077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Catering & keukengerei
(97)
Welkom bij onze Catering & Keukengerei categorie, waar u een breed scala aan producten vindt die uw keukenervaring naar een hoger niveau tillen. Ontdek ons Viking assortiment met eco producten die niet alleen praktisch zijn, maar ook vriendelijk voor het milieu. Profiteer van onze Best Price aanbiedingen en verbeter uw keukenuitrusting met efficiënte en duurzame oplossingen.
-
EasyPush Thermoskan met pomp RVS (Roestvrij staal) 2,2 L Zilver, zwart Productnr.: 1152738Koop Meer, Bespaar Meer€ 49,49StukVanaf 3 Stuks€ 59,88 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 50,49 2 € 49,99 3+ € 49,49 -1% -
Isoleerkan Thermosteel Roestvrij staal 1,2 L Roestvrij staal Zilver, Zwart Productnr.: 1152750Koop Meer, Bespaar Meer€ 25,99StukVanaf 3 Stuks€ 31,45 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 26,99 2 € 26,49 -1% 3+ € 25,99 -3% -
Isoleerkan Luxor 1,3 L Roestvrij staal 38.1623 Productnr.: 1152743Koop Meer, Bespaar Meer€ 39,99StukVanaf 3 Stuks€ 48,39 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 40,99 2 € 40,49 -1% 3+ € 39,99 -2% -
Isoleerkan Luxor 0,3 L Roestvrij staal 38.1620 Productnr.: 1152740Koop Meer, Bespaar Meer€ 28,49StukVanaf 3 Stuks€ 34,47 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 29,49 2 € 28,99 -1% 3+ € 28,49 -3% -
Koop Meer, Bespaar Meer€ 254,99StukVanaf 2 Stuks€ 308,54 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 264,99 2+ € 254,99 -3% -
contigo Streeterville Thermosbeker Grijs 420 ml Productnr.: 1284670Koop Meer, Bespaar Meer€ 16,59StukVanaf 3 Stuks€ 20,07 Incl. btw€ 39,50 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 18,59 2 € 17,59 -5% 3+ € 16,59 -10% -
Isoleerkan Thermosteel Roestvrij staal 1 L Roestvrij staal Zilver, Zwart Productnr.: 1152749Koop Meer, Bespaar Meer€ 23,49StukVanaf 3 Stuks€ 28,42 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 24,49 2 € 23,99 -2% 3+ € 23,49 -4% -
WMF Groentemes Roestvrijstaal, kunststof Zwart, zilver Productnr.: 6911055Koop Meer, Bespaar Meer€ 47,49StukVanaf 3 Stuks€ 57,46 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 50,49 2 € 48,99 -2% 3+ € 47,49 -5% -
Isoleerkan Luxor 0,6 L Roestvrij staal 38.1621 Productnr.: 1152741Koop Meer, Bespaar Meer€ 30,99StukVanaf 3 Stuks€ 37,50 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 31,99 2 € 31,49 -1% 3+ € 30,99 -3% -
Nieuw bij VikingNisbets Essentials Keukentang RVS (Roestvrij staal) Zilver DF668 Productnr.: 1273327Koop Meer, Bespaar Meer€ 1,79StukVanaf 3 Stuks€ 2,17 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 1,99 2 € 1,89 -5% 3+ € 1,79 -10% -
Monolith DS VS 64 Vacuümapparaat Productnr.: 1035343Koop Meer, Bespaar Meer€ 53,49StukVanaf 2 Stuks€ 64,72 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 58,49 2+ € 53,49 -8% -
contigo Byron Thermosbeker Grijs 470 ml Productnr.: 1284668Koop Meer, Bespaar Meer€ 16,59StukVanaf 3 Stuks€ 20,07 Incl. btw€ 35,30 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 18,59 2 € 17,59 -5% 3+ € 16,59 -10% -
Papstar Cateringfolie Transparant 300 m x 30 cm Productnr.: 1220060Koop Meer, Bespaar Meer€ 7,79StukVanaf 3 Stuks€ 9,43 Incl. btw€ 0,03 / m Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 8,79 2 € 8,29 -5% 3+ € 7,79 -11% -
Isoleerkan Luxor 0,6 L Roestvrij staal 38.1625 Productnr.: 1152745Koop Meer, Bespaar Meer€ 30,99StukVanaf 3 Stuks€ 37,50 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 31,99 2 € 31,49 -1% 3+ € 30,99 -3% -
Nieuw bij VikingEsmeyer Avignon Voorraadpot Goudkleurig gelakt 306-049 Productnr.: 1286465Koop Meer, Bespaar Meer€ 27,89StukVanaf 3 Stuks€ 33,75 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 29,89 2 € 28,89 -3% 3+ € 27,89 -6% -
Nieuw bij Vikingtesa Uittrekbare keukenlade Kunststof, Metaal Wit 12,3 x 55 x 27 cm 17 Stuks Productnr.: 1271813Koop Meer, Bespaar Meer€ 74,49SetVanaf 3 Sets€ 90,13 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 82,39 2 € 78,49 -4% 3+ € 74,49 -9% -
contigo Byron Thermosbeker Roze 470 ml Productnr.: 1284667Koop Meer, Bespaar Meer€ 16,59StukVanaf 3 Stuks€ 20,07 Incl. btw€ 35,30 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 18,59 2 € 17,59 -5% 3+ € 16,59 -10% -
Papstar Cateringfolie Transparant 300 m x 36 cm Productnr.: 1220058Koop Meer, Bespaar Meer€ 9,79StukVanaf 3 Stuks€ 11,85 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 10,29 2 € 10,09 -1% 3+ € 9,79 -4% -
Nieuw bij Vikingtesa Keukenorganizer Kunststof Wit 16,45 x 55,75 x 34,45 cm 8 Stuks Productnr.: 1271809Koop Meer, Bespaar Meer€ 64,99SetVanaf 3 Sets€ 78,64 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 72,09 2 € 68,59 -4% 3+ € 64,99 -9% -
Jos ten Berg EasyClean Koffiekan Roestvrij staal 1,2 l Zilver, zwart 381.924 Productnr.: 1152733Koop Meer, Bespaar Meer€ 25,49StukVanaf 3 Stuks€ 30,84 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 26,49 2 € 25,99 -1% 3+ € 25,49 -3% -
Isoleerkan Luxor 0,3 L Roestvrij staal 38.1624 Productnr.: 1152744Koop Meer, Bespaar Meer€ 28,49StukVanaf 3 Stuks€ 34,47 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 29,49 2 € 28,99 -1% 3+ € 28,49 -3% -
Westmark koffiemaatschep met clip, roestvrij staal, 17,6 cm Productnr.: 1285380Koop Meer, Bespaar Meer€ 6,19StukVanaf 3 Stuks€ 7,49 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 6,99 2 € 6,59 -5% 3+ € 6,19 -11% -
Kerkmann Serveerwagen Niet afsluitbaar Zilver 14311014 Productnr.: 1268042Slechts€ 234,99Stuk€ 284,34 Incl. btw
-
Isoleerkan Luxor 1,3 L Roestvrij staal 38.1627 Productnr.: 1152747Koop Meer, Bespaar Meer€ 39,99StukVanaf 3 Stuks€ 48,39 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 40,99 2 € 40,49 -1% 3+ € 39,99 -2%