077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Schoonmaakmiddelen - Cif
(19)
Toegepaste filters
-
Blijvend in prijs verlaagdCif Glasreiniger Professional 6 Flessen à 750 ml Productnr.: 1035232Koop Meer, Bespaar Meer€ 49,99PakVanaf 5 Pakken€ 60,49 Incl. btw€ 11,11 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 54,99 3-4 € 52,99 -3% 5+ € 49,99 -9% -
Cif Professional Ontvetter Keukenreiniger Spray 750 ml Productnr.: 7031673Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,49StukVanaf 6 Stuks€ 5,43 Incl. btw€ 5,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,99 3-5 € 4,79 -4% 6+ € 4,49 -10% -
Cif Professional Oven- en grillreiniger Spray 750 ml Productnr.: 1039936Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,49StukVanaf 6 Stuks€ 6,64 Incl. btw€ 7,32 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,99 3-5 € 5,79 -3% 6+ € 5,49 -8% -
Cif Schuurmelk Vloeibaar Citroen 750 ml Productnr.: 1200210Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,29StukVanaf 8 Stuks€ 3,98 Incl. btw€ 4,39 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 3,99 3-4 € 3,79 -5% 5-7 € 3,59 -10% 8+ € 3,29 -17% -
Nieuw bij VikingCif Professional Vloerreiniger Citrus, Bloemen 2 l Productnr.: 1274130Koop Meer, Bespaar Meer€ 20,49StukVanaf 4 Stuks€ 24,79 Incl. btw€ 10,25 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 21,99 2-3 € 21,49 -2% 4+ € 20,49 -6% -
Nieuw bij VikingCif Professional Toiletreiniger Spring 2 l Productnr.: 1274135Koop Meer, Bespaar Meer€ 23,99StukVanaf 4 Stuks€ 29,03 Incl. btw€ 12,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 25,99 2-3 € 24,99 -3% 4+ € 23,99 -7% -
Nieuw bij VikingCif Professional Glas- en raamreiniger Lente 2 l Productnr.: 1274131Koop Meer, Bespaar Meer€ 23,99StukVanaf 4 Stuks€ 29,03 Incl. btw€ 12,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 25,99 2-3 € 24,99 -3% 4+ € 23,99 -7% -
Cif Sanitairreiniger Spray 2 in 1 750 ml Productnr.: 7309026Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,29StukVanaf 6 Stuks€ 6,40 Incl. btw€ 7,05 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 7,59 3-5 € 6,49 -14% 6+ € 5,29 -30% -
Nieuw bij VikingCif Professional Desinfectiespray, Frisse geur, 750 ml Productnr.: 1274128Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,49StukVanaf 6 Stuks€ 4,22 Incl. btw€ 4,65 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 3,99 3-5 € 3,79 -5% 6+ € 3,49 -12% -
Cif Professional Doseerpomp Wit 9312924 20 ml Productnr.: 1274129Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,49StukVanaf 5 Stuks€ 4,22 Incl. btw€ 174,50 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 3,99 3-4 € 3,79 -5% 5+ € 3,49 -12% -
Cif Schuurmelk Vloeibaar Neutrale Geur 750 ml Productnr.: 1200211Koop Meer, Bespaar Meer€ 2,99StukVanaf 8 Stuks€ 3,62 Incl. btw€ 3,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 3,49 2-3 € 3,39 -2% 4-7 € 3,19 -8% 8+ € 2,99 -14% -
Nieuw bij VikingKoop Meer, Bespaar Meer€ 15,99StukVanaf 4 Stuks€ 19,35 Incl. btw€ 3,20 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 16,99 2-3 € 16,49 -2% 4+ € 15,99 -5% -
Nieuw bij VikingKoop Meer, Bespaar Meer€ 14,99PakVanaf 5 Pakken€ 18,14 Incl. btw€ 3,33 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 16,99 3-4 € 15,99 -5% 5+ € 14,99 -11% -
Cif Ontvetter Pro Formula Vloeibaar Mild 5 l Productnr.: 1264546Koop Meer, Bespaar Meer€ 15,99StukVanaf 4 Stuks€ 19,35 Incl. btw€ 3,20 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 16,99 2-3 € 16,49 -2% 4+ € 15,99 -5% -
Blijvend in prijs verlaagdCif Keukenreiniger Vloeibaar Pro Formula Cif 2 L Productnr.: 4475708Koop Meer, Bespaar Meer€ 8,99StukVanaf 6 Stuks€ 10,88 Incl. btw€ 4,50 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 9,99 3-5 € 9,49 -5% 6+ € 8,99 -10% -
4+2 gratisNieuw bij VikingCif Professional Toiletreiniger Ongeparfumeerd 750 ml Productnr.: 1274134Slechts€ 4,99Stuk€ 6,04 Incl. btw€ 6,65 / L Excl. btw
-
Cif Schuurmiddel Professional 2 L Productnr.: 3401835Koop Meer, Bespaar Meer€ 13,99StukVanaf 6 Stuks€ 16,93 Incl. btw€ 7,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 15,99 3-5 € 14,99 -6% 6+ € 13,99 -12% -
Blijvend in prijs verlaagdCif Professional 2-in-1 Badkamerreiniger Vloeibaar 5 L Productnr.: 5738634Koop Meer, Bespaar Meer€ 29,99StukVanaf 4 Stuks€ 36,29 Incl. btw€ 6,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 32,99 2-3 € 31,49 -4% 4+ € 29,99 -9% -
Cif Schuurmiddel Professional 6 Stuks à 2 L Productnr.: 8019114Koop Meer, Bespaar Meer€ 99,99PakVanaf 5 Pakken€ 120,99 Incl. btw€ 8,33 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 109,99 3-4 € 104,99 -4% 5+ € 99,99 -9%