077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Lichaamsverzorging
(16)
Welkom bij onze categorie Lichaamsverzorging, waar u een breed scala aan producten vindt die bijdragen aan uw dagelijkse verzorgingsroutine. Ontdek Eco producten en vertrouwde merken zoals NIVEA en Q-tips, perfect voor een bewuste en effectieve lichaamsverzorging. Of u nu op zoek bent naar wattenstaafjes, crèmes of zonnebrandcrème, hier vindt u alles wat u nodig heeft voor een verfrissende en verzorgende ervaring.
-
Nieuw bij VikingTork Handcrème Sensitive Hydraterend Geurloos 75 ml Productnr.: 1236990Koop Meer, Bespaar Meer€ 2,49StukVanaf 10 Stuks€ 3,01 Incl. btw€ 33,20 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 2,99 3-4 € 2,89 -3% 5-9 € 2,69 -10% 10+ € 2,49 -16% -
Nagelborstel Crème Productnr.: 912EKoop Meer, Bespaar Meer€ 2,39StukVanaf 2 Stuks€ 2,89 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 2,59 2+ € 2,39 -7% -
Nieuw bij VikingDeb Stokoderm SPF50 Zonnebrandcrème 100 ml Productnr.: 1284980Koop Meer, Bespaar Meer€ 7,69StukVanaf 12 Stuks€ 9,30 Incl. btw€ 76,90 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 8,49 3-5 € 8,29 -2% 6-11 € 7,99 -5% 12+ € 7,69 -9% -
Q-tips Wattenstaafjes 206 Stuks Productnr.: 1008886Koop Meer, Bespaar Meer€ 1,49PakVanaf 12 Pakken€ 1,80 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 1,99 3-5 € 1,89 -5% 6-11 € 1,69 -15% 12+ € 1,49 -25% -
NIVEA Protect & Hydrate Zonnebrandcrème 200 ml Productnr.: 1168741Koop Meer, Bespaar Meer€ 19,99StukVanaf 12 Stuks€ 24,19 Incl. btw€ 99,95 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 21,49 3-5 € 20,99 -2% 6-11 € 20,49 -4% 12+ € 19,99 -6% -
NIVEA Vochtinbrengende creme Creme 4 x 6,2 x 14,3 cm 100 ml Productnr.: 1105443Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,19StukVanaf 24 Stuks€ 5,07 Incl. btw€ 41,90 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,99 3-5 € 4,79 -4% 6-23 € 4,49 -10% 24+ € 4,19 -16% -
Nieuw bij VikingDeb Zonnebrandcrème dispenser Geel, wit Productnr.: 9202594Koop Meer, Bespaar Meer€ 44,99StukVanaf 3 Stuks€ 54,44 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 49,99 2 € 47,99 -4% 3+ € 44,99 -10% -
NIVEA Vochtinbrengende creme Soft 9,8 x 9,8 x 6,5 cm 300 ml Productnr.: 1105444Koop Meer, Bespaar Meer€ 7,99StukVanaf 12 Stuks€ 9,67 Incl. btw€ 26,63 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 8,59 3-5 € 8,39 -2% 6-11 € 8,19 -4% 12+ € 7,99 -6% -
Deb Huidcreme navulling Universal 1 L Productnr.: 6157683Koop Meer, Bespaar Meer€ 18,99StukVanaf 6 Stuks€ 22,98 Incl. btw€ 18,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 19,99 3-5 € 19,49 -2% 6+ € 18,99 -5% -
Jean Carol Wattenschijfjes Bio 60 Stuks Productnr.: 1008888Koop Meer, Bespaar Meer€ 1,59PakVanaf 15 Pakken€ 1,92 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 2,39 3-4 € 2,19 -8% 5-14 € 1,99 -16% 15+ € 1,59 -33% -
Q-tips Wattenstaafjes Navulling 160 Stuks Productnr.: 1008885Koop Meer, Bespaar Meer€ 1,29PakVanaf 20 Pakken€ 1,56 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-4 € 1,79 5-9 € 1,69 -5% 10-19 € 1,49 -16% 20+ € 1,29 -27% -
Kleenex Navulling voor hand- en bodylotion Vloeibaar Wit 6373 6 Stuks à 1 L Productnr.: 1036358Koop Meer, Bespaar Meer€ 149,99PakVanaf 3 Pakken€ 181,49 Incl. btw€ 25,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 154,99 3+ € 149,99 -3% -
Nieuw bij VikingDeb Stokoderm Zonnebrandcrème Wit 6 Stuks à 1 L Productnr.: 1258820Koop Meer, Bespaar Meer€ 299,99PakVanaf 5 Pakken€ 362,99 Incl. btw€ 50,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 309,99 3-4 € 304,99 -1% 5+ € 299,99 -3% -
Tork Hand and Body Handzeep Vloeibaar Fris S2 Blauw 420601 1 L Productnr.: 4905225Koop Meer, Bespaar Meer€ 8,99StukVanaf 6 Stuks€ 10,88 Incl. btw€ 8,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 9,99 3-5 € 9,49 -5% 6+ € 8,99 -10% -
Tork Douchegel Vloeibaar Lichtblauw 424601 6 Stuks à 1 L Productnr.: 1266259Koop Meer, Bespaar Meer€ 53,79PakVanaf 5 Pakken€ 65,09 Incl. btw€ 8,97 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 58,79 3-4 € 56,29 -4% 5+ € 53,79 -8% -
Estesol Douchegel Niet antibacterieel Licht geparfumeerd Groen HAB1L 1 L Productnr.: 1274173Koop Meer, Bespaar Meer€ 14,99StukVanaf 6 Stuks€ 18,14 Incl. btw€ 14,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 16,99 3-5 € 15,99 -5% 6+ € 14,99 -11%