077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Afwasmiddelen & vaatwastabletten
(33)
Welkom bij onze categorie Afwasmiddelen & Vaatwastabletten, waar u een uitgebreid Viking assortiment vindt dat aan al uw schoonmaakbehoeften voldoet. Of u nu op zoek bent naar eco producten voor een milieuvriendelijke aanpak of de Best Price wilt voor uw budget, hier ontdekt u een breed scala aan opties om uw vaat perfect schoon te krijgen. Verken onze selectie en ervaar de kwaliteit en betrouwbaarheid die Viking te bieden heeft.
-
Blijvend in prijs verlaagdSun Vaatwastabletten Classic 100 Stuks Productnr.: 1000153Koop Meer, Bespaar Meer€ 16,99PakVanaf 6 Pakken€ 20,56 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 19,99 3-5 € 18,49 -7% 6+ € 16,99 -15% -
Eigen Eigen merk merkBlijvend in prijs verlaagdViking Appel Afwasmiddel Geconcentreerde Formule 500ml Productnr.: 5703773Koop Meer, Bespaar Meer€ 1,79StukVanaf 12 Stuks€ 2,17 Incl. btw€ 22,38 / m Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 2,49 3-5 € 2,29 -8% 6-11 € 2,09 -16% 12+ € 1,79 -28% -
Sun Afwasmiddel Vloeibaar Professional 1 L Productnr.: 8764487Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,49StukVanaf 6 Stuks€ 5,43 Incl. btw€ 4,49 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,99 3-5 € 4,79 -4% 6+ € 4,49 -10% -
Eigen Eigen merk merkBlijvend in prijs verlaagdViking All In One Lemon Vaatwastablet Tabs 100 Stuks Productnr.: 2340883Koop Meer, Bespaar Meer€ 12,69PakVanaf 5 Pakken€ 15,35 Incl. btw€ 0,44 / m Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 13,69 3-4 € 13,19 -3% 5+ € 12,69 -7% -
Nieuw bij VikingDreft Professional Afwasmiddel Vloeibaar 5 L Productnr.: 1265599Koop Meer, Bespaar Meer€ 23,79StukVanaf 4 Stuks€ 28,79 Incl. btw€ 4,76 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 25,79 2-3 € 24,79 -3% 4+ € 23,79 -7% -
-27%Blijvend in prijs verlaagdSun Pro Formula All-in-1 Vaatwastabletten Vast Classic 200 Stuks Productnr.: 1288002Promoprijs€ 34,99Pak€ 42,34 Incl. btw
-
Sun Vaatwaszout Professional 2 kg Productnr.: 7236432Koop Meer, Bespaar Meer€ 1,59StukVanaf 6 Stuks€ 1,92 Incl. btw€ 0,80 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 1,79 3-5 € 1,69 -5% 6+ € 1,59 -11% -
Finish Vaatwasser-reiniger Regular Vloeibaar 250 ml Productnr.: 1200648Koop Meer, Bespaar Meer€ 7,79StukVanaf 12 Stuks€ 9,43 Incl. btw€ 31,16 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 8,59 3-5 € 8,39 -2% 6-11 € 8,09 -5% 12+ € 7,79 -9% -
Finish Dry Jet Spoelglansmiddel Vloeibaar 400 ml Productnr.: 1266294Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,49StukVanaf 12 Stuks€ 4,22 Incl. btw€ 8,73 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,19 3-5 € 3,99 -4% 6-11 € 3,79 -9% 12+ € 3,49 -16% -
Nieuw bij VikingDreft All in One Vaatwastabletten Fresh 100 Stuks Productnr.: 1244009Koop Meer, Bespaar Meer€ 29,99PakVanaf 6 Pakken€ 36,29 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 31,99 3-5 € 30,99 -3% 6+ € 29,99 -6% -
Finish Vaatwasser-verfrisser Citroen Vloeibaar Productnr.: 1200650Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,99StukVanaf 10 Stuks€ 4,83 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,79 3-4 € 4,49 -6% 5-9 € 4,29 -10% 10+ € 3,99 -16% -
