077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Wasmiddelen & waspoeder
(36)
Welkom bij onze categorie Wasmiddelen & waspoeder, waar u een breed scala aan opties vindt om uw wasgoed fris en schoon te houden. Of u nu de voorkeur geeft aan de betrouwbare kracht van Ariel of de doeltreffendheid van Omo, u ontdekt hier de perfecte oplossing voor al uw wasbehoeften. Ontdek ons assortiment en kies het product dat het beste bij u past.
-
-19%Omo Wasmiddelcapsules 80 stuks Productnr.: 1285728Promoprijs€ 34,99Pak€ 42,34 Incl. btw
-
Omo Professional Wasmiddel Vloeibaar 2 Stuks à 5 L Productnr.: 1186840Koop Meer, Bespaar Meer€ 34,99PakVanaf 5 Pakken€ 42,34 Incl. btw€ 3,50 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 39,99 3-4 € 37,99 -5% 5+ € 34,99 -12% -
Blijvend in prijs verlaagdRobijn Professional Color Waspoeder XXL Fris 8 kg Productnr.: 1288855Koop Meer, Bespaar Meer€ 34,99StukVanaf 5 Stuks€ 42,34 Incl. btw€ 4,37 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 39,99 3-4 € 37,99 -5% 5+ € 34,99 -12% -
Robijn Pro Formula Wasmiddel Tabs 46 Stuks Productnr.: 1281882Koop Meer, Bespaar Meer€ 18,99PakVanaf 6 Pakken€ 22,98 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 20,99 3-5 € 19,99 -4% 6+ € 18,99 -9% -
Dettol Wasmachinereiniger Hygiënisch 250 ml Productnr.: 1102369Koop Meer, Bespaar Meer€ 6,19StukVanaf 6 Stuks€ 7,49 Incl. btw€ 24,76 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 6,99 3-5 € 6,59 -5% 6+ € 6,19 -11% -
Blijvend in prijs verlaagdOmo Wasmiddel Kleur 7 kg Productnr.: 1265059Koop Meer, Bespaar Meer€ 29,99StukVanaf 5 Stuks€ 36,29 Incl. btw€ 4,28 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 32,99 3-4 € 31,49 -4% 5+ € 29,99 -9% -
GREENSPEED Wasmiddel Vloeibaar 5 l Productnr.: 4062396Koop Meer, Bespaar Meer€ 41,99StukVanaf 4 Stuks€ 50,81 Incl. btw€ 8,40 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 45,99 2-3 € 43,99 -4% 4+ € 41,99 -8% -
Nieuw bij VikingDash Waspoeder Lotus en lelie 6,6 kg Productnr.: 1244457Koop Meer, Bespaar Meer€ 39,99StukVanaf 5 Stuks€ 48,39 Incl. btw€ 6,06 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 44,99 3-4 € 42,99 -4% 5+ € 39,99 -11% -
Ariel Professional Wasmiddel Tabs 50 Stuks Productnr.: 1244315Koop Meer, Bespaar Meer€ 36,99PakVanaf 4 Pakken€ 44,76 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 39,99 2-3 € 38,49 -3% 4+ € 36,99 -7% -
LEIFHEIT Linnen Sprayflacon Blauw Productnr.: 1195348Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,99StukVanaf 3 Stuks€ 6,04 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 5,99 2 € 5,49 -8% 3+ € 4,99 -16% -
Calgon Wasmachinereiniger 750 ml Productnr.: 1200641Koop Meer, Bespaar Meer€ 9,89StukVanaf 6 Stuks€ 11,97 Incl. btw€ 13,19 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 10,89 3-5 € 10,39 -4% 6+ € 9,89 -9% -
Omo Wasmiddel vloeibaar 2 Stuks à 5 L Productnr.: 1224741Koop Meer, Bespaar Meer€ 34,99PakVanaf 5 Pakken€ 42,34 Incl. btw€ 3,50 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 39,99 3-4 € 37,99 -5% 5+ € 34,99 -12% -
