bespaar Meer€ 23,99StukVanaf 4 Stuks€ 29,03 Incl. btw€ 12,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 25,99 2-3 € 24,99 -3% 4+ € 23,99 -7% -
Cif Sanitairreiniger Spray 2 in 1 750 ml Productnr.: 7309026Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,29StukVanaf 6 Stuks€ 6,40 Incl. btw€ 7,05 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 7,59 3-5 € 6,49 -14% 6+ € 5,29 -30% -
Nieuw bij VikingHarpic Toiletblok Marine 35 g Productnr.: 1273427Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,19StukVanaf 6 Stuks€ 5,07 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,69 3-5 € 4,49 -4% 6+ € 4,19 -10% -
-20%Kärcher FloorPro Professional Reiniger Vloeibaar CA 50 C Eco 1 L Productnr.: 1269505Promoprijs€ 6,59Stuk€ 7,97 Incl. btw€ 6,59 / L Excl. btw
-
Brasso Koperpoets Vloeibaar 175 ml Productnr.: 1200640Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,99StukVanaf 6 Stuks€ 7,25 Incl. btw€ 34,23 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 6,49 3-5 € 6,29 -3% 6+ € 5,99 -7% -
Blijvend in prijs verlaagdSun Vaatwastabletten Professional Classic 188 Stuks Productnr.: 1012051Koop Meer, Bespaar Meer€ 35,89PakVanaf 4 Pakken€ 43,43 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 40,99 2-3 € 38,49 -6% 4+ € 35,89 -12% -
Diversey Toiletreiniger Pur-Eco 750 ml Productnr.: 4968567Koop Meer, Bespaar Meer€ 6,59StukVanaf 6 Stuks€ 7,97 Incl. btw€ 8,79 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 7,29 3-5 € 6,99 -4% 6+ € 6,59 -9% -
Dubro Afwasmiddel Citroen 5 L Productnr.: 8459253Koop Meer, Bespaar Meer€ 23,99StukVanaf 6 Stuks€ 29,03 Incl. btw€ 4,80 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 25,99 3-5 € 24,99 -3% 6+ € 23,99 -7% -
Melitta Anti Calc Ontkalker Vloeibaar 250 ml voor espressomachines Productnr.: 1025687Koop Meer, Bespaar Meer€ 9,49StukVanaf 8 Stuks€ 11,48 Incl. btw€ 37,96 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 10,49 3-4 € 10,19 -2% 5-7 € 9,89 -5% 8+ € 9,49 -9% -
Nieuw bij VikingCif Professional Desinfectiespray, Frisse geur, 750 ml Productnr.: 1274128Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,49StukVanaf 6 Stuks€ 4,22 Incl. btw€ 4,65 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 3,99 3-5 € 3,79 -5% 6+ € 3,49 -12% -
-21%Blijvend in prijs verlaagdSun Vaatwastabletten All-in-1 Eco 100 Stuks Productnr.: 6904206Promoprijs€ 24,99Pak€ 30,24 Incl. btw
-
GREENSPEED Desinfectiemiddel Spray Lacto Des 6 Stuks à 500 ml Productnr.: 1105281Koop Meer, Bespaar Meer€ 30,99PakVanaf 5 Pakken€ 37,50 Incl. btw€ 10,33 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 33,99 3-4 € 32,49 -4% 5+ € 30,99 -8% -
Diversey Vloerreiniger 1 liter Productnr.: 4554684Koop Meer, Bespaar Meer€ 6,99StukVanaf 5 Stuks€ 8,46 Incl. btw€ 6,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 8,09 3-4 € 7,59 -6% 5+ € 6,99 -13% -
Velind Gedestilleerd water 5 L Productnr.: 1275542Koop Meer, Bespaar Meer€ 6,99StukVanaf 6 Stuks€ 8,46 Incl. btw€ 1,40 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 7,49 3-5 € 7,29 -2% 6+ € 6,99 -6% -
Finish Powerball Ultimate All in 1 Vaatwastabletten Pak van 44 Productnr.: 1283996Koop Meer, Bespaar Meer€ 20,69PakVanaf 6 Pakken€ 25,03 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 22,69 3-5 € 21,69 -4% 6+ € 20,69 -8% -
Ecover Toiletreiniger Dennenfris 750 ml Productnr.: 8078423Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,49StukVanaf 6 Stuks€ 5,43 Incl. btw€ 5,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,99 3-5 € 4,79 -4% 6+ € 4,49 -10% -
Klax Gedestilleerd water 2 liter Productnr.: 1281123Koop Meer, Bespaar Meer€ 1,99StukVanaf 6 Stuks€ 2,41 Incl. btw€ 1,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 2,49 3-5 € 2,29 -8% 6+ € 1,99 -20% -
Cif Professional Doseerpomp Wit 9312924 20 ml Productnr.: 1274129Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,49StukVanaf 5 Stuks€ 4,22 Incl. btw€ 174,50 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 3,99 3-4 € 3,79 -5% 5+ € 3,49 -12%