077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Persoonlijke hygiëne & verzorging
(69)
Welkom bij onze categorie Persoonlijke hygiëne & verzorging, waar u alles vindt voor een complete verzorging van uzelf. Van tissues & dispensers voor dagelijks gebruik tot desinfecterende handgel voor optimale hygiëne, wij bieden een breed scala aan producten. Ontdek ook onze lichaamsverzorging opties om uw dagelijkse routine te verrijken.
-
Eigen Eigen merk merkBlijvend in prijs verlaagdViking Tissue 2-laags 100 Vellen Productnr.: 1193061Koop Meer, Bespaar Meer€ 1,79PakVanaf 4 Pakken€ 2,17 Incl. btw€ 0,09 / m Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 1,99 2-3 € 1,89 -5% 4+ € 1,79 -10% -
Nieuw bij VikingTork Handcrème Sensitive Hydraterend Geurloos 75 ml Productnr.: 1236990Koop Meer, Bespaar Meer€ 2,49StukVanaf 10 Stuks€ 3,01 Incl. btw€ 33,20 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 2,99 3-4 € 2,89 -3% 5-9 € 2,69 -10% 10+ € 2,49 -16% -
Kleenex Original Tissue 3-laags 8824 Box a 72 Tissues Productnr.: 7646289Koop Meer, Bespaar Meer€ 1,69DoosVanaf 4 Dozen€ 2,04 Incl. btw€ 7,10 / m Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 1,99 2-3 € 1,89 -5% 4+ € 1,69 -15% -
Kleenex MAINLINE Tissues 8815 100 Vellen Productnr.: 1288864Koop Meer, Bespaar Meer€ 1,99PakVanaf 4 Pakken€ 2,41 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 2,59 2-3 € 2,29 -11% 4+ € 1,99 -23% -
Tork F1 Tissues Extra soft 2-laags 100 Vellen Productnr.: 140270Koop Meer, Bespaar Meer€ 2,99StukVanaf 4 Stuks€ 3,62 Incl. btw€ 14,95 / m Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 3,59 2-3 € 3,29 -8% 4+ € 2,99 -16% -
Tork Handdesinfectiemiddel Gel Antibacterieel 500 ml Productnr.: 1285064Koop Meer, Bespaar Meer€ 13,49StukVanaf 8 Stuks€ 16,32 Incl. btw€ 26,98 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 16,49 3-7 € 14,99 -9% 8+ € 13,49 -18% -
Tork Hygiënezakjes B5 Premium 25 Stuks Productnr.: 6850692Koop Meer, Bespaar Meer€ 2,49PakVanaf 48 Pakken€ 3,01 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 3,49 3-5 € 3,29 -5% 6-47 € 2,99 -14% 48+ € 2,49 -28% -
Libresse Maandverband Ultra Normal Wing 14 Stuks Productnr.: 1176548Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,79PakVanaf 16 Pakken€ 6,31 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-3 € 6,49 4-7 € 6,29 -3% 8-15 € 6,09 -6% 16+ € 5,79 -10% -
Nagelborstel Crème Productnr.: 912EKoop Meer, Bespaar Meer€ 2,39StukVanaf 2 Stuks€ 2,89 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 2,59 2+ € 2,39 -7% -
Soft Care Desinfecterende handgel Des E 500 ml Productnr.: 1098439Koop Meer, Bespaar Meer€ 14,99StukVanaf 10 Stuks€ 18,14 Incl. btw€ 29,98 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 16,99 3-4 € 16,49 -2% 5-9 € 15,99 -5% 10+ € 14,99 -11% -
Palmolive Shampoo Fris en Vitaal 350 ml Productnr.: 1200839Koop Meer, Bespaar Meer€ 2,39StukVanaf 12 Stuks€ 2,89 Incl. btw€ 6,83 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 2,99 3-5 € 2,79 -6% 6-11 € 2,59 -13% 12+ € 2,39 -20% -
