ASUS ProArt LCD-monitor 81,3 cm (32") PA32UCG-K Zwart
Koop Meer, Bespaar Meer
Stuk
Vanaf 3 Stuks
0 van de 5 sterren.
(Nog geen beoordelingen)
Merk:ASUS Productnr.:1221134
Koop Meer, Bespaar Meer
Stuk
Vanaf 3 Stuks
Aantal Excl. btw Korting
Momenteel op voorraad Vóór 17:00 uur besteld, bezorging binnen 2-7 werkdagen
Verzonden door externe leverancier
Beschrijving
Vaak samen gekocht
Specificaties
Artikelnummer 1221134
EAN/UPC 4711081016458
Afmetingen 72,7 (B) X 24 (D) X 47 (H) cm
Contrast 1.000:1
Energie-efficiëntieklasse G
EPREL-registratienummer 932198
Gewicht 14600 g
Helderheidswaarde 1000 cd/m²
Inclusief 1 x monitor
Kleur Zwart
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bits)
Luidsprekers Ja
Manufacturer Part No 90LM03H0-B05370
Merk ASUS
Model PA32UCG-K
Product Type Monitor
Reactietijd 5 ms
Responsible EU Party GPSR ASUS Computer GmbH
Screen resolutie 3840 x 2160 pixels
Type beeldscherm LCD
Verbindingen 3.5 mm Jack
Verkoopeenheid Stuk
Vermogen 55 W
Zichtbare Beeldschermdiagonaal 81,3 cm (32")