077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Nieuwe Produckten
(2022)
-
Best Best Price PriceNieuw bij VikingPickwick Citroen Groene Thee 100 Theezakjes Productnr.: 5746365Koop Meer, Bespaar Meer€ 8,99PakVanaf 6 Pakken€ 9,80 Incl. btw€ 44,95 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 9,99 3-5 € 9,49 -5% 6+ € 8,99 -10% -
Nieuw bij VikingPickwick Original Rooibos Thee 100 Theezakjes Productnr.: 1286464Koop Meer, Bespaar Meer€ 8,99PakVanaf 6 Pakken€ 9,80 Incl. btw€ 0,60 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 9,99 3-5 € 9,49 -5% 6+ € 8,99 -10% -
Eigen Eigen merk merkNieuw bij VikingKoop Meer, Bespaar Meer€ 124,99StukVanaf 3 Stuks€ 151,24 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 134,99 3+ € 124,99 -7% -
Nieuw bij VikingTork Handcrème Sensitive Hydraterend Geurloos 75 ml Productnr.: 1236990Koop Meer, Bespaar Meer€ 2,49StukVanaf 10 Stuks€ 3,01 Incl. btw€ 33,20 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 2,99 3-4 € 2,89 -3% 5-9 € 2,69 -10% 10+ € 2,49 -16% -
Nieuw bij VikingKoop Meer, Bespaar Meer€ 1,19StukVanaf 20€ 1,44 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-9 € 1,39 10-19 € 1,29 -7% 20+ € 1,19 -14% -
-22%Nieuw bij VikingDreft Professional Afwasmiddel Vloeibaar 5 L Productnr.: 1265599Promoprijs€ 19,99Stuk€ 24,19 Incl. btw€ 4,00 / L Excl. btw
-
Nieuw bij VikingSpontex Spons Geel 3 Stuks Productnr.: 1265273Koop Meer, Bespaar Meer€ 2,49PakVanaf 4 Pakken€ 3,01 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 2,89 2-3 € 2,69 -6% 4+ € 2,49 -13% -
Best Best Price PriceGeschenkNieuw bij VikingDouwe Egberts Snelfilterkoffie Melange rood 1 kg Productnr.: 6930882Koop Meer, Bespaar Meer€ 21,99StukVanaf 6 Stuks€ 23,97 Incl. btw€ 21,99 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 22,99 3-5 € 22,49 -2% 6+ € 21,99 -4% -
Nieuw bij VikingKoop Meer, Bespaar Meer€ 44,99StukVanaf 5 Stuks€ 54,44 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 47,99 3-4 € 46,49 -3% 5+ € 44,99 -6% -
Nieuw bij VikingKoop Meer, Bespaar Meer€ 8,99StukVanaf 5 Stuks€ 10,88 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 9,99 3-4 € 9,49 -5% 5+ € 8,99 -10% -
Eigen Eigen merk merkGeschenkNieuw bij VikingVoordeelverpakkingKoop Meer, Bespaar Meer€ 41,99PakVanaf 4 Pakken€ 50,81 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 47,99 2-3 € 44,99 -6% 4+ € 41,99 -12% -
Eigen Eigen merk merkGeschenkNieuw bij VikingVoordeelverpakkingKoop Meer, Bespaar Meer€ 53,99PakVanaf 4 Pakken€ 65,33 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 59,99 2-3 € 56,99 -5% 4+ € 53,99 -10% -
Eigen Eigen merk merkGeschenkNieuw bij VikingVoordeelverpakkingKoop Meer, Bespaar Meer€ 31,99PakVanaf 4 Pakken€ 38,71 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 37,99 2-3 € 34,99 -7% 4+ € 31,99 -15% -
Eigen Eigen merk merkGeschenkNieuw bij VikingViking Kunststof Opbergdoos 11 L Met deksel Transparant 20 x 38 x 26,5 cm Productnr.: 1251788Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,49StukVanaf 6 Stuks€ 6,64 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 7,49 3-5 € 6,49 -13% 6+ € 5,49 -26% -
Eigen Eigen merk merkGeschenkNieuw bij VikingViking Kunststof Opbergdoos 25 L Met deksel Transparant 25,5 x 46 x 35,5 cm Productnr.: 1251789Koop Meer, Bespaar Meer€ 8,99StukVanaf 6 Stuks€ 10,88 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 10,99 3-5 € 9,99 -9% 6+ € 8,99 -18% -
-€15Nieuw bij VikingKärcher Classic T 7/1 Stofzuiger Grijs Productnr.: 1012527Promoprijs€ 79,99Stuk€ 96,79 Incl. btw
-
Nieuw bij VikingCoca-Cola Original 24 blikjes x 0.33 L Productnr.: 1251649Koop Meer, Bespaar Meer€ 20,99PakVanaf 4 Pakken€ 22,88 Incl. btw+ €3.60 statiegeld
Aantal Excl. btw Korting 1 € 22,99 2-3 € 21,99 -4% 4+ € 20,99 -8% -
Nieuw bij VikingKoop Meer, Bespaar Meer€ 1,59StukVanaf 20€ 1,92 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-9 € 1,79 10-19 € 1,69 -5% 20+ € 1,59 -11% -
Nieuw bij VikingKoop Meer, Bespaar Meer€ 31,99StukVanaf 5 Stuks€ 38,71 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 34,99 3-4 € 33,49 -4% 5+ € 31,99 -8% -
Eigen Eigen merk merkNieuw bij VikingKoop Meer, Bespaar Meer€ 199,99StukVanaf 4 Stuks€ 241,99 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 219,99 2-3 € 209,99 -4% 4+ € 199,99 -9% -
Eigen Eigen merk merkNieuw bij VikingViking Olie voor papierversnipperaars 250 ml Productnr.: 1269806Koop Meer, Bespaar Meer€ 10,39StukVanaf 3 Stuks€ 12,57 Incl. btw€ 41,56 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 11,39 2 € 10,89 -4% 3+ € 10,39 -8% -
Eigen Eigen merk merk100 stuksNieuw bij VikingKoop Meer, Bespaar Meer€ 4,99PakVanaf 10 Pakken€ 6,04 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-4 € 5,99 5-9 € 5,49 -8% 10+ € 4,99 -16% -
Eigen Eigen merk merkNieuw bij VikingKoop Meer, Bespaar Meer€ 194,99StukVanaf 4 Stuks€ 235,94 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 214,99 2-3 € 204,99 -4% 4+ € 194,99 -9% -
Nieuw bij VikingPickwick Professional Assortiment Thee 250 Theezakjes Productnr.: 1244030Koop Meer, Bespaar Meer€ 27,99PakVanaf 3 Pakken€ 30,51 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 29,99 2 € 28,99 -3% 3+ € 27,99 -6%