Meteen naar inhoud Meteen naar navigatie
Prijzen excl. BTW.

Prijzen incl. / excl. BTW


U kunt kiezen of u de prijzen inclusief of exclusief BTW op onze website wilt zien

Place an order today to unlock your cashback from our partner! (per their T&Cs)

Schoonmaakmiddelen - Cif

(19)
Toegepaste filters
  1. Cif Glasreiniger Professional 6 Flessen à 750 ml
    Blijvend in prijs verlaagd
    Blijvend in prijs verlaagd
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 49,99
    Pak
    Vanaf 5 Pakken
    € 60,49 Incl. btw
    € 11,11 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 54,99
    3-4  € 52,99 -3%
    5+  € 49,99 -9%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  2. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 4,49
    Stuk
    Vanaf 6 Stuks
    € 5,43 Incl. btw
    € 5,99 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 4,99
    3-5  € 4,79 -4%
    6+  € 4,49 -10%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  3. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 5,49
    Stuk
    Vanaf 6 Stuks
    € 6,64 Incl. btw
    € 7,32 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 5,99
    3-5  € 5,79 -3%
    6+  € 5,49 -8%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  4. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 3,29
    Stuk
    Vanaf 8 Stuks
    € 3,98 Incl. btw
    € 4,39 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 3,99
    3-4  € 3,79 -5%
    5-7  € 3,59 -10%
    8+  € 3,29 -17%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  5. Cif Professional Vloerreiniger Citrus, Bloemen 2 l
    Nieuw bij Viking
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 20,49
    Stuk
    Vanaf 4 Stuks
    € 24,79 Incl. btw
    € 10,25 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 21,99
    2-3  € 21,49 -2%
    4+  € 20,49 -6%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  6. Cif Professional Toiletreiniger Spring 2 l
    Nieuw bij Viking
    Nieuw bij Viking
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 23,99
    Stuk
    Vanaf 4 Stuks
    € 29,03 Incl. btw
    € 12,00 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 25,99
    2-3  € 24,99 -3%
    4+  € 23,99 -7%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  7. Cif Professional Glas- en raamreiniger Lente 2 l
    Nieuw bij Viking
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 23,99
    Stuk
    Vanaf 4 Stuks
    € 29,03 Incl. btw
    € 12,00 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 25,99
    2-3  € 24,99 -3%
    4+  € 23,99 -7%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  8. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 5,29
    Stuk
    Vanaf 6 Stuks
    € 6,40 Incl. btw
    € 7,05 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 7,59
    3-5  € 6,49 -14%
    6+  € 5,29 -30%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  9. Cif Professional Desinfectiespray, Frisse geur, 750 ml
    Nieuw bij Viking
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 3,49
    Stuk
    Vanaf 6 Stuks
    € 4,22 Incl. btw
    € 4,65 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 3,99
    3-5  € 3,79 -5%
    6+  € 3,49 -12%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  10. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 3,49
    Stuk
    Vanaf 5 Stuks
    € 4,22 Incl. btw
    € 174,50 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 3,99
    3-4  € 3,79 -5%
    5+  € 3,49 -12%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  11. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 2,99
    Stuk
    Vanaf 8 Stuks
    € 3,62 Incl. btw
    € 3,99 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 3,49
    2-3  € 3,39 -2%
    4-7  € 3,19 -8%
    8+  € 2,99 -14%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  12. Cif Professional Pro Formula Multi-oppervlaktereiniger Vloeibaar 7517832 Fresh 5 l
    Nieuw bij Viking
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 15,99
    Stuk
    Vanaf 4 Stuks
    € 19,35 Incl. btw
    € 3,20 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 16,99
    2-3  € 16,49 -2%
    4+  € 15,99 -5%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  13. Cif Professional Sprayflacon Kleurenassortiment 19 (W) x 23,6 (D) x 29,7 (H) cm 9312819 6 stuks à 750 ml
    Nieuw bij Viking
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 14,99
    Pak
    Vanaf 5 Pakken
    € 18,14 Incl. btw
    € 3,33 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 16,99
    3-4  € 15,99 -5%
    5+  € 14,99 -11%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  14. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 15,99
    Stuk
    Vanaf 4 Stuks
    € 19,35 Incl. btw
    € 3,20 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 16,99
    2-3  € 16,49 -2%
    4+  € 15,99 -5%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  15. Cif Keukenreiniger Vloeibaar Pro Formula Cif 2 L
    Blijvend in prijs verlaagd
    Blijvend in prijs verlaagd
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 8,99
    Stuk
    Vanaf 6 Stuks
    € 10,88 Incl. btw
    € 4,50 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 9,99
    3-5  € 9,49 -5%
    6+  € 8,99 -10%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  16. Cif Professional Toiletreiniger Ongeparfumeerd 750 ml
    4+2 gratis
    Nieuw bij Viking
    4+2 gratis
    Nieuw bij Viking
    Slechts
    € 4,99
    Stuk
    € 6,04 Incl. btw
    € 6,65 / L Excl. btw
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  17. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 13,99
    Stuk
    Vanaf 6 Stuks
    € 16,93 Incl. btw
    € 7,00 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 15,99
    3-5  € 14,99 -6%
    6+  € 13,99 -12%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  18. Cif Professional 2-in-1 Badkamerreiniger Vloeibaar 5 L
    Blijvend in prijs verlaagd
    Blijvend in prijs verlaagd
    Koop Meer, Bespaar Meer
    € 29,99
    Stuk
    Vanaf 4 Stuks
    € 36,29 Incl. btw
    € 6,00 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1  € 32,99
    2-3  € 31,49 -4%
    4+  € 29,99 -9%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd
  19. Koop Meer, Bespaar Meer
    € 99,99
    Pak
    Vanaf 5 Pakken
    € 120,99 Incl. btw
    € 8,33 / L Excl. btw
    Aantal Excl. btw Korting
    1-2  € 109,99
    3-4  € 104,99 -4%
    5+  € 99,99 -9%
    Momenteel op voorraad Vóór 15:30 uur besteld, volgende werkdag geleverd

Vergelijken (max. 3 producten)

Bekijk vergelijking
×