077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Ons milieuvriendelijk assortiment
(151)
-
Best Best Price PriceKoop Meer, Bespaar Meer€ 42,99StukVanaf 5 Stuks€ 52,02 Incl. btw€ 42,99 / m Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-4 € 46,99 5+ € 42,99 -8% -
PEEZE Kaneel Thee 20 Theezakjes Productnr.: 7159880Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,79PakVanaf 6 Pakken€ 4,13 Incl. btw€ 54,14 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,49 3-5 € 4,29 -4% 6+ € 3,79 -15% -
PEEZE Aardbei Thee 20 Theezakjes Productnr.: 3029715Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,79PakVanaf 6 Pakken€ 4,13 Incl. btw€ 54,14 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,49 3-5 € 4,29 -4% 6+ € 3,79 -15% -
Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,39StukVanaf 20 Stuks€ 4,10 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-9 € 3,89 10-19 € 3,69 -5% 20+ € 3,39 -12% -
-19%GREENSPEED Desinfectiemiddel Spray Lacto Des 6 Stuks à 500 ml Productnr.: 1105281Promoprijs€ 27,19Pak€ 32,90 Incl. btw€ 9,06 / L Excl. btw
-
Legamaster Pennenbakje voor whiteboard 98 x 147 mm Wit Productnr.: 8367253Koop Meer, Bespaar Meer€ 19,69StukVanaf 3 Stuks€ 23,82 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 21,69 2 € 20,69 -4% 3+ € 19,69 -9% -
Koop Meer, Bespaar Meer€ 12,49StukVanaf 3 Stuks€ 15,11 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 14,49 2 € 13,49 -6% 3+ € 12,49 -13% -
Best Best Price PriceKoop Meer, Bespaar Meer€ 48,99StukVanaf 5 Stuks€ 59,28 Incl. btw€ 48,99 / m Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-4 € 53,99 5+ € 48,99 -9% -
Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,69StukVanaf 20 Stuks€ 4,46 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-9 € 4,19 10-19 € 3,99 -4% 20+ € 3,69 -11% -
GREENSPEED Glasreiniger Multi Spray 500 ml Productnr.: 5796596Koop Meer, Bespaar Meer€ 6,79StukVanaf 6 Stuks€ 8,22 Incl. btw€ 13,58 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 7,59 3-5 € 7,19 -5% 6+ € 6,79 -10% -
GREENSPEED Allesreiniger Floreal Fresh 5 L Productnr.: 4420487Koop Meer, Bespaar Meer€ 41,99StukVanaf 4 Stuks€ 50,81 Incl. btw€ 8,40 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 45,99 2-3 € 43,99 -4% 4+ € 41,99 -8% -
Koop Meer, Bespaar Meer€ 19,69PakVanaf 3 Pakken€ 23,82 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 22,19 2 € 20,99 -5% 3+ € 19,69 -11% -
GREENSPEED Wasmiddel Vloeibaar 5 l Productnr.: 4062396Koop Meer, Bespaar Meer€ 41,99StukVanaf 4 Stuks€ 50,81 Incl. btw€ 8,40 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 45,99 2-3 € 43,99 -4% 4+ € 41,99 -8% -
-20%HOPPE Koffiekoekjes mix 150 Stuks à 7 g Productnr.: 8018687Promoprijs€ 19,99Pak€ 21,79 Incl. btw€ 19,04 / kg Excl. btw
-
PEEZE Groene Thee 20 Theezakjes Productnr.: 4725478Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,79PakVanaf 6 Pakken€ 4,13 Incl. btw€ 54,14 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,49 3-5 € 4,29 -4% 6+ € 3,79 -15% -
Koop Meer, Bespaar Meer€ 289,99StukVanaf 3 Stuks€ 350,89 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 309,99 2 € 299,99 -3% 3+ € 289,99 -6% -
Koop Meer, Bespaar Meer€ 21,99PakVanaf 5 Pakken€ 26,61 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 24,99 3-4 € 23,49 -6% 5+ € 21,99 -12% -
PEEZE Bosvruchten Thee 20 Theezakjes Productnr.: 1961327Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,79PakVanaf 6 Pakken€ 4,13 Incl. btw€ 54,14 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,49 3-5 € 4,29 -4% 6+ € 3,79 -15% -
PEEZE Rooibos Thee 20 Theezakjes Productnr.: 7107768Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,79PakVanaf 6 Pakken€ 4,13 Incl. btw€ 54,14 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,49 3-5 € 4,29 -4% 6+ € 3,79 -15% -
PEEZE Mamao cafeïnehoudende koffiecups Fairtrade 100 stuks Productnr.: 1202362Koop Meer, Bespaar Meer€ 38,99PakVanaf 3 Pakken€ 42,50 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 40,99 2 € 39,99 -2% 3+ € 38,99 -4% -
GREENSPEED Toiletreiniger Swan WC Daily 750 ml Productnr.: 1744147Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,49StukVanaf 6 Stuks€ 5,43 Incl. btw€ 5,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,99 3-5 € 4,79 -4% 6+ € 4,49 -10% -
Koop Meer, Bespaar Meer€ 32,99PakVanaf 3 Pakken€ 39,92 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 35,09 2 € 34,09 -2% 3+ € 32,99 -5% -
STAEDTLER Potlood met gum Noris HB Zwart Productnr.: 3801564Koop Meer, Bespaar Meer€ 1,49StukVanaf 24 Stuks€ 1,80 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-11 € 1,69 12-23 € 1,59 -5% 24+ € 1,49 -11% -
PEEZE Mamao cafeïnehoudende koffiecups Fairtrade 100 stuks Productnr.: 1202359Koop Meer, Bespaar Meer€ 38,99PakVanaf 3 Pakken€ 42,50 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 40,99 2 € 39,99 -2% 3+ € 38,99 -4%