Nieuw bij VikingDeb Stokoderm SPF50 Zonnebrandcrème 100 ml Productnr.: 1284980Koop Meer, Bespaar Meer€ 7,69StukVanaf 12 Stuks€ 9,30 Incl. btw€ 76,90 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 8,49 3-5 € 8,29 -2% 6-11 € 7,99 -5% 12+ € 7,69 -9% -
Q-tips Wattenstaafjes 206 Stuks Productnr.: 1008886Koop Meer, Bespaar Meer€ 1,49PakVanaf 12 Pakken€ 1,80 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 1,99 3-5 € 1,89 -5% 6-11 € 1,69 -15% 12+ € 1,49 -25% -
Tork Tissues Cosmetic 2-laags 100 Vellen Productnr.: 6383988Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,99StukVanaf 4 Stuks€ 6,04 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 5,49 2-3 € 5,29 -3% 4+ € 4,99 -9% -
NIVEA Protect & Hydrate Zonnebrandcrème 200 ml Productnr.: 1168741Koop Meer, Bespaar Meer€ 19,99StukVanaf 12 Stuks€ 24,19 Incl. btw€ 99,95 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 21,49 3-5 € 20,99 -2% 6-11 € 20,49 -4% 12+ € 19,99 -6% -
Kleenex Balsam Tissue 3-laags 8825 56 Tissue Productnr.: 6943005Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,49StukVanaf 4 Stuks€ 4,22 Incl. btw€ 11,08 / m Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 3,99 2-3 € 3,79 -5% 4+ € 3,49 -12% -
Hygostar PS (Polystyreen) Hygiënezakjes-dispenser 88845 Productnr.: 6360048Koop Meer, Bespaar Meer€ 8,99StukVanaf 12 Stuks€ 10,88 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 9,99 3-5 € 9,69 -3% 6-11 € 9,39 -6% 12+ € 8,99 -10% -
The Cheeky Panda Gezichtsdoekjes 3-laags CUBFTX12 56 Stuks Productnr.: 1282355Koop Meer, Bespaar Meer€ 1,99PakVanaf 4 Pakken€ 2,41 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 2,89 2-3 € 2,49 -13% 4+ € 1,99 -31% -
Katrin Tissues 11797 Plus 100 Vel 2-laags Productnr.: 1201684Koop Meer, Bespaar Meer€ 2,79StukVanaf 4 Stuks€ 3,38 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 2,99 2-3 € 2,89 -3% 4+ € 2,79 -6% -
NIVEA Vochtinbrengende creme Creme 4 x 6,2 x 14,3 cm 100 ml Productnr.: 1105443Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,19StukVanaf 24 Stuks€ 5,07 Incl. btw€ 41,90 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,99 3-5 € 4,79 -4% 6-23 € 4,49 -10% 24+ € 4,19 -16% -
The Cheeky Panda Gezichtsdoekjes 3-laags FLAFTX12 80 Stuks Productnr.: 1282356Koop Meer, Bespaar Meer€ 2,39PakVanaf 4 Pakken€ 2,89 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 3,09 2-3 € 2,79 -9% 4+ € 2,39 -22% -
Blijvend in prijs verlaagdKleenex Mainline Tissue Box 2-laags 8834 12 Stuks à 88 Tissues Productnr.: 6048949Koop Meer, Bespaar Meer€ 48,79PakVanaf 4 Pakken€ 59,04 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 54,39 2-3 € 51,69 -4% 4+ € 48,79 -10% -
Libresse Maandverband Ultra Normal 16 Stuks Productnr.: 1176549Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,79PakVanaf 16 Pakken€ 6,31 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-3 € 6,49 4-7 € 6,29 -3% 8-15 € 6,09 -6% 16+ € 5,79 -10% -
Tempo Papieren Zakdoekjes 4-laags 30 Stuks à 10 Vellen Productnr.: 1000969Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,69PakVanaf 4 Pakken€ 6,88 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 6,19 2-3 € 5,99 -3% 4+ € 5,69 -8%