077 3238000
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Badkamer-, keuken- & allesreinigers - Cif
(11)
Toegepaste filters
-
Cif Professional Ontvetter Keukenreiniger Spray 750 ml Productnr.: 7031673Koop Meer, Bespaar Meer€ 4,69StukVanaf 5 Stuks€ 5,67 Incl. btw€ 6,25 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 5,19 3-4 € 4,99 -3% 5+ € 4,69 -9% -
Cif Professional Oven- en grillreiniger Spray 750 ml Productnr.: 1039936Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,69StukVanaf 5 Stuks€ 6,88 Incl. btw€ 7,59 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 6,19 3-4 € 5,99 -3% 5+ € 5,69 -8% -
Nieuw bij VikingCif Professional Toiletreiniger Spring 2 l Productnr.: 1274135Koop Meer, Bespaar Meer€ 21,99StukVanaf 5 Stuks€ 26,61 Incl. btw€ 11,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 25,99 3-4 € 23,99 -7% 5+ € 21,99 -15% -
Cif Sanitairreiniger Spray 2 in 1 750 ml Productnr.: 7309026Koop Meer, Bespaar Meer€ 5,29StukVanaf 5 Stuks€ 6,40 Incl. btw€ 7,05 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 7,59 3-4 € 6,49 -14% 5+ € 5,29 -30% -
Cif Schuurmelk Vloeibaar Neutrale Geur 750 ml Productnr.: 1200211Koop Meer, Bespaar Meer€ 3,69StukVanaf 5 Stuks€ 4,46 Incl. btw€ 4,92 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 4,19 3-4 € 3,99 -4% 5+ € 3,69 -11% -
Nieuw bij VikingKoop Meer, Bespaar Meer€ 14,99StukVanaf 5 Stuks€ 18,14 Incl. btw€ 3,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 16,99 3-4 € 15,99 -5% 5+ € 14,99 -11% -
Cif Ontvetter Pro Formula Vloeibaar Mild 5 l Productnr.: 1264546Koop Meer, Bespaar Meer€ 22,99StukVanaf 4 Stuks€ 27,82 Incl. btw€ 4,60 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1 € 25,99 2-3 € 24,99 -3% 4+ € 22,99 -11% -
Blijvend in prijs verlaagdCif Keukenreiniger Vloeibaar Pro Formula Cif 2 L Productnr.: 4475708Koop Meer, Bespaar Meer€ 8,99StukVanaf 5 Stuks€ 10,88 Incl. btw€ 4,50 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 9,99 3-4 € 9,49 -5% 5+ € 8,99 -10% -
Cif Schuurmiddel Professional 2 L Productnr.: 3401835Koop Meer, Bespaar Meer€ 13,99StukVanaf 5 Stuks€ 16,93 Incl. btw€ 7,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 15,99 3-4 € 14,99 -6% 5+ € 13,99 -12% -
Blijvend in prijs verlaagdCif Professional 2-in-1 Badkamerreiniger Vloeibaar 5 L Productnr.: 5738634Koop Meer, Bespaar Meer€ 29,99StukVanaf 5 Stuks€ 36,29 Incl. btw€ 6,00 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 32,99 3-4 € 31,49 -4% 5+ € 29,99 -9% -
Cif Schuurmiddel Professional 6 Stuks à 2 L Productnr.: 8019114Koop Meer, Bespaar Meer€ 99,99PakVanaf 5 Pakken€ 120,99 Incl. btw€ 8,33 / L Excl. btw
Aantal Excl. btw Korting 1-2 € 109,99 3-4 € 104,99 -4% 5+ € 99,99 -9%