077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Glasreinigers - Vloeibaar
(6)
Toegepaste filters
-
Blijvend in prijs verlaagdCif Glasreiniger Professional 6 Flessen à 750 ml Productnr.: 1035232Koop Meer, Bespaar Meer€ 49,99PakVanaf 5 Pakken€ 60,49 Incl. btw€ 11,11 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 54,99 3-4 € 52,99 -3% 5+ € 49,99 -9% -
Glassex Glasreiniger 47581392 2 Stuks à 750 ml Productnr.: 7733265Koop Meer, Bespaar Meer€ 7,99PakVanaf 6 Pakken€ 9,67 Incl. btw€ 5,33 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 8,99 3-5 € 8,49 -5% 6+ € 7,99 -11% -
Diversey Glasreiniger Sprint Glass Pur-Eco 750 ml Productnr.: 4968549Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,69StukVanaf 6 Stuks€ 6,88 Incl. btw€ 7,59 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 6,49 3-5 € 6,09 -6% 6+ € 5,69 -12% -
GREENSPEED Glasreiniger Multi Spray 500 ml Productnr.: 5796596Koop Meer, Bespaar Meer€ 6,79StukVanaf 6 Stuks€ 8,22 Incl. btw€ 13,58 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 7,59 3-5 € 7,19 -5% 6+ € 6,79 -10% -
-20%Kärcher Glas- en raamreiniger Vloeibaar CA 40 R Productnr.: 1279438Promoprijs€ 17,99Stuk€ 21,77 Incl. btw
-
Suma Glasreiniger spray Rapid Suma D6 750 ml Vloeibaar Productnr.: 1149187Koop Meer, Bespaar Meer€ 11,99StukVanaf 6 Stuks€ 14,51 Incl. btw€ 15,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 12,99 3-5 € 12,49 -3% 6+ € 11,99 -7%