Leitz Shop
Vind het volledige assortiment in onze nieuwe Leitz Shop

Dit Leitz lamineerapparaat zorgt voor probleemloos lamineren met uitstekende resultaten. Zo kunt u meteen aan de slag, zonder gecompliceerde instellingen.
Lees volledige beschrijvingAantal | Excl. btw | Incl. btw |
---|---|---|
1 | € 79,99 | € 96,79 |
2+ | € 77,99 | € 94,37 |
Met dit stijlvolle en compacte Leitz iLAM Home Office lamineert u met één druk op de knop. Met een opwarmtijd van slechts 3 minuten lamineert hij probleemloos 80 tot 250 micron met uitstekende resultaten en geen ingewikkelde instellingen. Zijn compacte formaat maakt hem snel verplaatsbaar, ideaal voor gebruikers van een thuiskantoor.
Het lamineerapparaat is in 3 minuten klaar voor gebruik, zo hoeft u nooit meer lang te wachten totdat hij op temperatuur is. Tevens heeft hij een laag energieverbruik, een automatische uitschakeling wanneer hij 30 minuten niet in gebruik is en er klinkt een hoorbaar signaal als het lamineren klaar is. Geschikt voor documenten tot A3 formaat. De afmetingen van het grijze lamineerapparaat zijn: 52,6 x 40,1 x 14,3 cm (B x D x H).
Artikelnummer | 8046433 |
EAN/UPC | 4002432113057 |
Afmetingen | 47 (B) x 12,5 (D) x 7,5 (H) cm |
Doorloopsnelheid | 300 mm/min |
Gewicht (kg) | 1,7 kg |
Inclusief | 1 x Lamineerapparaat incl. gratis startpakket met hoezen |
Koud lamineren | Nee |
Manufacturer Part No | 74400089 |
Materiaalsterkte | 125 (2 x 125 micron) |
Maximaal papierformaat | A3 |
Merk | Leitz |
Model | Home Office A3 |
Opwarmtijd | 3 min. opwarmtijd |
Productlijn | iLAM |
Product Type | Lamineerapparaat |
Temperatuurinstelling | Ja |
Voor Formaat | A3 |
Wieltjes | 2 |
Klik hier voor hulp bij onderwerpen zoals mijn account, bestellen en levering. Of bel naar: 077 323 80 00
Werkdagen 09.00 - 17.00 u.
Vertel ons hoe we het doen, we stellen uw mening zeer op prijs.