Finish Vaatwaszout 4kg Productnr.: 1200649Koop Meer, Bespaar Meer€ 9,89StukVanaf 4 Stuks€ 11,97 Incl. btw€ 2,47 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 10,89 2-3 € 10,39 -4% 4+ € 9,89 -9% -
Blijvend in prijs verlaagdSun Professional Optimum All in 1 Vaatwastabletten 52 stuks Productnr.: 1285727Koop Meer, Bespaar Meer€ 20,59PakVanaf 4 Pakken€ 24,91 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 25,59 2-3 € 22,99 -10% 4+ € 20,59 -19% -
GREENSPEED Vaatwastabletten Tabs 100 Stuks Productnr.: 1276337Koop Meer, Bespaar Meer€ 18,69PakVanaf 5 Pakken€ 22,61 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 22,69 3-4 € 20,69 -8% 5+ € 18,69 -17% -
Blijvend in prijs verlaagdSun Professional All in 1 Vaatwastabletten 102 stuks Productnr.: 1285726Koop Meer, Bespaar Meer€ 29,99PakVanaf 4 Pakken€ 36,29 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 33,99 2-3 € 31,99 -5% 4+ € 29,99 -11% -
Blijvend in prijs verlaagdSun Bierglasreiniger Professional 2 Stuks à 1 L Productnr.: 6339369Koop Meer, Bespaar Meer€ 17,49PakVanaf 6 Pakken€ 21,16 Incl. btw€ 8,75 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 19,99 3-5 € 18,79 -6% 6+ € 17,49 -12% -
Finish Power All-in-1 Vaatwastabletten Tabs 45 Stuks Productnr.: 1266292Koop Meer, Bespaar Meer€ 13,49PakVanaf 5 Pakken€ 16,32 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 15,49 3-4 € 14,49 -6% 5+ € 13,49 -12% -
Blijvend in prijs verlaagdSun Spoelglansmiddel Vloeibaar Professional 6 Stuks à 1 l Productnr.: 3405645Koop Meer, Bespaar Meer€ 26,59PakVanaf 5 Pakken€ 32,17 Incl. btw€ 4,43 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 29,59 3-4 € 27,99 -5% 5+ € 26,59 -10% -
Finish Spoelglansmiddel Hygiëne Gloss + Dry Vloeibaar Citroen 800 ml Productnr.: 1200647Koop Meer, Bespaar Meer€ 9,99StukVanaf 12 Stuks€ 12,09 Incl. btw€ 12,49 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 10,99 3-5 € 10,69 -2% 6-11 € 10,39 -5% 12+ € 9,99 -9% -
Blijvend in prijs verlaagdSun Vaatwastabletten Professional Classic 188 Stuks Productnr.: 1012051Koop Meer, Bespaar Meer€ 35,89PakVanaf 4 Pakken€ 43,43 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 40,99 2-3 € 38,49 -6% 4+ € 35,89 -12% -
Dubro Afwasmiddel Citroen 5 L Productnr.: 8459253Koop Meer, Bespaar Meer€ 23,99StukVanaf 6 Stuks€ 29,03 Incl. btw€ 4,80 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 25,99 3-5 € 24,99 -3% 6+ € 23,99 -7% -
-21%Blijvend in prijs verlaagdSun Vaatwastabletten All-in-1 Eco 100 Stuks Productnr.: 6904206Promoprijs€ 24,99Pak€ 30,24 Incl. btw
-
Finish Powerball Ultimate All in 1 Vaatwastabletten Pak van 44 Productnr.: 1283996Koop Meer, Bespaar Meer€ 20,69PakVanaf 6 Pakken€ 25,03 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 22,69 3-5 € 21,69 -4% 6+ € 20,69 -8% -
Ecover Afwasmiddel Citroen 950 ml Productnr.: 1001811Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,29StukVanaf 8 Stuks€ 6,40 Incl. btw€ 5,57 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,99 3-4 € 5,79 -3% 5-7 € 5,59 -6% 8+ € 5,29 -11%