077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Toiletreinigers - Vloeibaar
(7)
Toegepaste filters
-
Diversey Toiletreiniger Pur-Eco 750 ml Productnr.: 4968567Koop Meer, Bespaar Meer€ 6,59StukVanaf 6 Stuks€ 7,97 Incl. btw€ 8,79 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 7,29 3-5 € 6,99 -4% 6+ € 6,59 -9% -
Ecover Toiletreiniger Dennenfris 750 ml Productnr.: 8078423Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,49StukVanaf 6 Stuks€ 5,43 Incl. btw€ 5,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,99 3-5 € 4,79 -4% 6+ € 4,49 -10% -
GREENSPEED Toiletreiniger Swan WC Daily 750 ml Productnr.: 1744147Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,49StukVanaf 6 Stuks€ 5,43 Incl. btw€ 5,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,99 3-5 € 4,79 -4% 6+ € 4,49 -10% -
GREENSPEED Swan Toiletontkalker Vloeibaar Fris 750 ml Productnr.: 1549942Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,49StukVanaf 6 Stuks€ 6,64 Incl. btw€ 7,32 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,99 3-5 € 5,79 -3% 6+ € 5,49 -8% -
Nieuw bij VikingTASKI Sani 100 Pur-Eco SD Toiletreiniger Vloeibaar Licht geparfumeerd 1,4 l Productnr.: 8777769Koop Meer, Bespaar Meer€ 99,99StukVanaf 3 Stuks€ 120,99 Incl. btw€ 71,42 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 104,99 2 € 102,99 -1% 3+ € 99,99 -4% -
Toiletbrilreiniger Refresh 6 flessen van 500 ml Productnr.: 1000122Koop Meer, Bespaar Meer€ 99,99PakVanaf 5 Pakken€ 120,99 Incl. btw€ 33,33 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 109,99 3-4 € 104,99 -4% 5+ € 99,99 -9% -
Katrin Toiletzittingreiniger 500 ml Pak van 12 stuks Productnr.: 1201665Koop Meer, Bespaar Meer€ 184,99PakVanaf 5 Pakken€ 223,84 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 204,99 3-4 € 194,99 -4% 5+ € 184,99 -9%