077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Ons milieuvriendelijk assortiment
(151)
-
GREENSPEED Handzeep Pomp Vloeibaar Bloem Wit 500 ml Productnr.: 5862621Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,39StukVanaf 12 Stuks€ 6,52 Incl. btw€ 10,78 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,99 3-5 € 5,79 -3% 6-11 € 5,59 -6% 12+ € 5,39 -10% -
Seco A2 Fotolijst Aluminium ALA2-BK 43 (B) x 2,1 (D) x 60,4 (H) cm ALA2-BK Productnr.: 1205402Koop Meer, Bespaar Meer€ 29,99StukVanaf 3 Stuks€ 36,29 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 31,99 2 € 30,99 -3% 3+ € 29,99 -6% -
-19%GREENSPEED CITOP ZERO Afwasmiddel Vloeibaar 5 l Productnr.: 2073750Promoprijs€ 27,19Stuk€ 32,90 Incl. btw€ 5,44 / L Excl. btw
-
Eigen Eigen merk merkViking Breed Ordner A4 75 mm Zwart 2 Ringen Kunststof Mat Staand Productnr.: 4526928Slechts€ 2,99Stuk€ 3,62 Incl. btw
-
Eigen Eigen merk merkViking Breed Ordner A4 75 mm Rood 2 Ringen Kunststof Mat Staand Productnr.: 4137741Slechts€ 2,99Stuk€ 3,62 Incl. btw
-
GREENSPEED Wasverzachter Wash Soft Wash Soft Floral 5 l Productnr.: 1245774Koop Meer, Bespaar Meer€ 25,99StukVanaf 4 Stuks€ 31,45 Incl. btw€ 5,20 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 28,99 2-3 € 27,49 -5% 4+ € 25,99 -10% -
Legamaster Whiteboard Starterset 240 x 50 x 350 mm Wit Productnr.: 125000Koop Meer, Bespaar Meer€ 42,89SetVanaf 3 Sets€ 51,90 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 47,89 2 € 45,39 -5% 3+ € 42,89 -10% -
Legamaster Whiteboardwisser 7-122325 Houten magnetisch Productnr.: 1125373Koop Meer, Bespaar Meer€ 21,69StukVanaf 3 Stuks€ 26,24 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 22,69 3+ € 21,69 -4% -
Koop Meer, Bespaar Meer€ 49,99PakVanaf 3 Pakken€ 60,49 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 54,59 2 € 52,39 -4% 3+ € 49,99 -8% -
Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,99PakVanaf 3 Pakken€ 6,04 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 5,49 2 € 5,29 -3% 3+ € 4,99 -9% -
Scotch Plakbandhouderset Scotch Magic C38 Zwart 19 mm (B) x 33 m (L) 3 Stuks Productnr.: 6902703Koop Meer, Bespaar Meer€ 17,99SetVanaf 3 Sets€ 21,77 Incl. btw€ 0,55 / m Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 20,09 3+ € 17,99 -10% -
Seco A3 Fotolijst Aluminium ALA3-BK 30,7 (B) x 1,8 (D) x 30,7 (H) cm ALA3-BK Productnr.: 1205403Koop Meer, Bespaar Meer€ 12,89StukVanaf 3 Stuks€ 15,60 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 13,89 2 € 13,39 -3% 3+ € 12,89 -7% -
Seco A4 Klemlijst CLIPA4 21 (B) x 1 (D) x 29,7 (H) cm CLIPA4 Productnr.: 1205398Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,99StukVanaf 3 Stuks€ 4,83 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 5,99 2 € 4,99 -16% 3+ € 3,99 -33% -
Helit The Green Staff Brievenbakje Groen Productnr.: 1206649Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,49StukVanaf 5 Stuks€ 5,43 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,29 3-4 € 4,99 -5% 5+ € 4,49 -15% -
Koop Meer, Bespaar Meer€ 18,59PakVanaf 3 Pakken€ 22,49 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 20,09 3+ € 18,59 -7% -
Koop Meer, Bespaar Meer€ 17,99PakVanaf 3 Pakken€ 21,77 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 20,59 2 € 19,39 -5% 3+ € 17,99 -12% -
Energizer Alkaline Batterijen Max Plus AAA LR03 1200 mAh 1,5 V Pak van 4 Productnr.: 1206703Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,99PakVanaf 3 Pakken€ 6,04 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 5,99 2 € 5,49 -8% 3+ € 4,99 -16% -
Koop Meer, Bespaar Meer€ 109,99StukVanaf 3 Stuks€ 133,09 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 117,99 2 € 114,99 -2% 3+ € 109,99 -6% -
Koop Meer, Bespaar Meer€ 49,99StukVanaf 3 Stuks€ 60,49 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 54,99 2 € 54,69 3+ € 49,99 -9% -
Seco A5 Klemlijst Transparant Clip A5 14,8 (B) x 21 (H) cm Productnr.: 1205399Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,19StukVanaf 3 Stuks€ 3,86 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 4,19 2 € 3,79 -9% 3+ € 3,19 -23% -
Helit The Green Staff Brievenbakje Zwart Productnr.: 1206647Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,49StukVanaf 5 Stuks€ 5,43 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,29 3-4 € 4,99 -5% 5+ € 4,49 -15% -
GREENSPEED Alcasan Badkamerreiniger Spray Voor zuurgevoelige oppervlakken 500 ml Productnr.: 3672777Koop Meer, Bespaar Meer€ 8,79StukVanaf 6 Stuks€ 10,64 Incl. btw€ 17,58 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 9,79 3-5 € 9,29 -5% 6+ € 8,79 -10% -
Eigen Eigen merk merkViking Breed Ordner A4 75 mm Grijs 2 Ringen Kunststof Mat Staand Productnr.: 3873148Slechts€ 2,99Stuk€ 3,62 Incl. btw
-
Eigen Eigen merk merkKoop Meer, Bespaar Meer€ 3,49StukVanaf 20 Stuks€ 4,22 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-9 € 4,09 10-19 € 3,79 -7% 20+ € 3,49 -14%