077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Wassen & strijken
(69)
Welkom bij onze categorie Wassen & strijken, waar u alles vindt om uw wasroutine efficiënter en aangenamer te maken. Ontdek een breed scala aan producten van topmerken zoals LEIFHEIT, Ariel en GREENSPEED, die u helpen bij het wassen en strijken met gemak en precisie. Of u nu op zoek bent naar een betrouwbaar droogrek of milieuvriendelijk wasmiddel, hier vindt u alles wat u nodig heeft voor een stralend schone was.
-
-24%LEIFHEIT Droogrek Pegasus 150 Solid Slim Wit Productnr.: 1146232Promoprijs€ 29,99Stuk€ 36,29 Incl. btw
-
-19%Omo Wasmiddelcapsules 80 stuks Productnr.: 1285728Promoprijs€ 34,99Pak€ 42,34 Incl. btw
-
-22%LEIFHEIT Wanddroogrek Wit Telegant 81 Protect Plus Productnr.: 1201874Promoprijs€ 31,99Pak€ 38,71 Incl. btw
-
LEIFHEIT Wandgemonteerd Droogrek Telegant 36 ProtectPlus Wit Productnr.: 1146242Koop Meer, Bespaar Meer€ 28,99StukVanaf 3 Stuks€ 35,08 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 31,99 2 € 30,49 -4% 3+ € 28,99 -9% -
BRABANTIA waslijn BRA385728 wit Kunststof L 22 m Productnr.: 1219966Slechts€ 49,49Stuk€ 59,88 Incl. btw
-
LEIFHEIT Droogrek Wit Pegasus 200 Solid Deluxe Mobile Productnr.: 1201869Koop Meer, Bespaar Meer€ 57,99PakVanaf 3 Pakken€ 70,17 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 63,89 2 € 60,99 -4% 3+ € 57,99 -9% -
Omo Professional Wasmiddel Vloeibaar 2 Stuks à 5 L Productnr.: 1186840Koop Meer, Bespaar Meer€ 34,99PakVanaf 5 Pakken€ 42,34 Incl. btw€ 3,50 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 39,99 3-4 € 37,99 -5% 5+ € 34,99 -12% -
Blijvend in prijs verlaagdRobijn Professional Color Waspoeder XXL Fris 8 kg Productnr.: 1288855Koop Meer, Bespaar Meer€ 34,99StukVanaf 5 Stuks€ 42,34 Incl. btw€ 4,37 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 39,99 3-4 € 37,99 -5% 5+ € 34,99 -12% -
LEIFHEIT Wasknijpers Transparant Pak van 25 Productnr.: 1201860Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,99PakVanaf 3 Pakken€ 6,04 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 5,49 2 € 5,29 -3% 3+ € 4,99 -9% -
Robijn Pro Formula Wasmiddel Tabs 46 Stuks Productnr.: 1281882Koop Meer, Bespaar Meer€ 18,99PakVanaf 6 Pakken€ 22,98 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 20,99 3-5 € 19,99 -4% 6+ € 18,99 -9% -
LEIFHEIT Strijkplankhoes Airboard Thermo Reflect Turkoois Productnr.: 1201852Koop Meer, Bespaar Meer€ 13,49StukVanaf 3 Stuks€ 16,32 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 14,49 2 € 13,99 -3% 3+ € 13,49 -6% -
-21%LEIFHEIT Droogrek Wit Pegasus 180 Solid Classic Productnr.: 1201870Promoprijs€ 37,99Pak€ 45,97 Incl. btw
-
Dettol Wasmachinereiniger Hygiënisch 250 ml Productnr.: 1102369Koop Meer, Bespaar Meer€ 6,19StukVanaf 6 Stuks€ 7,49 Incl. btw€ 24,76 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 6,99 3-5 € 6,59 -5% 6+ € 6,19 -11% -
Blijvend in prijs verlaagdOmo Wasmiddel Kleur 7 kg Productnr.: 1265059Koop Meer, Bespaar Meer€ 29,99StukVanaf 5 Stuks€ 36,29 Incl. btw€ 4,28 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 32,99 3-4 € 31,49 -4% 5+ € 29,99 -9% -
BRABANTIA droogmolen BRA375842 zilver metaal L Productnr.: 1219977Slechts€ 177,99Stuk€ 215,37 Incl. btw
-
GREENSPEED Wasmiddel Vloeibaar 5 l Productnr.: 4062396Koop Meer, Bespaar Meer€ 41,99StukVanaf 4 Stuks€ 50,81 Incl. btw€ 8,40 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 45,99 2-3 € 43,99 -4% 4+ € 41,99 -8% -
LEIFHEIT Droogrek RollFix 210 Longline Wit Productnr.: 1146241Koop Meer, Bespaar Meer€ 48,99StukVanaf 3 Stuks€ 59,28 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 49,99 2 € 49,49 -1% 3+ € 48,99 -2% -
LEIFHEIT Droogrek Pegasus 180 Solid Max Wit Productnr.: 1146233Koop Meer, Bespaar Meer€ 80,49StukVanaf 3 Stuks€ 97,39 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 81,49 2 € 80,99 3+ € 80,49 -1% -
Blijvend in prijs verlaagdLenor Professional Wasverzachter Sea Breeze 4 l Productnr.: 1200197Koop Meer, Bespaar Meer€ 29,99StukVanaf 6 Stuks€ 36,29 Incl. btw€ 7,50 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 32,99 3-5 € 31,49 -4% 6+ € 29,99 -9% -
LEIFHEIT Droogrek Easyclip Linomatic 20 x 50 x 30 mm Groen Productnr.: 1195347Koop Meer, Bespaar Meer€ 11,39StukVanaf 3 Stuks€ 13,78 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 12,89 2 € 12,19 -5% 3+ € 11,39 -11% -
LEIFHEIT Droogrek Pegasus 150 Productnr.: 1200145Koop Meer, Bespaar Meer€ 43,39StukVanaf 3 Stuks€ 52,50 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 47,89 2 € 45,69 -4% 3+ € 43,39 -9% -
Nieuw bij VikingDash Waspoeder Lotus en lelie 6,6 kg Productnr.: 1244457Koop Meer, Bespaar Meer€ 39,99StukVanaf 5 Stuks€ 48,39 Incl. btw€ 6,06 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 44,99 3-4 € 42,99 -4% 5+ € 39,99 -11% -
LEIFHEIT Inschroefbare Grondanker Zwart Productnr.: 1195354Koop Meer, Bespaar Meer€ 12,39StukVanaf 3 Stuks€ 14,99 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 13,89 2 € 13,19 -5% 3+ € 12,39 -10% -
LEIFHEIT Strijkplankbekleding Wit Productnr.: 1195349Koop Meer, Bespaar Meer€ 7,79StukVanaf 3 Stuks€ 9,43 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 8,59 2 € 8,19 -4% 3+ € 7,79 -9%