077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Zeep
(81)
Welkom bij onze uitgebreide collectie zeep, waar hygiëne en duurzaamheid hand in hand gaan. Ontdek een breed scala aan Eco producten die niet alleen uw handen schoon en fris houden, maar ook vriendelijk zijn voor het milieu. Profiteer van de Best Price aanbiedingen en vind de perfecte zeep die aan al uw behoeften voldoet.
-
Deb Solopol Handzeep navulling Vloeibaar Limoen Groen 4 Stuks à 2 L Productnr.: 9349827Koop Meer, Bespaar Meer€ 70,99PakVanaf 4 Pakken€ 85,90 Incl. btw€ 8,87 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 76,29 3 € 73,69 -3% 4+ € 70,99 -6% -
Dettol Handzeep-navulling Vloeibaar Sensitive 500 ml Productnr.: 1200198Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,99StukVanaf 6 Stuks€ 7,25 Incl. btw€ 11,98 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 6,49 3-5 € 6,29 -3% 6+ € 5,99 -7% -
Tork Oil and Grease Liquid Soap Handzeep Vloeibaar S1 Transparant 420401 1 L Productnr.: 5070204Koop Meer, Bespaar Meer€ 11,39StukVanaf 6 Stuks€ 13,78 Incl. btw€ 11,39 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 12,39 3-5 € 11,89 -4% 6+ € 11,39 -8% -
Kleenex Mainline Handzeep navulling Vloeibaar Wit 6 Stuks à 1 L Productnr.: 5193306Koop Meer, Bespaar Meer€ 84,99PakVanaf 5 Pakken€ 102,84 Incl. btw€ 14,17 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 89,99 3-4 € 87,99 -2% 5+ € 84,99 -5% -
Dettol Sensitive Handzeep Pomp Antibacterieel Gel 250 ml Productnr.: 1200678Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,69StukVanaf 6 Stuks€ 4,46 Incl. btw€ 14,76 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,49 3-5 € 4,19 -6% 6+ € 3,69 -17% -
Dettol Handzeep Aloë Vera No-Touch Navulling 250 ml Productnr.: 1200156Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,69StukVanaf 5 Stuks€ 5,67 Incl. btw€ 18,76 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,19 3-4 € 4,99 -3% 5+ € 4,69 -9% -
Swarfega Handreiniger Oranje SOR2LT 2 L Productnr.: 1274170Koop Meer, Bespaar Meer€ 15,99StukVanaf 6 Stuks€ 19,35 Incl. btw€ 8,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 18,99 3-5 € 17,99 -5% 6+ € 15,99 -15% -
Nieuw bij VikingSwarfega ORANGE Handreiniger Vloeibaar Rood SOR5LMP 5 L Productnr.: 1272399Koop Meer, Bespaar Meer€ 33,99StukVanaf 4 Stuks€ 41,13 Incl. btw€ 6,80 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 35,99 2-3 € 34,99 -2% 4+ € 33,99 -5% -
Eco Handzeep Schuim Mild Wit 5 L Productnr.: 8097924Koop Meer, Bespaar Meer€ 19,99StukVanaf 4 Stuks€ 24,19 Incl. btw€ 4,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 22,99 2-3 € 21,99 -4% 4+ € 19,99 -13% -
Nieuw bij VikingPalmolive Handzeep Vloeibaar Neutraal Geel 300 ml Productnr.: 1269952Koop Meer, Bespaar Meer€ 2,49StukVanaf 12 Stuks€ 3,01 Incl. btw€ 8,30 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 3,19 3-5 € 2,99 -6% 6-11 € 2,79 -12% 12+ € 2,49 -21% -
Dettol Handzeep-navulling Vloeibaar Lavendel 500 ml Productnr.: 1200200Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,99StukVanaf 6 Stuks€ 7,25 Incl. btw€ 11,98 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 6,49 3-5 € 6,29 -3% 6+ € 5,99 -7% -
