077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Badkamer-, keuken- & allesreinigers - Melitta
(8)
Toegepaste filters
-
Melitta Ontkalkingsvloeistof 1 Fles à 250 ml Productnr.: 1025686Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,99StukVanaf 10 Stuks€ 4,83 Incl. btw€ 15,96 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,79 3-4 € 4,49 -6% 5-9 € 4,29 -10% 10+ € 3,99 -16% -
Melitta Anti Calc Ontkalker Vloeibaar 250 ml voor espressomachines Productnr.: 1025687Koop Meer, Bespaar Meer€ 9,49StukVanaf 8 Stuks€ 11,48 Incl. btw€ 37,96 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 10,49 3-4 € 10,19 -2% 5-7 € 9,89 -5% 8+ € 9,49 -9% -
Melitta Perfect Clean Reinigingstabletten 4 Stuks Productnr.: 1291305Koop Meer, Bespaar Meer€ 6,69PakVanaf 10 Pakken€ 8,09 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 7,49 3-4 € 7,19 -4% 5-9 € 6,99 -6% 10+ € 6,69 -10% -
Melitta Anti Calc Ontkalker Poeder 6 Stuks Productnr.: 1291306Koop Meer, Bespaar Meer€ 6,99PakVanaf 10 Pakken€ 8,46 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 7,79 3-4 € 7,49 -3% 5-9 € 7,29 -6% 10+ € 6,99 -10% -
Melitta Melksysteem reinigingsvloeistof 1 Flessen à 250 ml Productnr.: 1025685Koop Meer, Bespaar Meer€ 11,99StukVanaf 8 Stuks€ 14,51 Incl. btw€ 47,96 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 12,99 3-4 € 12,69 -2% 5-7 € 12,39 -4% 8+ € 11,99 -7% -
Melitta Anti Calc Ontkalker Poeder 2 Stuks Productnr.: 1291302Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,29PakVanaf 8 Pakken€ 6,40 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,99 3-4 € 5,79 -3% 5-7 € 5,59 -6% 8+ € 5,29 -11% -
Melitta Perfect Clean Onderhoudskit Set van 5 Productnr.: 1291307Koop Meer, Bespaar Meer€ 47,59SetVanaf 4 Sets€ 57,58 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 52,59 2-3 € 50,09 -4% 4+ € 47,59 -9% -
Melitta Multi Ontkalker Vloeibaar 250 ml Productnr.: 1291300Koop Meer, Bespaar Meer€ 7,49StukVanaf 10 Stuks€ 9,06 Incl. btw€ 29,96 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 8,29 3-4 € 7,99 -3% 5-9 € 7,79 -6% 10+ € 7,49 -9%