077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Nieuwe Produckten
(2022)
-
Nieuw bij VikingKANIS & GUNNINK Hotel Melange Gemalen koffie 1 kg Productnr.: 1148651Koop Meer, Bespaar Meer€ 17,49StukVanaf 6 Stuks€ 19,06 Incl. btw€ 17,49 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 19,49 3-5 € 18,49 -5% 6+ € 17,49 -10% -
Nieuw bij VikingDreft All in One Vaatwastabletten Fresh 100 Stuks Productnr.: 1244009Koop Meer, Bespaar Meer€ 29,99PakVanaf 6 Pakken€ 36,29 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 31,99 3-5 € 30,99 -3% 6+ € 29,99 -6% -
Nieuw bij VikingKoop Meer, Bespaar Meer€ 13,49StukVanaf 3 Stuks€ 16,32 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 14,99 2 € 14,49 -3% 3+ € 13,49 -10% -
Nieuw bij VikingPAPSTAR Wegwerpbekers 180 ml Wit 100 Stuks Productnr.: 1251370Koop Meer, Bespaar Meer€ 7,89PakVanaf 15 Pakken€ 9,55 Incl. btw€ 0,44 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-9 € 8,79 10-14 € 8,29 -5% 15+ € 7,89 -10% -
Nieuw bij VikingApple iPhone 17 Pro Max 256 GB Diepblauw Productnr.: 1286671Koop Meer, Bespaar Meer€ 1.279,00StukVanaf 3 Stuks€ 1.547,59 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 1.337,00 2 € 1.307,00 -2% 3+ € 1.279,00 -4% -
Nieuw bij VikingRed Bull Energy 24 blikjes x 0.25 L Productnr.: 1251658Koop Meer, Bespaar Meer€ 32,49PakVanaf 4 Pakken€ 35,41 Incl. btw+ €3.60 statiegeld
Aantal Excl. btw Korting 1 € 35,49 2-3 € 33,99 -4% 4+ € 32,49 -8% -
Nieuw bij VikingViking Ordnerrugetiketten Breed 48 x 188 mm Wit 10 Stuks Productnr.: 1265574Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,49PakVanaf 10 Pakken€ 4,22 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 3,79 3-4 € 3,69 -2% 5-9 € 3,59 -5% 10+ € 3,49 -7% -
Nieuw bij VikingRAAK Multivruchten Vruchtensiroop 750 ml Productnr.: 1259311Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,29StukVanaf 3 Stuks€ 3,59 Incl. btw€ 4,39 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 3,49 2 € 3,39 -2% 3+ € 3,29 -5% -
Nieuw bij VikingApple iPhone 17 Pro 256 GB Diepblauw Productnr.: 1286668Koop Meer, Bespaar Meer€ 1.144,00StukVanaf 3 Stuks€ 1.384,24 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 1.194,00 2 € 1.167,00 -2% 3+ € 1.144,00 -4% -
Nieuw bij VikingCif Professional Vloerreiniger Citrus, Bloemen 2 l Productnr.: 1274130Koop Meer, Bespaar Meer€ 20,49StukVanaf 4 Stuks€ 24,79 Incl. btw€ 10,25 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 21,99 2-3 € 21,49 -2% 4+ € 20,49 -6% -
Nieuw bij VikingCif Professional Toiletreiniger Spring 2 l Productnr.: 1274135Koop Meer, Bespaar Meer€ 23,99StukVanaf 4 Stuks€ 29,03 Incl. btw€ 12,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 25,99 2-3 € 24,99 -3% 4+ € 23,99 -7% -
Nieuw bij VikingCommand Posterstrips 17024 Wit 14 mm (B) x 0,044 m (L) 0,45 kg 12 Stuks Productnr.: 1286650Koop Meer, Bespaar Meer€ 2,49PakVanaf 5 Pakken€ 3,01 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 2,99 3-4 € 2,79 -6% 5+ € 2,49 -16% -
Nieuw bij VikingDettol Reinigingsspray Cotton Fresh 500 ml Productnr.: 1193694Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,99StukVanaf 6 Stuks€ 4,83 Incl. btw€ 7,98 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,99 3-5 € 4,49 -10% 6+ € 3,99 -20% -
Nieuw bij VikingPAPSTAR Papieren onderzetters Rond Wit 8,5 cm 500 Stuks Productnr.: 1237138Koop Meer, Bespaar Meer€ 2,29PakVanaf 5 Pakken€ 2,77 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 2,49 3-4 € 2,39 -4% 5+ € 2,29 -8% -
Nieuw bij VikingMAMMUT Breedvakstelling 4 schappen Staal 1.500 x 600 x 2.000 mm Blauw Productnr.: 1128597Slechts€ 98,99Stuk€ 119,78 Incl. btw
-
Nieuw bij VikingFanta Orange 24 blikjes x 0.33 L Productnr.: 1251651Koop Meer, Bespaar Meer€ 20,99PakVanaf 4 Pakken€ 22,88 Incl. btw+ €3.60 statiegeld
Aantal Excl. btw Korting 1 € 22,99 2-3 € 21,99 -4% 4+ € 20,99 -8% -
Nieuw bij VikingCif Professional Glas- en raamreiniger Lente 2 l Productnr.: 1274131Koop Meer, Bespaar Meer€ 23,99StukVanaf 4 Stuks€ 29,03 Incl. btw€ 12,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 25,99 2-3 € 24,99 -3% 4+ € 23,99 -7% -
Nieuw bij VikingL'OR BARISTA XXL Extra Long Koffiepads Lungo 8 Arabica 10 stuks Productnr.: 1272124Koop Meer, Bespaar Meer€ 9,79PakVanaf 4 Pakken€ 10,67 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 11,19 2-3 € 10,59 -5% 4+ € 9,79 -12% -
Nieuw bij VikingHarpic Toiletblok Marine 35 g Productnr.: 1273427Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,19StukVanaf 6 Stuks€ 5,07 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,69 3-5 € 4,49 -4% 6+ € 4,19 -10% -
Nieuw bij VikingPAPSTAR Wegwerpbekers 180 ml Wit 92 mm 2500 Stuks Productnr.: 1251571Koop Meer, Bespaar Meer€ 99,99PakVanaf 3 Pakken€ 120,99 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 109,99 2 € 104,99 -4% 3+ € 99,99 -9% -
Nieuw bij VikingSPA Natuurlijk Mineraalwater Met Koolzuurgas pak van 24 of 500 ml Productnr.: 1251645Koop Meer, Bespaar Meer€ 16,99PakVanaf 4 Pakken€ 18,52 Incl. btw+ €3.60 statiegeld
Aantal Excl. btw Korting 1 € 18,99 2-3 € 17,99 -5% 4+ € 16,99 -10% -
Nieuw bij VikingRAAK Framboos Vruchtensiroop 750 ml Productnr.: 1259314Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,29StukVanaf 3 Stuks€ 3,59 Incl. btw€ 4,39 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 3,49 2 € 3,39 -2% 3+ € 3,29 -5% -
Nieuw bij VikingApple MacBook Neo 13-inch A18 Pro 8 GB 256 GB SSD Citrus Productnr.: 1251827Slechts€ 697,00Stuk€ 843,37 Incl. btw
-
Nieuw bij VikingFanta Orange Zero Sugar 24 blikjes x 0.33 L Productnr.: 1251652Koop Meer, Bespaar Meer€ 20,99PakVanaf 4 Pakken€ 22,88 Incl. btw+ €3.60 statiegeld
Aantal Excl. btw Korting 1 € 22,99 2-3 € 21,99 -4% 4+ € 20,99 -8%