Nieuw bij VikingBlijvend in prijs verlaagdOmo Wasmiddel Wit 7 kg Productnr.: 1265060Koop Meer, Bespaar Meer€ 29,99StukVanaf 5 Stuks€ 36,29 Incl. btw€ 4,28 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 32,99 3-4 € 31,49 -4% 5+ € 29,99 -9% -
Ariel Professional Wasmiddel Tabs 80 Stuks Productnr.: 1244318Koop Meer, Bespaar Meer€ 49,99StukVanaf 4 Stuks€ 60,49 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 54,99 2-3 € 52,99 -3% 4+ € 49,99 -9% -
Calgon 4-in-1 Wasmachinereiniger Gel 750 ml Pak van 6 Productnr.: 1266208Koop Meer, Bespaar Meer€ 56,79PakVanaf 5 Pakken€ 68,72 Incl. btw€ 12,62 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 61,79 3-4 € 59,29 -4% 5+ € 56,79 -8% -
GREENSPEED Waspoeder Poeder Wash Total Bloemig 7,50 kg Productnr.: 8566471Koop Meer, Bespaar Meer€ 51,79StukVanaf 5 Stuks€ 62,67 Incl. btw€ 6,91 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 61,79 3-4 € 56,79 -8% 5+ € 51,79 -16% -
Blijvend in prijs verlaagdAriel Professional Original Waspoeder 5,5 kg 100 Wasbeurten Productnr.: 1280002Koop Meer, Bespaar Meer€ 63,99StukVanaf 5 Stuks€ 77,43 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 69,99 3-4 € 66,99 -4% 5+ € 63,99 -8% -
Blijvend in prijs verlaagdWitte Reus Wasmiddel 2 Stuks à 4,5 l Productnr.: 1280480Koop Meer, Bespaar Meer€ 64,99PakVanaf 5 Pakken€ 78,64 Incl. btw€ 7,22 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 69,99 3-4 € 67,99 -2% 5+ € 64,99 -7% -
Nieuw bij VikingOmo Wasmiddel 2 Stuks à 5 L Productnr.: 1265087Koop Meer, Bespaar Meer€ 74,99PakVanaf 5 Pakken€ 90,74 Incl. btw€ 7,50 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 79,99 3-4 € 77,99 -2% 5+ € 74,99 -6% -
Nieuw bij VikingAriel Professional Wasmiddel Vloeibaar 4,5 L 100 Wasbeurten Productnr.: 1244310Koop Meer, Bespaar Meer€ 40,99StukVanaf 4 Stuks€ 49,60 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 44,99 2-3 € 42,99 -4% 4+ € 40,99 -8% -
Nieuw bij VikingAriel Professional Wasmiddel Poeder 6,6 kg 120 Wasbeurten Productnr.: 1244313Koop Meer, Bespaar Meer€ 64,99StukVanaf 5 Stuks€ 78,64 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 69,99 3-4 € 67,99 -2% 5+ € 64,99 -7% -
Nieuw bij VikingAriel Professional Wasmiddel Poeder 11,05 kg 130 Wasbeurten Productnr.: 1244314Koop Meer, Bespaar Meer€ 69,99StukVanaf 5 Stuks€ 84,69 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 74,99 3-4 € 72,99 -2% 5+ € 69,99 -6% -
Nieuw bij VikingAriel Wasmiddel Poeder Kleur Productnr.: 1272049Koop Meer, Bespaar Meer€ 51,79StukVanaf 5 Stuks€ 62,67 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 56,69 3-4 € 54,29 -4% 5+ € 51,79 -8% -
Nieuw bij VikingAriel Wasmiddel Professional Regular Poeder 6,6 kg 120 Wasbeurten Productnr.: 1244312Koop Meer, Bespaar Meer€ 64,99StukVanaf 5 Stuks€ 78,64 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 69,99 3-4 € 67,99 -2% 5+ € 64,99 -7%