077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Hygiëne-artikelen
(353)
Welkom bij onze categorie Hygiëne-artikelen, waar u een breed scala aan producten vindt die voldoen aan uw dagelijkse behoeften. Of u nu op zoek bent naar eco producten of de beste prijs, ons Viking assortiment biedt een ruime keuze aan kwaliteitsartikelen. Ontdek de veelzijdigheid en duurzaamheid van onze producten en vind precies wat u zoekt voor een schone en verantwoorde omgeving.
-
Nieuw bij VikingSwarfega EXTREME Handreiniger Vloeibaar Rood SHD5LMP 5 L Productnr.: 1272397Koop Meer, Bespaar Meer€ 32,99StukVanaf 4 Stuks€ 39,92 Incl. btw€ 6,60 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 34,99 2-3 € 33,99 -2% 4+ € 32,99 -5% -
Koop Meer, Bespaar Meer€ 20,69StukVanaf 4 Stuks€ 25,03 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 22,69 2-3 € 21,69 -4% 4+ € 20,69 -8% -
tesa Moon Toiletroldispenser Metaal Zwart Productnr.: 1266373Koop Meer, Bespaar Meer€ 31,99StukVanaf 4 Stuks€ 38,71 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 35,59 2-3 € 33,89 -4% 4+ € 31,99 -10% -
Swarfega Handreiniger Vloeibaar Oranje, rood SHD4LTR 4 L Productnr.: 1274172Koop Meer, Bespaar Meer€ 31,99StukVanaf 4 Stuks€ 38,71 Incl. btw€ 8,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 34,99 2-3 € 33,99 -2% 4+ € 31,99 -8% -
KATRIN Dispenser voor papieren handdoeken Medium Wit 77410 Productnr.: 1264603Koop Meer, Bespaar Meer€ 58,99StukVanaf 4 Stuks€ 71,38 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 64,49 2-3 € 61,79 -4% 4+ € 58,99 -8% -
Blijvend in prijs verlaagdScott Control Slimroll Papieren handdoeken Wit 1-laags 990 m 6623 6 Stuks Productnr.: 1167560Koop Meer, Bespaar Meer€ 89,99PakVanaf 4 Pakken€ 108,89 Incl. btw€ 0,02 / m Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 99,99 2-3 € 94,99 -5% 4+ € 89,99 -10% -
Nieuw bij VikingLUX Handzeep Vloeibaar Light Floral Roze 5 L Productnr.: 6796017Koop Meer, Bespaar Meer€ 18,49StukVanaf 4 Stuks€ 22,37 Incl. btw€ 3,70 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 19,99 2-3 € 19,49 -2% 4+ € 18,49 -7% -
Kleenex Ultra Papieren handdoeken V-vouw Wit 2-laags K7979 5 Stuks à 124 Vellen Productnr.: 7092436Koop Meer, Bespaar Meer€ 34,69PakVanaf 4 Pakken€ 41,97 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 38,69 2-3 € 36,69 -5% 4+ € 34,69 -10% -
Koop Meer, Bespaar Meer€ 89,99PakVanaf 4 Pakken€ 108,89 Incl. btw€ 6,00 / m Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 99,99 2-3 € 94,99 -5% 4+ € 89,99 -10% -
Nieuw bij VikingKoop Meer, Bespaar Meer€ 40,99PakVanaf 4 Pakken€ 49,60 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 44,29 2-3 € 42,69 -3% 4+ € 40,99 -7% -
GeschenkTork Matic H1 Handdoekdispenser Kunststof Afsluitbaar Manueel Wit Productnr.: 2882129Koop Meer, Bespaar Meer€ 129,99StukVanaf 4 Stuks€ 157,29 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 134,99 2-3 € 132,99 -1% 4+ € 129,99 -3% -