Palmolive Moisture Care Zeep Solide 4 Stuks Productnr.: 1202339Koop Meer, Bespaar Meer€ 2,49PakVanaf 18 Pakken€ 3,01 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 3,19 3-5 € 2,99 -6% 6-17 € 2,79 -12% 18+ € 2,49 -21% -
Palmolive Moisture Care Handzeep Solide Groen 90 g Productnr.: 1278717Koop Meer, Bespaar Meer€ 0,99StukVanaf 36 Stuks€ 1,20 Incl. btw€ 11,00 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 1,59 3-5 € 1,49 -6% 6-35 € 1,29 -18% 36+ € 0,99 -37% -
Nieuw bij VikingPalmolive Handzeep Vloeibaar Olijf Wit 300 ml Productnr.: 1269950Koop Meer, Bespaar Meer€ 2,49StukVanaf 12 Stuks€ 3,01 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 3,19 3-5 € 2,99 -6% 6-11 € 2,79 -12% 12+ € 2,49 -21% -
Tork Handzeep Citroen, Fruit, Bloem S1 Lichtpaars 1 L Pak van 6 Productnr.: 1266405Koop Meer, Bespaar Meer€ 69,99PakVanaf 5 Pakken€ 84,69 Incl. btw€ 11,67 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 74,19 3-4 € 72,09 -2% 5+ € 69,99 -5% -
Nieuw bij VikingSwarfega ORANGE Handreiniger Vloeibaar SORC4LTR 4 L Productnr.: 1272400Koop Meer, Bespaar Meer€ 32,99StukVanaf 4 Stuks€ 39,92 Incl. btw€ 8,25 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 34,99 2-3 € 33,99 -2% 4+ € 32,99 -5% -
Scott Control Handzeep-navulling Schuim Regelmatig gebruik 1 l 6 stuks Productnr.: 6148926Koop Meer, Bespaar Meer€ 66,99PakVanaf 5 Pakken€ 81,06 Incl. btw€ 11,17 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 77,29 3-4 € 72,19 -6% 5+ € 66,99 -13% -
GREENSPEED Handzeep Pomp Vloeibaar Bloem Wit 500 ml Productnr.: 5862621Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,39StukVanaf 12 Stuks€ 6,52 Incl. btw€ 10,78 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,99 3-5 € 5,79 -3% 6-11 € 5,59 -6% 12+ € 5,39 -10% -
Katrin Handzeep 500 ml Pak van 12 stuks Productnr.: 1201666Koop Meer, Bespaar Meer€ 58,49PakVanaf 5 Pakken€ 70,77 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 63,49 3-4 € 61,49 -3% 5+ € 58,49 -7% -
Ecover Method Handzeep Pomp Vloeibaar Groen 354 ml Productnr.: 8356793Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,99StukVanaf 6 Stuks€ 6,04 Incl. btw€ 14,10 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,49 3-5 € 5,29 -3% 6+ € 4,99 -9% -
Solopol Handreiniger Licht geparfumeerd Crème SOL2LT 2 L Productnr.: 1274168Koop Meer, Bespaar Meer€ 16,99StukVanaf 4 Stuks€ 20,56 Incl. btw€ 8,50 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 19,99 2-3 € 18,99 -5% 4+ € 16,99 -15% -
Isabel Handzeep Transparant 15 Flessen à 500 ml Productnr.: 1279506Koop Meer, Bespaar Meer€ 27,99PakVanaf 5 Pakken€ 33,87 Incl. btw€ 3,73 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 32,99 3-4 € 30,59 -7% 5+ € 27,99 -15% -
Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,69StukVanaf 5 Stuks€ 5,67 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,19 3-4 € 4,99 -3% 5+ € 4,69 -9% -
Nieuw bij VikingSwarfega ORANGE Handreiniger Vloeibaar Rood SOR1LMP 1 L Productnr.: 1272398Koop Meer, Bespaar Meer€ 11,99StukVanaf 6 Stuks€ 14,51 Incl. btw€ 11,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 13,99 3-5 € 12,99 -7% 6+ € 11,99 -14%