077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Schoonmaakmiddelen - GREENSPEED
(16)
Toegepaste filters
-
GREENSPEED Vaatwastabletten Tabs 100 Stuks Productnr.: 1276337Koop Meer, Bespaar Meer€ 18,69PakVanaf 5 Pakken€ 22,61 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 22,69 3-4 € 20,69 -8% 5+ € 18,69 -17% -
GREENSPEED Desinfectiemiddel Spray Lacto Des 6 Stuks à 500 ml Productnr.: 1105281Koop Meer, Bespaar Meer€ 30,99PakVanaf 5 Pakken€ 37,50 Incl. btw€ 10,33 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 33,99 3-4 € 32,49 -4% 5+ € 30,99 -8% -
GREENSPEED Glasreiniger Multi Spray 500 ml Productnr.: 5796596Koop Meer, Bespaar Meer€ 6,79StukVanaf 6 Stuks€ 8,22 Incl. btw€ 13,58 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 7,59 3-5 € 7,19 -5% 6+ € 6,79 -10% -
GREENSPEED Allesreiniger Floreal Fresh 5 L Productnr.: 4420487Koop Meer, Bespaar Meer€ 41,99StukVanaf 4 Stuks€ 50,81 Incl. btw€ 8,40 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 45,99 2-3 € 43,99 -4% 4+ € 41,99 -8% -
GREENSPEED Toiletreiniger Swan WC Daily 750 ml Productnr.: 1744147Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,49StukVanaf 6 Stuks€ 5,43 Incl. btw€ 5,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,99 3-5 € 4,79 -4% 6+ € 4,49 -10% -
Nieuw bij VikingGREENSPEED Techno Vloerreiniger Vloeibaar Fresh Productnr.: 1237106Koop Meer, Bespaar Meer€ 19,99StukVanaf 4 Stuks€ 24,19 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 21,99 2-3 € 20,99 -4% 4+ € 19,99 -9% -
GREENSPEED Swan Toiletontkalker Vloeibaar Fris 750 ml Productnr.: 1549942Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,49StukVanaf 6 Stuks€ 6,64 Incl. btw€ 7,32 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,99 3-5 € 5,79 -3% 6+ € 5,49 -8% -
GREENSPEED CITOP ZERO Afwasmiddel Vloeibaar 1 l Productnr.: 5249764Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,29StukVanaf 12 Stuks€ 5,19 Incl. btw€ 4,29 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,99 3-5 € 4,79 -4% 6-11 € 4,59 -8% 12+ € 4,29 -14% -
GREENSPEED Allesreiniger Ecologisch Floral Fresh 1 l Productnr.: 9362061Koop Meer, Bespaar Meer€ 9,99StukVanaf 12 Stuks€ 12,09 Incl. btw€ 9,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 10,99 3-5 € 10,69 -2% 6-11 € 10,39 -5% 12+ € 9,99 -9% -
GREENSPEED Schuurmiddel Vloeibaar 1 L Productnr.: 1012839Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,99StukVanaf 12 Stuks€ 7,25 Incl. btw€ 5,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 6,79 3-5 € 6,59 -2% 6-11 € 6,29 -7% 12+ € 5,99 -11% -
GREENSPEED CITOP ZERO Afwasmiddel Vloeibaar 5 l Productnr.: 2073750Koop Meer, Bespaar Meer€ 30,99StukVanaf 4 Stuks€ 37,50 Incl. btw€ 6,20 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 33,99 2-3 € 32,49 -4% 4+ € 30,99 -8% -
GREENSPEED Vaatwaszout Poeder Geurloos 10 kg Productnr.: 1279704Koop Meer, Bespaar Meer€ 32,99StukVanaf 5 Stuks€ 39,92 Incl. btw€ 3,30 / kg Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 35,99 3-4 € 34,49 -4% 5+ € 32,99 -8% -
Nieuw bij VikingGREENSPEED Probio Vloerreiniger Vloeibaar Fresh Productnr.: 1237105Koop Meer, Bespaar Meer€ 26,99StukVanaf 4 Stuks€ 32,66 Incl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 29,99 2-3 € 28,49 -5% 4+ € 26,99 -10% -
GREENSPEED Alcasan Badkamerreiniger Spray Voor zuurgevoelige oppervlakken 500 ml Productnr.: 3672777Koop Meer, Bespaar Meer€ 8,79StukVanaf 6 Stuks€ 10,64 Incl. btw€ 17,58 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 9,79 3-5 € 9,29 -5% 6+ € 8,79 -10% -
Nieuw bij VikingGREENSPEED Vloerreiniger Vloeibaar Citrus 2 Stuks à 5 L Productnr.: 1285934Koop Meer, Bespaar Meer€ 44,99PakVanaf 5 Pakken€ 54,44 Incl. btw€ 4,50 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 49,99 3-4 € 47,99 -4% 5+ € 44,99 -10% -
GREENSPEED Afvoerontstopper Vloeibaar Geurloos 1 L Productnr.: 1279705Koop Meer, Bespaar Meer€ 8,99StukVanaf 8 Stuks€ 10,88 Incl. btw€ 8,99 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 9,99 3-4 € 9,69 -3% 5-7 € 9,39 -6% 8+ € 8,99 -10%