Koop Meer, Bespaar Meer€ 84,49PakVanaf 5 Pakken€ 102,23 Incl. btw€ 14,08 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 87,49 3-4 € 85,99 -1% 5+ € 84,49 -3% -
Blijvend in prijs verlaagdKoop Meer, Bespaar Meer€ 129,99PakVanaf 4 Pakken€ 157,29 Incl. btw€ 0,08 / m Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 139,99 2-3 € 134,99 -3% 4+ € 129,99 -7% -
Scott Essential Papieren handdoeken Rol Wit 1-laags 6691 6 Rollen à 350 m Productnr.: 9137216Koop Meer, Bespaar Meer€ 164,99PakVanaf 4 Pakken€ 199,64 Incl. btw€ 13,09 / m Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 184,99 2-3 € 174,99 -5% 4+ € 164,99 -10% -
Koop Meer, Bespaar Meer€ 31,99StukVanaf 4 Stuks€ 38,71 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 37,99 2-3 € 34,99 -7% 4+ € 31,99 -15% -
Kleenex Toiletpapier 2-laags 8441 36 Rollen à 600 Vellen Productnr.: 1691007Koop Meer, Bespaar Meer€ 51,99PakVanaf 4 Pakken€ 62,91 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 57,99 2-3 € 54,99 -5% 4+ € 51,99 -10% -
Blijvend in prijs verlaagdTork Premium Toiletpapier T4 2-laags 12324 42 Rollen à 396 Vellen Productnr.: 3349440Koop Meer, Bespaar Meer€ 64,29PakVanaf 4 Pakken€ 77,79 Incl. btw€ 0,03 / m Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 71,39 2-3 € 67,89 -4% 4+ € 64,29 -9% -
Nieuw bij VikingTork S5 Handzeep-navulling Vloeibaar S5 Lichtgeel 425502 8 stuks à 525 ml Productnr.: 1236778Koop Meer, Bespaar Meer€ 46,99PakVanaf 5 Pakken€ 56,86 Incl. btw€ 14,98 / m Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 54,99 3-4 € 51,99 -5% 5+ € 46,99 -14% -
Viking Centrefeeddispenser Kunststof Staal Afsluitbaar Wit Productnr.: 1258904Koop Meer, Bespaar Meer€ 27,99StukVanaf 4 Stuks€ 33,87 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 29,99 2-3 € 28,99 -3% 4+ € 27,99 -6% -
Blijvend in prijs verlaagdKoop Meer, Bespaar Meer€ 85,49PakVanaf 4 Pakken€ 103,44 Incl. btw€ 28,61 / m Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 90,89 2-3 € 88,19 -2% 4+ € 85,49 -5% -
Nieuw bij VikingTork S5 Handzeep-navulling Schuim S5 Transparant 525202 8 stuks à 525 ml Productnr.: 1236780Koop Meer, Bespaar Meer€ 64,99PakVanaf 5 Pakken€ 78,64 Incl. btw€ 20,72 / m Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 72,99 3-4 € 68,99 -5% 5+ € 64,99 -10% -
Koop Meer, Bespaar Meer€ 104,99StukVanaf 4 Stuks€ 127,04 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 119,99 2-3 € 112,99 -5% 4+ € 104,99 -12% -
Tork Luxury Foam Handzeep S4 Transparant 524901 6 Stuks à 1 L Productnr.: 1291807Koop Meer, Bespaar Meer€ 124,99PakVanaf 4 Pakken€ 151,24 Incl. btw€ 71,83 / m Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 134,99 2-3 € 129,99 -3% 4+ € 124,99 -7% -
Blijvend in prijs verlaagdScott Control Papieren handdoeken M-vouw Wit 1-laags 6689 15 Stuks à 304 Vellen Productnr.: 4720085Koop Meer, Bespaar Meer€ 75,99PakVanaf 4 Pakken€ 91,95 Incl. btw€ 0,01 / m Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 83,99 2-3 € 79,99 -4% 4+ € 75,99 -9%