077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Wasverzachters - Lenor
(4)
Toegepaste filters
-
Blijvend in prijs verlaagdLenor Professional Wasverzachter Sea Breeze 4 l Productnr.: 1200197Koop Meer, Bespaar Meer€ 29,99StukVanaf 6 Stuks€ 36,29 Incl. btw€ 7,50 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 32,99 3-5 € 31,49 -4% 6+ € 29,99 -9% -
Lenor Wasverzachter Fresh 4 L Productnr.: 1244453Koop Meer, Bespaar Meer€ 24,99StukVanaf 6 Stuks€ 30,24 Incl. btw€ 6,25 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 27,99 3-5 € 26,49 -5% 6+ € 24,99 -10% -
Nieuw bij VikingLenor Wasverzachter Summer Breeze 4 L Productnr.: 1244454Koop Meer, Bespaar Meer€ 24,99StukVanaf 6 Stuks€ 30,24 Incl. btw€ 6,25 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 27,99 3-5 € 26,49 -5% 6+ € 24,99 -10% -
Lenor Wasverzachter Katoen 4 L Productnr.: 1244452Koop Meer, Bespaar Meer€ 24,99StukVanaf 6 Stuks€ 30,24 Incl. btw€ 6,25 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 27,99 3-5 € 26,49 -5% 6+ € 24,99 -10%